Star Wars Online (Hlhdám hráče)

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů.
Odpovědět
Foggymight

Star Wars Online (Hlhdám hráče)

Příspěvek od Foggymight » 24. 12. 2019, 08:55

Hledám menší družinu (cca 2 hráče) s chutí zahrát si online RPG ze světa Star ¨Wars. Hrálo by se klasicky přes Discord + Roll20 v předem dohodnuté termíny v novém roce. Za ideální hráče považuji fanoušky Star Wars, kteří nechtějí pouze dovést příběh k jeho konci, nýbrž se do něj hlouběji ponořit. Hra by se hodně zaměřovala na budování spojitostí s hlavní ságou, vymezováním vůči NPC postavám, vzájemnými interakcemi a taky na dialogy. Ohledně herního systému se můžu přizpůsobit, pokud tento bude snadno dostupný k nastudování. Prozatím jsem listoval jen v Star Wars Sága Edition.

Vždy když se rozvíří vody světa Star Wars, dostanu chuť v souvislosti s Universem diskutovat nebo založit herní projekt. Tímto způsobem vznikla rozšířená podoba světa Star Wars (tzv. Foggy Expanded Universe). Spoustu příběhových linek se mi ovšem nepodařilo dotáhnout do konce. Prostor pro volbu období a dalších herních podrobností je taky částečně otevřený. Tj. nechci hráče pomocí pravidel držet pod krkem. Spíše mě zajímají subjektivní pohledy na konkrétní situace (byť bychom se nevyhnuli podobnostem) a universum jako takové.

Kontaktovat mě můžete prostřednictví PM, discordu Foggymight#8451, e-mailu, sedlpetas@seznam.cz.

Odpovědět

Zpět na „Akce a seznamka“