Alien the roleplaying game by free league (hlédám hráče)

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
blacksteel
Příspěvky: 9
Registrován: 11. 8. 2018, 22:24

Alien the roleplaying game by free league (hlédám hráče)

Příspěvek od blacksteel » 9. 12. 2019, 16:40

"Griggs zrovna míjel temnou uličkou opuštěné stanice v hlubokém vesmíru, elektrika vypadla už před 5 hodinamy, jeho kolegové jsou buď mrtví, nebo nezvěstný. míjel koridor se schodištěm kde na bílém nápisu level 2 byla zaschlá krev. Naprázdno polkl, brokovnicí míříc po schodech dolů, tam ovšem nepůjde musí se dostat do řídící místnosti ta se nachází 150 metrů temnou chodbou. Pro jistotu si zapnul i detektor pohybu který našel od mariňáka kterí skonal v kuchyni. Jako temné stíny tančící po svitu baterky ucítil chlad a kovová podlaha pod jeho botama zvonila i když se snažil jít potichu jak jen to šlo. Najednou se však Grigs zastavil, na zemi před ním se náchazel nějaký sliz, sehnul se aby obhlídl situaci. V tu chvíli mu kapka tohoto slizu dopadla na sehnutý krk, než si uvědomil co to je, ze stropu se snesla kreatura černé barvy jejích chitin byl pokryt tímto slizem, vše bylo rychlé a výkřik ach výkřik, ve vesmíru tě nikdo neusliší křičet."

Zdravím vážení dobrodruzi, máme tu dost fantasy kde slavní paladinové kosí nemrtvé, ttichí hobit vybýrá kapsi opilců v hospodách. Poslední dobou jsem si udělal průzkum a co se týče sci fi v ČR no moc toho není. Zítra 10.12. vychází Alien the roleplaying game od Free league. Jedná se o systém tipu mutant zero down který je taktéž od těchtp borců ze Švédska. A tak mě napadlo jestli by se nenašli i nějací vesmírní dobrodruzi, kteří se postaví strachu a napětí které se dá krájet.

Postavité se na stranu korporace, nebo pojede na volné noze sami za sebe. Jediné čeho se nemusíte bát je to, že se hned z kraje epostavíte těm nejnebezpečnějším tvorům tohoto univerza protože při kontaktu s těmito bytostmi kterým se odborně říká Xenomorph XX121.

Informace pro hráče.
Co po váš potřebuji- znalost anglického jazyka, důvod jsou pravidla a charakter sheet jsou v angličtině
účet na discordu a roll 20
Hrát se bude od nového roku, nebo dokud nebude minimální počet hráčů 4
Budeme hrát pro zábavu tudíž nechceme zbytečné hádky a svár mezi hráči.
Kontaktujte mě ovšem prostřednictvím discordu níže zasílám svůj tag a odkaz na stránky pro ty co by si chtěli i něco počíst ohledně tohoto systému
https://www.alien-rpg.com/
Nox will#9638

Uživatelský avatar
Gediman
Příspěvky: 1049
Registrován: 10. 3. 2010, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Alien the roleplaying game by free league (hlédám hráče)

Příspěvek od Gediman » 9. 12. 2019, 21:58

"protože při kontaktu s těmito bytostmi kterým se odborně říká Xenomorph XX121..."
...s nejvyšší pravděpodobností velmi rychle zemřete, nebo hůř - budete odvlečeni do hnízda :)

Jo, tohle RPG musí do mé sbírky.

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti