Hľadám hráčov/hráčky pre kampaň Pathfinder 2e (PRAHA)

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Twister_sk

Hľadám hráčov/hráčky pre kampaň Pathfinder 2e (PRAHA)

Příspěvek od Twister_sk » 22. 11. 2019, 17:37

Ahoj,

Chcel by som odštartovať vlastnú kampaň v systéme Pathfinder 2e. Toto je taká moja prvá sonda, aby som si urobil predstavu, či by o to v komunite vôbec bol záujem :-)

Setting
Dark Fantasy (neplánujem úplne horror, ale chcem, aby atmosféra bola potemnejšia a medzi postavami panovala obava o vlastný život)

Low Magic / Low equipment (Magické predmety a lepšia výbava sa budú získavať veľmi pomaly a postupne)

Slow character progression (level up, sa bude získavať pomalšie), začíname na lvl 1

Počet PCs - zatiaľ zvažujem maximum 4. (Ako DM som si sám v sebe potvrdil, že 4 je môj sweet spot. Asi si viem predstaviť, že by som to navýšil na 5, ak by sme sa s hráčmi zhodli, že to bude pre hru lepšie).

Primárny focus na PvE (Players vs Environment) - (je pre mňa dôležité, aby hráči primárne riešili nastolený príbeh a prekonávanie prekážok v samotnom svete, ako konflikty medzi sebou. (Nehovorím, že k ním nemôže z času na čas dôjsť, ale z pohľadu kampane by mali byť výnimočným korením, ako ústrednou témou).

Predstava o časovaní kampane
Reálne si myslím, že by sme začli až po novom roku
Ideálne do konca roku 2019 stihnúť aspoň 0. session - vytvorenie postáv, nastavenie očakávaní, house rules.

Čo očakávam ja od hráčov
Chápať, že primárna úloha je, aby sme sa pri stole všetci bavili. Za to nesieme zodpovednosť všetci pri stole.
Silný focus na Role playing
Časový commitment (rád by som hral ideálne 1x týždenne, je to ale na vzájomnej dohode.)
Dont be a snowflake ! :-)

Organizačne
Hralo by sa v Prahe
Miesto, upresníme - mne sa osvedčila Liliova čajovňa

Napíšte mi prosím do komentárov, koho to zaujalo. Stačí len napísať ja (alebo +1), ale ak máte otázky k settingu, či na mňa kľudne napíšte. Podľa záujmu, pak prípadne zvolám follow up schôdzku, kde by sa následne poskladala finálna družina.

Fritzs

Re: Hľadám hráčov/hráčky pre kampaň Pathfinder 2e (PRAHA)

Příspěvek od Fritzs » 24. 11. 2019, 00:00

Twister_sk píše:
22. 11. 2019, 17:37
Setting
Dark Fantasy (neplánujem úplne horror, ale chcem, aby atmosféra bola potemnejšia a medzi postavami panovala obava o vlastný život)

Low Magic / Low equipment (Magické predmety a lepšia výbava sa budú získavať veľmi pomaly a postupne)
Proč Pathfinder? Existuje (námátkou) několik edic WFTP, Zweihandler, Shadow of The Demon Lord apod a dále nespočet OSR záležitostí, které rohle umí lépe než Pathfinder.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

Twister_sk

Re: Hľadám hráčov/hráčky pre kampaň Pathfinder 2e (PRAHA)

Příspěvek od Twister_sk » 24. 11. 2019, 22:01

Fritzs píše:
24. 11. 2019, 00:00
Proč Pathfinder? Existuje (námátkou) několik edic WFTP, Zweihandler, Shadow of The Demon Lord apod a dále nespočet OSR záležitostí, které rohle umí lépe než Pathfinder.
Pretoze to je system, ktory ma aktualne zaujal najviac a chcem sa mu viac venovat.

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“