Kobky šíleného mága - náhradní zloděj

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
MarkyParky
Příspěvky: 10656
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Kobky šíleného mága - náhradní zloděj

Příspěvek od MarkyParky » 2. 5. 2019, 18:42

V PbP Kobkách šíleného mága nám odpadl zloděj a hledá se náhradní:

Nabízíme:
* Play by Post hru dobrodružství Dungeon of the Mad Mage
* 23 pater (plus nějaké bonusové lokace) podzemí plných dungeon-punkové zábavy, propletených zápletek, klasických monster i neotřelých zvratů
* Ochutnávku Světa dračáku - fantasy klonu ApocalypseWorldu, který volně navazuje a inspiruje se pravidly starého dračáku a zároveň má vhodnou dynamiku pro hraní na fóru.
* Hru, která není úplně družinovka, ale spíše příběh několika dobrodruhů, co paralelně pročesávají podzemí a jejich osudy se proplétají - a že už teď je v podzemí zajímavá skupinka dobrodruhů.
* Tempo hry přizpůsobené možnostem hráčů - kdo může méně často, odehraje si v jednom postu více nebo vyráží po "přímější" cestě, kdo může častěji, hraje s PJ rychlé výměny nebo ho čekají klikatější cestičky.
* A nějaký ten mimoherní pokec na serveru rolz.org, je-li čas a nálada....


Požadujeme:
* Najít si alespoň jednou za dva či tři dny čas a odehrát nějaký ten post. Častější účast (jedenkrát denně a pod...) samozřejmě výhodou.
* Zájem se zapojit alespoň na pár měsíců hraní - zároveň ale nejsme magoři, co by u toho seděli nonstop, máme pochopení pro různé dovolené, náročná období v práci a jiné odmlky, když přijdou jednou za čas (sami si je občas dáváme).
* Naopak trochu trpělivosti při čekání na odehrávky ostatních (čas možno trávit oním mimoherním pokecem).
* A také trochu tolerance k pravidlům, protože jsou předmětem vývoje a úprav - a hra slouží mimo jiné k jejich testování.


Proč si podávám inzerát právě teď? No, protože nám zloděj odpadl hned na začátku a já bych ho potřeboval protestovat :think: a naši hrdinové ještě nejsou tak hluboko v dungu, aby se to nedalo dohnat.

Má-li někdo zájem, ozvěte se tady nebo do PMky.

Jekyll
Příspěvky: 58
Registrován: 1. 3. 2019, 19:56

Re: Kobky šíleného mága - náhradní zloděj

Příspěvek od Jekyll » 7. 5. 2019, 00:01

MarkyParky píše:
2. 5. 2019, 18:42
Má-li někdo zájem, ozvěte se tady nebo do PMky.
Ahoj, ja by som ten zájem možno aj mal. Časovo by to 2-3x za týždeň nemal byť problém, z AW mám skúsenosti v tom zmysle, že som DM jednej skupiny v Dungeon World pravidlách, tak by som sa tiež mohol relatívne rýchlo zorientovať/adaptovať.
Som Knihobôľ
Hrám: Forbidden Lands/DnD 5e

MarkyParky
Příspěvky: 10656
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Kobky šíleného mága - náhradní zloděj

Příspěvek od MarkyParky » 7. 5. 2019, 08:42

Ahoj,

vítej.

Jestli znáš DW, tak pro tebe bude zorientování se snazší, základní pricnip hraní je stejný.

Zkus mrknout do Organizačního vlákna. V prvním kroku je důležitý první post, je tam link na aktuální verzi pravidel, vysvětlení, jak píšeme posty a také odkaz na meta-herní místnost, kde se buďto řeší organizační věci kolem hry nebo se jen tak mimoherně tlachá. Další posty jsou o odlišnosten naší PbP hry od znění pravidel, a houserules, tak ty nemusíš louskat hned všechny, jen si je časem projdi.


Úplně nejlepší bude, když se sejdeme v té herní místnosti a domluvíme detaily kolem tvé postavy (já se tam po většinu času tak nějak poflakuju, a i když nejsem u kompu, občas lurknu z mobilu), můžem to ale klidně udělat tady v tom vlákně. Je úplně na tobě, jaké bude rasy a jaký bude mít background (jen si prosím neber kudůka), důležité je, aby měla nějaký osobní motiv, proč se vydat do Kobek Šíleného mága (ten si prosím vnes sám, já ho pak nějak rozvinu).

Jekyll
Příspěvky: 58
Registrován: 1. 3. 2019, 19:56

Re: Kobky šíleného mága - náhradní zloděj

Příspěvek od Jekyll » 9. 5. 2019, 22:07

Okay, už sa trochu lúskam pravidlami, skúsim dať cez víkend dokopy nejaký background postavy, asi len dačo oprášim a upravím. Rolz.org mi vyhovuje, tak to môžeme riešiť potom tam.
Som Knihobôľ
Hrám: Forbidden Lands/DnD 5e

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti