Brno - pravidelné hraní, hledáme 2 hráče

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Uživatelský avatar
PotulnyDruid
Příspěvky: 313
Registrován: 28. 8. 2012, 13:51
Bydliště: Brno

Brno - pravidelné hraní, hledáme 2 hráče

Příspěvek od PotulnyDruid » 28. 4. 2019, 18:13

Já a přítel jsme přišli o naše spoluhráče, a tak jsme se rozhodli poznat nové lidi a tím snad i nové hráče. Máme byt v centru Brna a není problém hrávat u nás. Ideálně bychom chtěli jednou týdně (výjimečně i dvakrát) minimálně však třikrát do měsíce. Ideálně od sedmi do desíti, jedenácti.
Co se týče systému, jednalo by se o Cesty osudu, což je naše vlastní dílko, momentálně v closed (zatím) beta-testingu. Takže byste měli možnost si vyzkoušet něco nového. V souvislosti s tím bych jen rád řekl, že za konstruktivní kritiku a nápady budeme vděční (o to v testingu taky jde, že?), ale nejsme zrovna amatéři a systém vznikal nějaký ten pátek. Takže bychom uvítali hráče, kteří ví, že začít kritizovat a stěžovat si už při tvorbě postavy není košer :D
Ohledně pravidel, jedná se o half-fate systém, se systémem kombinovatelných archetypů. Co se týče settingu, jsme naprosto otevření. Baví nás komediálnější hry, stejně jako vážné. Nejraději máme fantasy steampunk, nebráníme se ani Sci-fi či space opeře, cyberpunku a ve výsledku ani klasiké fantasy, pokud to nebude zrovna pán prstenů 😊. Bude záležet na domluvě a nápadech.
Pro představu našeho vkusu takový výběr knih, filmů nebo seriálů co máme opravdu rádi: Terry Pratchett, Město schodů/mečů/zázraků, Duna, Star Trek (všechny seriály kromě Discovery, filmy jen po desátý), Star Wars (první a druhá trilogie), Hellboy, universum Warcraftu, universum Starcraftu (obecně jsme Blizzard nadšenci), Hvězdný prach, komplet Hajao Mijazaki, Last Airbender…a další 😊
Ohledně našich zkušeností, oba hrajeme od puberty, tedy nějakých 12-15 let. Já jeden čas vedl i kroužky v Lužánkách. Máme za sebou Dračí doupě 1.5, 1.6, + a 2, Střepy snů, Shadowrun, DnD (myslím, že 2 edice), Příběhy impéria.
Kdyby měl někdo zájem, napište do zprávy nebo na email PotulnyDruid@gmail.com, domluvíme se, zajdeme na pivo a když si sedneme, rozehrajeme nový univers. Těšíme se. Filip „Druid“ & Honza (Narim)
under construction

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti