[W40K-RT][SK/CZ]

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů.
Harug
Příspěvky: 5
Registrován: 12. 11. 2014, 09:58

[W40K-RT][SK/CZ]

Příspěvek od Harug » 24. 2. 2019, 12:05

424px-Rogue_Trader_RPG_Cover.jpg
Lákají vás hvězdy, ale o Superstar nechcete ani slyšet? Vždycky jste snili o vlastní lodi, jenže moře se vám z duše protiví? Máte dost pohodlného života v bezpečí, který postrádá jakékoliv dobrodružství? Jste Imperiální občan ve věku 18-300 let? V takovém případě hledáme právě Vás!

Ve 40.000 let vzdálené budoucnosti je pouze válka. Pravděpodobně proto, že všechno ostatní ukradli orkové. Impérium lidstva čelí nepřátelům od úsvitu věků a za pomocí nejvěrnějších služebníků samotného císaře stále rozšiřuje své hranice. Nejzářivější hvězdou mezi nimi jest baron Felix Von Zimo, ctěný Rogue Trader, vášnivý milovník a statečný obránce humanity. V čele své skupiny věrných následovníků dobývá jeden svět za druhým – a sám přitom nezůstane zkrátka. Chceš si i ty přijít na slušné živobytí? A nevadí ti občas trochu bití? Staň se členem Felixova doprovodu!

Skupina výstředních jedinců oddaných velmi podezřelé pokoutní zálibě ze světa W40K hledá nové členy pro kampaň RPG – Rogue Tradera. Hrajeme na Discordu (VOICE) doplněném o Roll20 (Herní plocha a deníky). Hrajeme ve všední dny a výrazně odpolední hodiny přibližně dvakrát týdně (někdy méně, někdy více, jak našemu vypravěči stačí plíce). Kromě nás se kampaně účastní také několik dalších multi-jazyčných skupin, se kterými občas přicházíme do styku (ale jen online, takže pohlavní nemoci nehrozí). Případní zájemci si tedy mohou osvěžit anglický jazyk (nebo Tannoverskou retardštinu). Není to však povinné. Naše vlastní hra probíhá ve slovenštině / češtině a případná anglická dostaveníčka jsou čistě dobrovolnou záležitostí.
Pokud vás tento inzerát zajal, nebo chcete koupit nějaké otroky, piště na Discord: Gevenor#7336 či zde.

Odpovědět

Zpět na „Akce a seznamka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host