LFG - DnD 5e - Praha

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Sewy
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 12. 2018, 13:26

LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Sewy »

Ahoj,

hledam skupinu, co pravidelne zive (ne online) hraje v Praze. Idealne pres tyden. Jako hrac jiz zkusenosti mam. Popr. kdyby se naslo vice lidi, vcetne DM, muzeme zalozit novou.


Greetings,

I'm looking for DnD 5e group in Prague (live). Idealy during the week. I have some experience as a player. Alternatively, if more people will be looking for a group like this, and one of you will be DM, we can start a new one.
Eygam
Příspěvky: 5
Registrován: 2. 2. 2010, 00:05

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Eygam »

Ahoj,

máme skupinu, kde hrajeme GURPS, pokud si nezakládáš na DnD (nicméně svět je fantasy). Obvykle ve středu nebo ve čtvrtek. Kdybys chtěl vědět víc, ozvi se na eygam1@gmail.com.

Měj se,
Jakub
Theoden
Příspěvky: 4
Registrován: 27. 12. 2018, 21:24

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Theoden »

Ahoj Sewy,
neviem či sa ti ozvalo viac ľudí ale ak ideš zakladať skupinu na DnD v Prahe tak by som sa určite rád pridal.
Keď tak napíš ohnovlad@gmail.com
Sewy
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 12. 2018, 13:26

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Sewy »

Caues Eygame,

za DnD bych byl asi radeji, ale klidne bych se prisel mrknout na nejakou vasi hru.

Theodene, pokud budeme skladat novou, tak se urco ozvu :)
Eygam
Příspěvky: 5
Registrován: 2. 2. 2010, 00:05

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Eygam »

Ahoj,

Teď jsem začal zkoumat, jestli se sejdeme tenhle týden, bylo by to ve čtvrtek v 19h v Geekárně. Je to s náma vždycky dost sázka do loterie, tak bych dal vědět cca nějak do středy večer.
Marek92x
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 1. 2019, 14:01

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Marek92x »

Ahoj,

Můžu se zeptat jak to dopadlo? Už nějakou dobu bych rád začal hrát nějaké fantasy TTRPG, jsem nový hráč a s vyjímkou hraní DrD jako dítě nemám s TT žádné relevantní zkušenosti, po mechanický stránce se doufám chytím rychle, mám za sebou většinu počítačových cRPGs ale nemám zkušenosti ze živého hraní a hledám skupinu která mi pomůže se do toho dostat...

Díky moc za zvážení,
Marek
RealMertar
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 1. 2018, 15:13

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od RealMertar »

Ahoj, jestli stále hledáš, tak já také, snad už nás je i dost na založení vlastní skupiny? Já můžu dát i DM.
Eygam
Příspěvky: 5
Registrován: 2. 2. 2010, 00:05

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Eygam »

Marek92x píše: 10. 1. 2019, 14:06 Ahoj,

Můžu se zeptat jak to dopadlo? Už nějakou dobu bych rád začal hrát nějaké fantasy TTRPG, jsem nový hráč a s vyjímkou hraní DrD jako dítě nemám s TT žádné relevantní zkušenosti, po mechanický stránce se doufám chytím rychle, mám za sebou většinu počítačových cRPGs ale nemám zkušenosti ze živého hraní a hledám skupinu která mi pomůže se do toho dostat...

Díky moc za zvážení,
Marek
Ahoj,

tak jestli se ptáš, jak dopadlo to s tím Gurps, tak většina lidí v tý skupině je neschopná poslat zprávu dřív než večer před (když už), čímž mě to s nima po roce přestalo bavit. Takže já jsem případně taky volnej a klidně přejdu na DnD 5e . Dělat DM mi taky úplně nevadí.
Případně bych měl dvě potenciální hráčky, ale obě mají nepravidelně práci a nedá se na ně spolehnout každý týden.
Marek92x
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 1. 2019, 14:01

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Marek92x »

Ahoj,

Po konsolidaci lidi z tohohle threadu jsme aktuálně uz 4 a hledame pateho pro hrani nové kampane DnD5E v Praze
vojta_h3
Příspěvky: 5
Registrován: 28. 10. 2018, 00:14

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od vojta_h3 »

Kdybych bydlel v Praze nebo se hrálo online tak se hned přidám :/
Starouš
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 1. 2019, 15:31

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Starouš »

Marek92x: Zdar, jestli ještě pořád někoho hledáte, tak bych se přidal, zatím jsem hrál pouze online a rád bych hru zkusil i osobně...

Honza S.
Marek92x
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 1. 2019, 14:01

Re: LFG - DnD 5e - Praha

Příspěvek od Marek92x »

Díky všem za zájem ale už jsme kompletní, doufám že brzo najdete jinou grupu!

Mějte se,
Marek
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti