Pozvánka do fantasy světa REW a jiných světů, trochu jinak.

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Axstorm
Příspěvky: 4
Registrován: 5. 11. 2018, 20:59

Pozvánka do fantasy světa REW a jiných světů, trochu jinak.

Příspěvek od Axstorm » 5. 11. 2018, 21:14

Na začátek bych chtěl ještě podotknout, že vše se hraje pro zábavu a i tohoto pravidla se držím. Ovšem se jde domluvit, vyzkoušet/zaučit či obeznámit, vůle je vždy potřeba. Záleží jenom na tom, jak se vám bude chtít. Takže se nebojte ozvat, nebudu trhat uši ani vás, za to že to neumíte či se stydíte. Stačí mít jenom zájem a chuť se do toho pustit a popřípadě se i něco málo třeba přiučit v rámci samotné komunikace.

Momentálně se zde obracím s možností nabídnutí pozice hráče v D&D . (2 – 4, popřípadě i skupiny ve stejných termínech, ideání počet pro fantasy R.E.W)
Avšak musím zdůraznit, že to není podle klasických pravidel žádné z verzí této herní platformy. Zakládám se na svých a na poupravených pravidlech z několika edic. Proto se můžou konat seance i třeba přeš platformy TS3 či Discord atd.(Tím se nezamítá osobní seance muže být poskytnuta dle domluvy, ale jen v okolí Prahy popřípadě v ní. ).
Hlavní stránka věci na kterou se snažím apelovat je samotný požitek z příběhu a samotných situací, rozhovorů. Je to myšlené tím způsobem, že samotné rozhovory budou probíhat formou dialogu a né popisováním daného obsahu zprávy (Je důležitá co řeknete a jak to řeknete, dle předlohy a možností charakteru. (viz. Rozdíl vesničan a měšťan) ), takže žádné staty jako charisma. Tím se dostávám i k dalšímu bodu - neexistují zde staty, jako inteligence (Tedy jediný váš počáteční bod pochází z vašeho back story v rámci učenosti.), jediné ty které jsou nutné v rámci reálného pojetí dané problematiky. Také nebudou sděleny informace z tréningu, ten proběhne formou popisů, dialogů a samotné informace si z toho hráč i postava budou muset vzít sami.
Knihy budete muset opravdu číst a magie, kvůli svému zvláštnímu fungování, musí být hráčem pochopena. Neexistují skoro žádná předepsaná kouzla a magie má reálné fyzikální základy.
Vše se odvíjí od vašeho backstory a poté už je jen na vás, jak se váš charakter bude rozvíjet a jaké bude mít myšlenkové pochody (Pokud uvidím že charakter má něco co by ho nemohlo napadnout a nebo má informace z off game, tak tu osobu nemilosrdně trestám, pokud svoje kroky dostatečně neodůvodní.). Momentálně ještě pevně požaduji, aby budoucí možní hráči dodržovali neprokládání vlastních - neherních - emocí s charakterem.
Tím není myšleno, že hráč se s charakterem nemá sžít, nebo že se hráč a charakter nesmí osobnostně podobat. Co je tímto myšleno je to, že charakter má pouze herní podněty k chování. Zloba, smutek i jiné emoce z reálného života nemají u charakteru, co dělat, protože perfektně zdravý a šťastný charakter prostě kvůli nepohodnutí se s jiným spoluhráčem v neherní záležitosti nevytáhne meč a nezačne bodat do jeho charakteru. Opačný průběh je příjemné překvapení (Kdy emoce charakteru mohou zanechat otisk i na hráči, což umocní zážitek.) ovšem v mezích.
Je pochopitelné, že se projeví nálada (viz. Únava z práce, stres atd. ) na gameplay, ale rád bych aby se v tom to případě omezila na co nejmenší možné procento, i když vím že to není úplně možné, ale od toho tam je i samotný PJ aby ti to věci reguloval a poukazoval na ně. Tím pádem se výše zmíněné případy eradikují v nejzazších mezích únosnosti.


K tomu také náleží, za co bych byl rád, samostatnost hráče a schopnost dobře ztvárnit vámi navrženou postavu ať je jakéhokoliv typu a charakteru. Pro případné zájemce mi piště prosím do PM. Je možnost se připojit i do jiných světů, i jiného žánru, ale to je na delší projednávání v PM spíše už v nějakém rozhovoru.

Samotný volný čas je v podstatě libovolný pokud se domluvíme dostatečně dopředu, ale 100% jsou volné pondělky a středy na večer (přibližně na 2-4h) .

Nebojte se psát i po delší časové době. Vždy jsem otevřený všem návrhům.

Po-případní kontaktní E-mail: dadsupport@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 host