Dungeons & Dragons 5e - Bratislava, okolie

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
simaju
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 9. 2018, 15:47

Dungeons & Dragons 5e - Bratislava, okolie

Příspěvek od simaju »

Caute, s priatelom hladame skupinu na DnD 5e Bratislava, okolie, pripadne ak by bol niekto ochotny dochadzat z Ciech :wink: . Obaja sme zaciatocnici, takze dalsi novacikovia su taktiez vitani. Chceli by sme hrat raz tyzdenne.
Uživatelský avatar
SilentOne
Příspěvky: 2
Registrován: 6. 8. 2018, 13:34

Re: Dungeons & Dragons 5e - Bratislava, okolie

Příspěvek od SilentOne »

Zdravím,
nedávno som si tu urobil profil, pretože som chcel napísať podobný príspevok, ale vypadlo mi to... Vidím, že ma niekto predbehol, takže výborne!
Minulý rok som chodil do Dungeonu raz týždenne hrávať s menšou partiou, ale po konci som nemal možnosť sa k tomu vrátiť. Som nováčik, ktorý nemá skúsenosti s hardcore hraním, ale rád by som sa zaučil, prípadne to nechať na soft note.
Ak sa niečo bude konať, pokojne zanechaj echo, budem rád.
Vramen
Příspěvky: 1
Registrován: 7. 10. 2018, 19:48
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dungeons & Dragons 5e - Bratislava, okolie

Příspěvek od Vramen »

Ahojte,
rád by som sa pridal (26 ročný chalan priamo z Bratislavy).
Mám cca 7 ročné skúsenosti s D&D 4e a 1-2 ročné skúsenosti s 5e (myslím tým hranie a DM-ovanie). Ak by vám nevadil pri hraní niekto kto sa tomu venuje celkom dosť (inak povedané nepovažujem sa za nováčika :-D ), dajte vedieť.
Len by som sa chcel spýtať takú základnú otázku ktorú sme v našej D&D partii na začiatku riešili celkom dlho - kde by ste chceli hrávať?
dan555
Příspěvky: 2
Registrován: 4. 10. 2018, 19:42

Re: Dungeons & Dragons 5e - Bratislava, okolie

Příspěvek od dan555 »

Ahojte,som nováčik mám 34 rokov a jak by ste chceli tak by som sa pridal ale nemohol by som každí týždeň dalo by sa každí druhy.Ak by vám to nevadilo tak sa kľudne ozvite.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů