Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Příspěvek od York »

Hledám 3-5 hráčů na oneshot dungeoncrawlu.

Datum: 2. nebo 3. června (sobota nebo neděle).
Místo: Liliová čajovna, Praha (v případě zájmu klidně i jinde)

edit: Zatím jsou přihlášeni 2 hráči na neděli.

Pokud bychom hráli v Liliové čajovně, tak ta otevírá v 15:00 a zavírá ve 23:00, tzn. na hru by bylo 8 hodin.


:arrow? Pojďte si zahrát propracovaný fantasy dungeon se vším, co k němu patří. Čekají na vás pasti, nestvůry, obtížné překážky, hádanky, dávné příběhy a také samozřejmě magické předměty a poklady.

Obrázek

Už delší dobu s tebou něco není v pořádku, nemáš ale tušení, co by to mohlo být. Něco tě táhne na západ, do Divočiny, kam se odváží jen dobře ozbrojené výpravy. Není to jen pouhá zvědavost, i když i ta jistě hraje svou roli, je to mnohem silnější. Asi jako pocit hladu nebo žízně, který však nedokážeš nijak utišit.

Když ses o tom zmínil svým přátelům, zjistil jsi, že mají stejný problém. Značně se ti ulevilo, protože to znamenalo, že ses ještě úplně nezbláznil a také že v tom nejsi sám. Nevysvětlitelné vábení však nezmizelo.

Nakonec jste se rozhodli opustit své mrzké živobytí a vypravit se tam, kam vás to táhne: do drsné a nebezpečné Divočiny skrývající dávno zapomenuté poklady a tajemství.



Pravidla vysvětlím na místě, pokud vás ale zajímají předem, tady jsem sepsal stručné shrnutí.

PS: Ta odkazovaná nabídka na místa do multikampaně stále platí.
Naposledy upravil(a) York dne 26. 5. 2018, 11:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Příspěvek od York »

Ještě bych chtěl dodat, že tohle dobrodružství povedu na Gameconu a chtěl bych vás tímto poprosit o pomoc s otestováním.

Mám už sice slíbený playtest od mé stabilní skupiny, ale odehrát něco s dlouhodobými spoluhráči, kteří navíc znají pravidla, je docela rozdíl oproti plnohodnotnému opengamingu s tvorbou postav a vysvětlováním pravidel za běhu.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Příspěvek od York »

Na neděli (3. 6.) už mám druhého zájemce. Potřebuju ještě alespoň jednoho hráče, ale vejdou se až tři.

Uvažujete ještě někdo, že byste si přišel zahrát a pomohl mi tím s otestováním dobrodružství na Gamecon?
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Příspěvek od York »

Zbývají poslední dvě místa.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Oneshot - dungeoncrawl v Praze

Příspěvek od York »

Tak už je plno, díky všem za zájem.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů