DnD 5e - LFG (English speaking/Anglicky mluvící)

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Pudi
Příspěvky: 2
Registrován: 10. 5. 2018, 17:57

DnD 5e - LFG (English speaking/Anglicky mluvící)

Příspěvek od Pudi »

Ahoj!
Hledám pro 2 hráče anglicky mluvící partu pro DnD 5e (přítel nemluví česky).
Zkušenosti s větší skupinou nemáme, ale hrajeme 1on1 one-shoty, které já hraju jako DM. Se skupinou si na DM asi netroufnu, mám načteno a nasledováno tunu kampaní, ale stále jsem více či méně nováček a raději bych se ze začátku ještě přiučila, než se rovnou vrhla do komplexního storytellingu. :)
Časově jsme zatím flexibilní, jsme od Prahy ale není problém hrát i online přes Discord. Hledáme tedy anglicky mluvící partu co se nebojí RP, progresu vlastních postav a jejich příběhů, nejlépe s fresh kampaní, abychom někomu nevpadli do příběhu, když už je z půlky hotový :)
Pokud máte zájem, můžete mi odpověď nechat zde, ale pište mi, prosím, spíše na e-mail michelleg@seznam.cz. Na těchto stránkách se ještě moc neorientuji. Popřípadě, kdyby někdo věděl o anglicky mluvící partě která hledá další hráče, ocením jakýkoliv kontakt.

---
Hello!
I'm looking for an English speaking group of DnD 5e. We are 2 players (my boyfriend doesn't speak czech).
We don't have experience with bigger groups yet, so far we've only played 1on1 one-shots together where I played as the DM. I've watched and read a ton of campaigns, but I don't think I'd dare DM for a bigger party just yet as I'm still, more or less, a newbie.
Time wise, we're flexible. We're located close to Prague, but it's no problem for us to play online if it comes down to it (Discord). We're looking for an English speaking group that isn't afraid to RP, progress their characters and their stories, preferably someone with a fresh campaign so that we don't just fall into it when it's already half-way through. :)
If interested, you can leave me a message here, but I'd prefer an e-mail to michelleg@seznam.cz as I'm not well oriented on this site yet. Optionally, if someone knows of an English speaking group that is looking for more players, I'd appreciate any contact.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů