Hledám družinu - Praha

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Tanan
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 1. 2018, 15:01

Hledám družinu - Praha

Příspěvek od Tanan »

Ze spánku mě pomalu probouzí hlasitý smích. Zmámeně otevírám oči a snažím se najít toho buřiče který mě vytrhl z obětí snů. Zrakem pátrám po okolí a snažím se vrátit do reality. Sedím v hospůdce U zaprášených prstů, což je jeden z podniků pro slušné a pracovité lidi, takoví ten podnik, kde neočekáváte že vás okradou a kde původ masa na vašem talíři je stejně nepochybný jako zdroj peněz místních štamgastů.
Tamhle jsou! Oko mi padlo na trojici mládenců vrávorajících u baru. Už od prvního pohledu jiných než ostatní přítomní v hospodě. Toto nejsou úředníci, učenci ani čestní dělníci. „Dobrodruzi.“ Vyslovil postarší kostelník sedící u vedlejšího stolu, jakoby odplivával jedovatou slinu.

Narovnal jsem se v koženém křesílku a přisunul si nohy blíž k ohni a po očku sledoval tu zvláštní bandu. Všichni byli oděni zvláštně, roztrhané a sešívané části se na nich mísili s kousky které svou kvalitou i cenou znatelně převyšovali běžné normy. Na špinavé tunice navlečena sametová vesta, kožené kalhoty přidržuje obyčejný provaz aby o číslo menšímu majiteli nesklouzli z pozadí. Stejně tak rozporuplná byla jejich výzbroj která byla opřená u dveří. Vedle nádherného meče na kterém majitel nadělal zuby se válela sekera jejíž topůrko bylo nahrazeno obyčejnou větví, nad nimi se hrdě tyčila těžká kuše z mahagonového dřeva s vyleptávanými ornamenty.

Většina lidí tyto typy zná. Dobrodruzi. Je více než jisté že ty kvalitnější kousky vykradli z hrobek, nebo stáhly z chladnoucí mrtvoly protivníka který měl méně štěstí…. A stejně tak je jisté, že tyto putovní předměty půjdou dříve či později k dalšímu majiteli, jen budou mít o záplatu, případně skvrnku od krve víc.

Och kéž by se tak ztišili a přestaly vyvádět. Mohl bych opět zavřít oči a snít. Snít a vzpomínat na své mládí. O dobách než jsem přišel do této vesnice, o dobách kdy mé dny nebyli naplněné sezením za stolem s štosy pergamenů, o dobách kdy jsem býval jeden z nich.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím přítomné fantazáky :-)

mé jméno je Tomáš a v dávných dobách jsem hrával DrD. Nyní po 10 letech školy, práce a běžných činností jsem nalezl ve skříni relikty z dob minulých a najedou se ve mě objevila chuť opět se k hrám na hrdiny vrátit.

Je mi 26 let a podstatnou část mládí (do 16 let) jsem se kolem Drda motal, tudíž mám nějaké základní povědomí ( bohužel jen o původním DrD) a papírové podklady (pravidla, nějaké moduly a kupy různých deníků a hexových polí).

Rád bych nalezl nějakou partičku lidí kteří hrají DrD ( případně cokoli podobného) a kteří by se ujali ztraceného poutníka.
Na nějaké PJování a hru obecně si moc nevěřím, proto budu v počátcích nejspíš docela tele, nicméně jsem ochoten to vynahradit nadšením ( velké faily i lahví medoviny).

Ideální herní frekvence by pro mě byla 1x týdně, případně 1x za 14 dní, na častější mecheche bohužel nemám z podstaty svého zaměstnání čas.
Lokalita Praha (u mě konkrétně Skalka)

Budu vděčný za jakoukoli příležitost a vynasnažím se být plnohodnotným členem společnosti.
Pro případný kontakt můžete na tomascafourek@seznam.cz , případně tel. 728 626 511.

Předem děkuji všem co si přečetli mé výplody a přeji krásný den,
Tomáš - Tanan
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů