Pravidelná hra v Praze

Komunitní sekce o akcích a hrách. Diskuze o veřejných akcích a conech, seznamka pro shánění spoluhráčů, družinové diskuze a sekce pro domluvu s vašimi spoluhráči.
Odpovědět
Deqit

Pravidelná hra v Praze

Příspěvek od Deqit » 8. 10. 2017, 15:45

Zdravím,

hledáme další dva hráče (ideálně jednoho z nich se zájmem o pozici DM, ale jinak by pokračoval náš původní DM) pro pravidelné hraní upravené verze DrD v Praze do stávající skupinky 25+ (takže spíše tak hráče starší 19-ti).

Někteří z nás už pracují, takže by se hrálo spíš kolem večerních hodin. Máme zkušenosti hlavně s DrD (plus různé vlastní modifikace), ale nebyl by problém v případě nového DM vyzkoušet jiný systém (DnD, apod).
Hraní by bylo volnější, zaměřené na roleplay, začátečník není problém.

Jestli máš zájem, tak se mi ozvi na mail: vaclik@gmail.com, nebo přímo sem.
Díky Deqit

druid Ogden Zvon

Re: Pravidelná hra v Praze

Příspěvek od druid Ogden Zvon » 11. 10. 2017, 01:14

Hai Deqite a Společenstvo, zájem by byl a Čas taky, je zázrak, že Společenstva, některá ještě Drží pohronadě...jo Party Drdů se mi rozpadly, Lidi přestaly mít,, Na Stůl i Larp spešl Dungeone Story,, ten ČAS, jiné starosti co přinesl Život po Sametu...., jinak ve Hrách lítám 28 let, jak na Kompech , tak ,,naživo,,,můžeme Poudat, Vzpomínat i Pábit kdykoliv , kdekoliv po Netu, Telefonu, aby bylo znát, oč půjde, mohu hrát za kohokoliv(kdo Vám ve Společenstvu chybí...), jako ten černej vzádu...ze začátku, než se vše vstřebá, hej Deqite...Vacliku, Tulák, i Chodec a Poutník Máca od Zvonu, Praha 5, Těším se a předem Díky za Echo, neboj, jsem věčné hravé Dece, mezi Nima a Mladejma jsem na Pána za Ty roky nedospěl, jen zešedivěl, jinak Fotky na rajce .net, a na mailu bližší info o Marcelovi, a daší kontakty, jinak googli, já nemám co srývat, že...Brou Společenstvo Kruhového Stolu,,...Mi byly S. Modrého Kruhu, většinou...na Cestě Dobra, Pod Modrou Oblohou.

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a družinové sekce“