Hledám hráče na DrD (Skype)

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Zmazal
Příspěvky: 1
Registrován: 2. 9. 2017, 11:06

Hledám hráče na DrD (Skype)

Příspěvek od Zmazal »

Zdravíčko!
Sháním hráče na nepravidelné hraní DrD přes Skype vždy po 2 - 4 týdnech podle možností hráčů. Mělo by jít o dlouhodobou hru zaměřenou na RP, rozvoj postav, jejich vzájemných vazeb a vazeb se světem, a hlavně celkového příběhu.
Mám v oblibě spíš zapletené příběhy, hru s důrazem na RP, žijící svět, spolupráci hráčů s PJ na tvorbě příběhu, vytváření doprovodných kulis (jako jsou deníky, povídky, písničky, obrázky apod.), zajímavé nápady a akce postav, originální prostředí pro souboje atd., spíš než přesné počítání mnoha vzorců, hledání v tabulkáh, sčítání číslíček při levelování a drcení tuctů nepřátel na holých pláních. Proto hledám někoho, kdo by na tom byl alespoň podobně, když už ne úplně stejně.
Preferuji pozici PJ, nicméně pokud by se našel někdo horlivější nebo zkušenější, klidně si střihnu nějakou postavu ve výše zmíněném duchu.
Jako svět bych nejraději viděl nějaké klasické pseudostředověké fantasy, ale drobným odchylkám v průběhu se nebráním. Za "drobné" míním třeba výlet na moře mezi piráty, do astrálních sfér s jiným fungováním nebo na cizí kontinent s trochu jinak vyspělou civilizací, nikoliv změnu hry na steampunk, mezihvězdné výpravy v kosmických lodích nebo jiné extrémy. V případě, že bych hru vedl, mám k dispozici dva hotové světy včetně map, historie a zeměpisu. Konkrétní příběh by se pak odvíjel od počtu a druhu postav a přání jejich hráčů.
Vzhledem ke všemu výše zmíněnému bych jako systém preferoval DrD II, nicméně ovládám i klasickou verzi 1.6, pokud by převažoval zájem o ni.
Samotnému je mi 25, ale na věku hráčů ani jejich zkušenostech s RPG jako takovými nebo pravidly DrD nezáleží - naopak často je i zajímavější hrát s lidmi, kteří se daný systém teprve učí.
Pokud se najdou lidi s podobným zaměřením, dejte vědět na mail: hrncir.jindra@seznam.cz
Odpovědi do vlákna samozřejmě také registruji, nicméně je možné, že trochu později, jelikož ho neprohlížím tak často.
Mějte se moc krásně a těším se, že se sejdeme u hry!
MyDarkPony
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 11. 2017, 17:27

Re: Hledám hráče na DrD (Skype)

Příspěvek od MyDarkPony »

Ahoj, pokud tvá nabídka stále platí, tak se mi ozvi na e-mail kaelos@centrum.cz
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů