Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
Kenshin
Příspěvky: 20
Registrován: 21. 7. 2017, 19:23

Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Příspěvek od Kenshin »

Ahojte,
s kamoškou zháňame ľudí do družiny na hrani DrD/DnD5e alebo VtM2e/WtA. Mám skúsenosti ako PJ v oboch štýloch, rád si zahrám aj ako hráč, kamoška je prevažne nováčik.

Plánované hranie cez Roll20.net, cca 1x za týždeň v podvečerných hodinách (neznalosť nevadí, zaučíme, ide to celkom rýchlo).

Rád by som vytvoril skupinu ľudí, s ktorou by sme vedeli vytvoriť pohodovú atmosféru, dohodnúť sa zodpovedne na spoločnom termíne, vytvorili nám vyhovujúci svet (kľudne aj prednastavený, napr. Forgotten Realms), ktorý by nás bavil. Ozvite sa kľudne aj nováčikovia, som ochotný na začiatku pomôcť ako PJ, ale dávam aj možnosť vytvoriť skupinku, v ktorej by sme sa časom vždy po ukončení dobrodružstva / príbehu, prestriedali v roli PJ ("žezlo" by prebral ďalší hráč) - pričom by sme pokračovali v rovnakom svete. Tento systém sa mi zo skúseností veľmi osvedčil a udržal hráčov dostatočne aktívnych a motivovaných, zároveň mohli získavať skúsenosti i v roli PJa. Samozrejme, kto nechce, môže zostať iba v roli hráča.

Ak Vás ponuka oslovila, ozvite sa, môžeme prebrať bližšie možnosti :)
cumpa
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 7. 2017, 19:47

Re: Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Příspěvek od cumpa »

Zdravím,
Vaše ponuka mne oslovila a rád bych se dozvěděl další informace/domluvil na podrobnostech. Jsem začátečník (pouze jsem jednou hrál DrD začátečnickou edici), čas podvečer obvykle mívám ve středu, sobotu a neděli.
Předem děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Kenshin
Příspěvky: 20
Registrován: 21. 7. 2017, 19:23

Re: Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Příspěvek od Kenshin »

Zatiaľ sa ozvalo niekoľko ľudí na DnD 5e, ak ešte niekto máte záujem, ozvite sa, budeme sa snažiť dohodnúť na skupinke a zosynchronizovať podľa voľného času.
RavenShadow
Příspěvky: 2
Registrován: 6. 6. 2017, 15:06

Re: Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Příspěvek od RavenShadow »

Zdravím měl bych zájem ale podle toho v kolik hodin by se hrálo a v jaké dny. Protože většinou ve středu a neděli od 18 hodin hraji s jinou skupinou a poté od 1-2 ráno hraji zase s jinou skupinou. Jinak věk nebude problém protože mi je 19. Mám nějaké zkušenosti s DnD5e s ostatníma nemám ale rád bych se naučil přes ně hrát. Doufám že není pozdě :) s pozdravem Raven.
Uživatelský avatar
Kenshin
Příspěvky: 20
Registrován: 21. 7. 2017, 19:23

Re: Roll20: DrD/DnD5e/VtM/WtA

Příspěvek od Kenshin »

Mrzí ma to, ale zostava na DnD je aktuálne plná.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 hostů