Podzimní slezina - organizace a doprava

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Paprika (zelená/červená/žlutá) ... 4 větší kusy ... ?

od kazde, nebo celkem? Myslim, ze je mam v lednici, kouknu se.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosacek: Celkem, to jen, aby někdo nevzal bílou, resp. někde zeleninovou, která má menší gramáž a chutná často podivně.
Uživatelský avatar
scolex
Příspěvky: 57
Registrován: 13. 8. 2009, 17:09

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od scolex »

Sarsaparillos píše::arrow? Chilli con carne
Na sobotní jídlo jsem nás napočítal osm (Sarsaparillos, ilgir, Sosacek, Faskal, Pepa, Bart, Karotka, Tyrael) a jsem rád, že mnoho z vás nabídlo pomocnou ruku. S vařením nebude problém, nechce se mi ale tahat samotnému všechny suroviny autobusem a nevím, nakolik se můžeme spolehnout na místní COOP. Níže je seznam věcí, které budou potřeba. A budu rád, když každý z vás něco vezme.

Mleté maso ... 1600 g ... Sarsaparillos
Fazole v chilli nálevu ... 4 plechovky ... ilgir
Rajčata loupaná krájená ... 2 plechovky ... ilgir
Paprika (zelená/červená/žlutá) ... 4 větší kusy ... ?
Cibule ... 4 větší ... ?
Chilli paprička ... 1 kus ... Sarsaparillos
Kukuřice v plechu ... 2 plechovky větší (á 340g) ... ilgir
Protlak rajský ... 1 větší ... Sarsaparillos
Česnek ... 2 paličky ... Sarsaparillos
Pečivo k tomu ... každý podle chuti

Dejte prosím vědět, pokud si na něco uděláte místo v batůžku, ať nám pak nic nechybí.
je mozne ze bych se take pridal, prosim? mam dovezt nejakou surovinu navic?
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

:arrow? Chilli con carne
scolex: Není problém se přidat. Přidělil jsem ti dovoz cibule a česneku.

ilgir, Sosacek: Navýšil jsem množství, aby se najedl i scolex a případně Sparkle nebo nějaká jiná nečekaná návštěva. Nebo kdyby měl prostě někdo velký hlad. Tak na to prosím koukněte a naberte více, díky.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Sarsaparilos: ok.

Ostatnim pripominam privezte se nalozene maso na gril a pecivo a zeleninu a chlast.

Nrkdo prosim vemte dortovoi gormu, neco si upeceme (je tam trouba, zejo)

Moje skupina: sorry, zmena planu, budeme odjizdet z budejovicke v 1930. Sraz pred poloklinikou, tam co je vyjezd z metra. Predni vchod, vlevo od lekarny pred uradem.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sparkle »

Pokud mě nikdo nehodí z Jihlavy do toho Opatova v pátek večer, tak se bohužel musím ze srazu odhlásit, protože tam fakt nic rozumnýho nejede. Bus co odjíždí z Jihlavy v 18:45 nejspíš nestihnu, pak už je tam jeden bus ve 22:30 což znamená že přijedu do Opatova ve 23:14 tzn z pátečního večera budu mít kulový a jen na sobotu a nedělní dopoledne se mi to moc nevyplatí.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sparkle: Ještě bys mohla jet z Jihlavy v 19:30 vlakem do Okříšek. Ten vlak bys stihnout měla a Okříšky jsou od Opatova mnohem blíže, takže to bys třeba i někoho zlomila, aby se pro tebe otočil.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sparkle »

Já zkusím stihnout bus co pojede z Prahy v 17:00. Ten má být v Jihlavě v 18:40, a pokud by opravdu neměl zpoždění ani minutu tak zvládnu přesednout na bus rovnou do Opatova v 18:45. Ale vzhledem k tomu, jak v pátek večer funguje D1, tomu nedávám moc velkou šanci, moje poslední dva výlety busem do Jihlavy měly 2 hodiny zpoždění. Vlak Jihlava - Okříšky 19:30 by se snad mohl stihnout, i když nevím jak daleko je tam vlakáč od autobusáku, potom jede ještě bus do Okříšek ve 20:15 který tam přijede ve 20:42. Pozdější varianty už jsou na prd.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Prostě až někde budeš, tak zavolej, kde jsi, a sjedu pro tebe.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Z důležitých věcí mě ještě napadá toaletní papír. A utěrky (papírové/látkové) asi taky musíme mít vlastní.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Bart »

Sosacek píše:Moje skupina: sorry, zmena planu, budeme odjizdet z budejovicke v 1930. Sraz pred poloklinikou, tam co je vyjezd z metra. Predni vchod, vlevo od lekarny pred uradem.
ok
Naposledy upravil(a) Bart dne 28. 11. 2016, 11:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Pepa: Toaleťák a jiné základní věci půjdou koupit i v Opatově, to bych s sebou netahal. A až čtvrteční skupina zjistí, že jim chybí, ještě rádi doplní zásoby :)
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sparkle »

Hm tak nakonec ze zdravotních důvodů bohužel nezvládnu přijet :( Tak si akci užijte.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od eerieBaatezu »

Mno, tak já musím zejtra do práce na čtyřiadvacítku a v neděli ráno na dvanáctku, takže uvidím, jestli budu mít síly dojet.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Tyrael »

Damn.
Tak mě nakonec schvátila nemoc. Mám horečky, dnešní noční směnu doklepu, ale zítra pojedu leda tak do postele vařit si čaje. Vzhledem k tomu, že kašlu jako tuberák, tak bych na Slezině jenom všechny nakazil. Dobrá zpráva ale je, že zítra se aspoň v Ilgirově autě nebudete muset mačkat (a zvládnete vzít víc zásob) špatná je, že vás neuvidím a nužiju si Chilli Con Carne :(
TV Tropes ruined/enhanced my life.

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“