Shadowrun cez SKYPE

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
Kosta
Příspěvky: 43
Registrován: 21. 2. 2008, 23:43
Bydliště: New Salem

Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Kosta »

Zdravím :)

Chcem sa spýtať, či tu nie je niekto ochotný hrávať Shadowrun cez skype (či už cez videohovor, alebo chat). Ide mi o to, že zohnať ľudí s ktorými by som si mohol zahrať nejaké rpg je vcelku dosť náročné, zohnať niekoho s kým by som si zahral Shadowrun takmer nemožné. Preto sa uchylujem k takejto uchylačine ako je hrať cez Skype :D Mám doma nejaké materiály v češtine ktoré si občas listujem a čítam, skúsenosti ako GM však v Shadowrune nemám, preto by som si chcel skôr radšej zahrať ako hráč.

Po prípade, neviete o družine ktorá hráva Shadowrun v Bratislave cez týždeň (víkendy som mimo - nie ako mimo zmyslov, ale mimo BA).

Po prípade (po druhý krát) ak by ste niekto vedel o nejakom hrávaní cez skype niečoho iného (ideálne Vampire z WOD, alebo podobne) tak dajte echo.
I'm not anti-social, I'm anti-idiot.
Skromný megaloman a neúspešný game desinger ktorý má na konte veľa rozpracovaného a ešte menej dokončeného.... kde sú tie časy, keď som si to predstavoval tak jednoducho?!
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Skenderax »

Aký Shadowrun to vlastne máš Kosťa? Ja som asi zle informovaný, ale tak nejak mi ostalo v pamäti, že posledný preložený a vydaný knižne je druhá edícia...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Kosta
Příspěvky: 43
Registrován: 21. 2. 2008, 23:43
Bydliště: New Salem

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Kosta »

Chalani, ďakujem za rady, pozrem aj do roll20 aj to FG :)
Skenderax píše:Aký Shadowrun to vlastne máš Kosťa? Ja som asi zle informovaný, ale tak nejak mi ostalo v pamäti, že posledný preložený a vydaný knižne je druhá edícia...
Mám 3 edíciu v pdf a 4 vo worde (ale tá je len taká, bez omáčky, čisto pravidlá + vybavenie a podobne).
I'm not anti-social, I'm anti-idiot.
Skromný megaloman a neúspešný game desinger ktorý má na konte veľa rozpracovaného a ešte menej dokončeného.... kde sú tie časy, keď som si to predstavoval tak jednoducho?!
Gerco
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 6. 2015, 23:29

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Gerco »

skusil by som to ale som uplny novacik v tabletop RPG, cize by som asi aj potreboval trochu zaucit
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od ShadoWWW »

O Fantasy Grounds mám článek na Kostce, který průběžně aktualizuji. Zejména ale z pohledu D&D 5e.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Roland Thallas
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 12. 2015, 19:45

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Roland Thallas »

Ahojte mám záujem naučiť sa hrať DnD, ale z dôvodu nedostatku času je pre mňa možné momentálne iba hranie cez emaily alebo skype.Mal by niekto záujem a ochotu naučiť ma hrať resp. vyskúšať RPG cez emalily ? $-o

Mám rád RPG hry zo starej školy hlavne PC hry ...

Roland T.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadowrun cez SKYPE

Příspěvek od Skenderax »

Hranie cez emaily sa mi zdá nepraktické. Ale poradil by som ti stránky ako http://www.aragorn.cz. Hrám tam už niekoľko rokov a dajú sa tam nájsť zaujímevé questy i zaujímavý PJ-ovia. O systém si väčšinou nemusíš robiť starosti - naučíš sa ho po ceste :-).
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Markus a 6 hostů