Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engine)

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Nekra »

Tak další zápis je na světě (teda, vlastně v iluzi světa ;) ).
Čte to s odstupem kromě mne někdo? (Brzo po přepsání nemám nervy na to, to po sobě celý číst :s .)

Myslím, že poslední sešna byla docela "adventure fantasy". Ani se mi nechce věřit, že jsme stihli 4 kapitoly.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15069
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Pieta »

Nekra píše:Čte to s odstupem kromě mne někdo? (Brzo po přepsání nemám nervy na to, to po sobě celý číst :s .)
Já to čtu a baví mě to. (:

Čikanery se zřejmě píše Chicanery.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Nekra »

Pieta:
No jo, jenže když jsi to dlouho nekomentoval, tak to vůbec nebylo poznat :(. (Takoví ti utajení čtenáři - mi bylo divný, že se někdo z těch "nejspíš diváků", co sem do vlákna psali, dlouho neprojevil.)

A s tím, že se to píše Chicanery - asi jo, i když si ještě chvíli počkám, jestli to nepotvrdí GM (když to tam použil).
Během psaní jsem měl dokonce tendence psát na konci měkké i (v jiných pádech než 1.), tak jsem to po sobě opravoval, aby to bylo konzistentní.

----------

Jinak ještě, jestli máte nějaké kometáře k těm prostřihům? Na sešně časté stříhání mezi scénami sice působí více dynamicky a akčně, ale v chronologickém zápisu to pak vypadá blbě - odstavce o jedné, dvou větách jsou blbé. Odstavce s více dějovými liniemi jsou blbé taky. Co je blbější?
Tak jestli je lepší to sestřihávat na delší jednolité scény, než se to slije do společné?
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15069
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Pieta »

Nekra píše:No jo, jenže když jsi to dlouho nekomentoval, tak to vůbec nebylo poznat :(. (Takoví ti utajení čtenáři - mi bylo divný, že se někdo z těch "nejspíš diváků", co sem do vlákna psali, dlouho neprojevil.)
Čtu to tu pravidelně, dost se bavím třeba nad různejma drobnostma ("Pro jistotu veze sebou i rýč, kdyby cestou umřel." nebo prakticky veškeré Borisovy interakce s Káťou), ale nepíšu sem moc, protože si tu přece jen přijdu spíš jako host než jako domácí. (:
Nekra píše:Jinak ještě, jestli máte nějaké kometáře k těm prostřihům? Na sešně časté stříhání mezi scénami sice působí více dynamicky a akčně, ale v chronologickém zápisu to pak vypadá blbě - odstavce o jedné, dvou větách jsou blbé. Odstavce s více dějovými liniemi jsou blbé taky. Co je blbější?
Tak jestli je lepší to sestřihávat na delší jednolité scény, než se to slije do společné?
Moc s tím problém nemám.
Pokud by někde měly být dvě osamocené věty, a není to pevně v čase navázané na dění jinde, tak bych je klidně přešoupnul k předchozí nebo následující scéně se stejnýma postavama.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25779
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Sosacek »

Pieta píše:"Pro jistotu veze sebou i rýč, kdyby cestou umřel."
Jsem si uvědomil, že Kyoko je občas "cold as fuck".

Nebo, nevím jak působí, teda. Ani ze na session, ani ze zápisu.

EDIT: čichám čichám Chuubo AW crossover.
protože si tu přece jen přijdu spíš jako host než jako domácí. (:
Si udělej někdy volno o víkendu.
Pokud by někde měly být dvě osamocené věty, a není to pevně v čase navázané na dění jinde, tak bych je klidně přešoupnul k předchozí nebo následující scéně se stejnýma postavama.
Ony ty scény byly kratší, protože si Kelton poručil kratší scény.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Nekra »

Další nábor? Nebo to bude jednorázovka? (I když ne že bych nebyl zvědavej na Pietu v roli hráče-nevypravěče ;) .)

S těmi odstavci a scénami: Odehrávání s kratšími prostřihy na sešně je fakt a jedna věc. Otázka je, jestli je to vhodný do zápisu tak rozstřihávat děj - teda to závisí na tom, co kdo od zápisu taky očekává, žejo. Jestli představu toho, jak se na sešně stříhá spotlight, anebo víc ten příběh. Ve druhém případě časté prostřihy v zápisu (dějových liniích) považuji za rušivé, skoro jako časté přepínání mezi televizními programy ((což mi připomnělo něco, co se mi nedaří nyní najít :( )).

Ale jestli jsem dobře pochopil SZ od Karotky, tak si myslí, že by si z toho nehrající mohli představit, jak ta hra probíhala.
Což by nám mohl sdělit akorát někdo, kdo s náma zatím nehrál, co si z toho zápisu dovede představit (jak to tam probíhalo?). A nevím teda, jestli si to vykládat, že k tomuhle "pomáhá" nelepit scény z rozstříhanýho spotlightu?
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15069
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:Si udělej někdy volno o víkendu.
Budu muset. (:
Sosacek píše:Ony ty scény byly kratší, protože si Kelton poručil kratší scény.
Kratší scény ve hře a kratší scény v zápisu jsou docela jiná věc. Ale zase tu z toho asi nikdo nechce dělat román, takže dává smysl to prostě přepsat, jak se to stalo.
Nekra píše:(I když ne že bych nebyl zvědavej na Pietu v roli hráče-nevypravěče ;) .)
O moc nepřicházíš, většinou půlku hry sedím, nic neříkám a nervuju se, že nejsem aktivní, a půlku hry sedím, nic neříkám a libuju si, jak to všem kolem hezky odsejpá. (-;
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Boris a zvířátka (Chuubo's Marvelous Wish-Granting Engin

Příspěvek od Nekra »

Souhlas s tou jinou věcí střih scén a zápisu. Otázka je, jestli by výsledek stál za to to přerovnávat.

"Kelton si poručil kratší scény" - Kelton si je může kratší stříhat, když je GM.

Neboj Pieto, my jsme hodní ;). Teda přinejmenším dost hodní na to, že se netřeba nervovat.

---------
Obecně:
Co jsem se koukal na rozvrh, tak to vypadá, že dlouho nic nebude.(*) A jak tam vidím někde křížek, tak postrádám motivaci si ujasňovat, jestli ten den můžu, protože si to vykládám jako "To se stejně hrát nebude, když by se nesešla celá skupina."


Edit: Na mne Kyoko působí jako drsná bojová borka. Teda ze sešen. Zápisy jsou akorát záznamy. Tam ani nemám jasno, jestli na mne působí podvědomě, jakože bych to psal tak, aby působila jako chladná bojová borka nebo tak něco.
Jak působí ze zápisů budou vědět spíš ti, co s námi nehrají (a čtou ty zápisy, pochopitelně ;) ).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti