Co se stalo při vašem posledním sezení?

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Naoki »

Jerson: sis holt v praxi vyzkoušel některé z principů úspěšné manipulace s lidmi :-)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Jerson »

Ale já s nikým nijak nemanipuloval. I tobě jsem radil naprosto otevřeně, upřímně a ve tvém zájmu. :-)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Naoki »

Já neříkám žes námi manipuloval záměrně (ostatně z tvé překvapené reakce to bylo a je jasné), jen říkám žes v té hry (nevědomky) využil některé principy, které se pouívají k manipulaci, a které ti pomohli nahromadit důvěru posádky, přesto žes byl outsider který toho o sobě moc neprozrazoval.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

The Fairy Prince expected us to strike through Kazuma 2000 and Urithiru, but we outsmarted him by marching our army through Crime City.
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

Příspěvek k diskuzi o bitevním plánu: "If it's any help, I basically replicated Japanese strategy in WW2."
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

monsterhearts.txt

"I totally could have killed you there, but then I'd probably have to actually have that orgy with my gang."
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

re: Pendragon

(GM): i love how our veterans treat the mechanics of the game: 'opportunity to slay a king? fuck that shit i fight defensively'
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od PardGalen »

Obrázek

Jenom ta loď na které byly postavy neměla plachty, ale motor.
Always bring a gun to a puppet fight
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

Venzi Lüin: rolling d10!+18+16+5+1+1+1+5 Unraveling the Divine Skein L25 H&H & Life Boost Max Pen 25 #rip #yolo #hailsatan
(
6
)
+18+16+5+1+1+1+5
= 53
pen is 25
(GM): dang
Linf: welp we're damned
(GM): alright you uncreate an angel
Venzi Lüin: if god didn't want me to destroy an angel maybe He should have given it higher might
Fia orbi Criamon: evolution does away with morals
Venzi Lüin: lol
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

(GM): i think your studied refusal to ever, ever do things the easy way and actually pick up magical rewards or quest hooks is my favorite part of this game
oh heres a +12 longsword of dragonslaying! better bury it
Sir Tera the Demonslayer, K. AM., Kn RT, C R, L JI SI, Dragonslayer: We'd better.
It was whatshisname's.
(GM): oh heres a murderous lycanthrope! better never investigate
Sir Eirlys the Columbine: i don't remember that one
(GM): OF COURSE YOU DONT
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32274
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Vallun »

Fotozáznam z posledního sezení:

Obrázek
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Ecthelion »

Ve slezinovém The Sprawl (Shadowrun powered by Apocalypse) jsem hrál "číslo 11", který byl vytvořen jako klon starosty města jakožto klon na náhradní díly... a když z něj vybrali orgány, které potřebovali, vyhodili ho na skládku. Tam ho našli lidé živící se prodejem použitelných věci z odpadu a dali ho zase dohromady. Chybějící orgány mu nahradila cyberware (bez které by nepřežil) a 11 se rozhodl osvobodit klony (kteří v daném světě nemají žádná práva, jsou to věci). Až na zlaté oči (které mají všechny klony) a jedenáctku vytetovanou na tváři vypadal přesně jako nejmocnější muž ve městě... který udělá vše pro to, aby ho zastavil a zničil. $D

Měl jsem svůj gang osvobozených klonů (korporace by řekly "ukradeného majetku"), dobře vyzbrojených a přesouvající se na létajících motorkách. Přepadávali jsme prodejní místa klonů, transporty s klony a podobně, čímž jsme srali korporaci Jintek, která nás vytvořila. Proti ní jsme běželi run, při kterém jsme jim měli uloupit bioinženýra a vrátit ho do jiné korporace, ze které dezertoval.

Zjistil jsem, který fixer původně extrakci zařizoval a zamířil za ním pro informace. Barman od kterého jsem ale jeho jméno měl, dal fixerovi tip. Když jsem tam tak napochodoval v čele svého motorkářského gangu klonů a s pleasure-klonem v podobě drobné dívky s modrými vlasy kolem ramen, měl fixer vlastní bouchače. Jeden z nich byl ohromný svalovec s obřím nápisem "ZMRT!"* vytetovaným na zádech. Přemýšleli jsme, kde tatér udělal chybu a jestli je tam špatně Z nebo T. Ale neodvážili jsme se zeptat. Nepohodli jsme se a fixer nám nechtěl říct jméno svého klienta, tak jsme mu pohrozili smrtí a došlo na přestřelku, kterou zahájila modrovlasá dívka, když zpoza opasku na mých zádech vytáhla samopal a pokropila celou místnost kulkami. Mí klonové postříleli víc než polovinu nepřátel a fixer s mou pistolí pod hlavou odvolal ostatní. Pak nám řekl co jsme chtěli vědět a když jsem usoudil, že víc neví, zmáčkl jsem spoušť... a moje pistole zacvakala naprázdno, protože jsem všechny náboje už vystřílel. Fixer se popadl za hruď, zatímco jsem ho poplácal po tváři a řekl: "Bylo to tak těžké?" Pak jsme odešli, zatímco se fixer sesunul k zemi s masivním infarktem.

Poslední moje scéna ve hře byl 11, který běžel v čele svých klonů proti nepřátelům, střílel obouruč a křičel: "Svoboda, která nezná hranic!"

*Remark made by Sosáček. Nejlepší hláška Sleziny.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Sosacek »

V mem poslednim sezeni vyslouzily berserk zabil kneze, ktery ho chtel pokrtit, ale jeho dcera utekla se snoubencem, protoze byl nejmin sileny, bratr vyhnany do exilu se vratil, a pani domu nakonec stejne postavila ten klaster, kdyz jejiho manzela zabili. A dedecek objebal bohy.

Ze vsech zminenych jen dedecek nebyl hracska postava $D
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Sosacek »

V mem predposlednim sezeni privolal Chuubo a Rinley na Mesto depresivni sovetskou zimu uprostred jara, protoze si mysleli, ze ji to udela radost. Ale pak ji ukecali, aby si s nima zabruslila, takze to nakonec skoro fungovalo.

Pozdeji se Chuubo zmenil v obriho hada, a nepomohlo to.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Ecthelion »

Sosacek píše: 25. 6. 2017, 23:16...ale jeho dcera utekla se snoubencem, protoze byl nejmin sileny,...
Nechali za sebou dědictví a utekli s holou řití... doslova. $D
Sosacek píše: 25. 6. 2017, 23:16A dedecek objebal bohy.
Aneb...
Ring před čtením závěti píše:Pokud se dědeček nebál ojebat bohy, děsím se, co udělá s námi...
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů