Co se stalo při vašem posledním sezení?

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Naoki »

Jerson: sis holt v praxi vyzkoušel některé z principů úspěšné manipulace s lidmi :-)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Jerson »

Ale já s nikým nijak nemanipuloval. I tobě jsem radil naprosto otevřeně, upřímně a ve tvém zájmu. :-)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Naoki »

Já neříkám žes námi manipuloval záměrně (ostatně z tvé překvapené reakce to bylo a je jasné), jen říkám žes v té hry (nevědomky) využil některé principy, které se pouívají k manipulaci, a které ti pomohli nahromadit důvěru posádky, přesto žes byl outsider který toho o sobě moc neprozrazoval.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

The Fairy Prince expected us to strike through Kazuma 2000 and Urithiru, but we outsmarted him by marching our army through Crime City.
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

Příspěvek k diskuzi o bitevním plánu: "If it's any help, I basically replicated Japanese strategy in WW2."
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

monsterhearts.txt

"I totally could have killed you there, but then I'd probably have to actually have that orgy with my gang."
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

re: Pendragon

(GM): i love how our veterans treat the mechanics of the game: 'opportunity to slay a king? fuck that shit i fight defensively'
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od PardGalen »

Obrázek

Jenom ta loď na které byly postavy neměla plachty, ale motor.
Always bring a gun to a puppet fight
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

Venzi Lüin: rolling d10!+18+16+5+1+1+1+5 Unraveling the Divine Skein L25 H&H & Life Boost Max Pen 25 #rip #yolo #hailsatan
(
6
)
+18+16+5+1+1+1+5
= 53
pen is 25
(GM): dang
Linf: welp we're damned
(GM): alright you uncreate an angel
Venzi Lüin: if god didn't want me to destroy an angel maybe He should have given it higher might
Fia orbi Criamon: evolution does away with morals
Venzi Lüin: lol
Hafl
Příspěvky: 54
Registrován: 4. 4. 2015, 14:49

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Hafl »

(GM): i think your studied refusal to ever, ever do things the easy way and actually pick up magical rewards or quest hooks is my favorite part of this game
oh heres a +12 longsword of dragonslaying! better bury it
Sir Tera the Demonslayer, K. AM., Kn RT, C R, L JI SI, Dragonslayer: We'd better.
It was whatshisname's.
(GM): oh heres a murderous lycanthrope! better never investigate
Sir Eirlys the Columbine: i don't remember that one
(GM): OF COURSE YOU DONT
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Vallun »

Fotozáznam z posledního sezení:

Obrázek
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Ecthelion »

Ve slezinovém The Sprawl (Shadowrun powered by Apocalypse) jsem hrál "číslo 11", který byl vytvořen jako klon starosty města jakožto klon na náhradní díly... a když z něj vybrali orgány, které potřebovali, vyhodili ho na skládku. Tam ho našli lidé živící se prodejem použitelných věci z odpadu a dali ho zase dohromady. Chybějící orgány mu nahradila cyberware (bez které by nepřežil) a 11 se rozhodl osvobodit klony (kteří v daném světě nemají žádná práva, jsou to věci). Až na zlaté oči (které mají všechny klony) a jedenáctku vytetovanou na tváři vypadal přesně jako nejmocnější muž ve městě... který udělá vše pro to, aby ho zastavil a zničil. $D

Měl jsem svůj gang osvobozených klonů (korporace by řekly "ukradeného majetku"), dobře vyzbrojených a přesouvající se na létajících motorkách. Přepadávali jsme prodejní místa klonů, transporty s klony a podobně, čímž jsme srali korporaci Jintek, která nás vytvořila. Proti ní jsme běželi run, při kterém jsme jim měli uloupit bioinženýra a vrátit ho do jiné korporace, ze které dezertoval.

Zjistil jsem, který fixer původně extrakci zařizoval a zamířil za ním pro informace. Barman od kterého jsem ale jeho jméno měl, dal fixerovi tip. Když jsem tam tak napochodoval v čele svého motorkářského gangu klonů a s pleasure-klonem v podobě drobné dívky s modrými vlasy kolem ramen, měl fixer vlastní bouchače. Jeden z nich byl ohromný svalovec s obřím nápisem "ZMRT!"* vytetovaným na zádech. Přemýšleli jsme, kde tatér udělal chybu a jestli je tam špatně Z nebo T. Ale neodvážili jsme se zeptat. Nepohodli jsme se a fixer nám nechtěl říct jméno svého klienta, tak jsme mu pohrozili smrtí a došlo na přestřelku, kterou zahájila modrovlasá dívka, když zpoza opasku na mých zádech vytáhla samopal a pokropila celou místnost kulkami. Mí klonové postříleli víc než polovinu nepřátel a fixer s mou pistolí pod hlavou odvolal ostatní. Pak nám řekl co jsme chtěli vědět a když jsem usoudil, že víc neví, zmáčkl jsem spoušť... a moje pistole zacvakala naprázdno, protože jsem všechny náboje už vystřílel. Fixer se popadl za hruď, zatímco jsem ho poplácal po tváři a řekl: "Bylo to tak těžké?" Pak jsme odešli, zatímco se fixer sesunul k zemi s masivním infarktem.

Poslední moje scéna ve hře byl 11, který běžel v čele svých klonů proti nepřátelům, střílel obouruč a křičel: "Svoboda, která nezná hranic!"

*Remark made by Sosáček. Nejlepší hláška Sleziny.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Sosacek »

V mem poslednim sezeni vyslouzily berserk zabil kneze, ktery ho chtel pokrtit, ale jeho dcera utekla se snoubencem, protoze byl nejmin sileny, bratr vyhnany do exilu se vratil, a pani domu nakonec stejne postavila ten klaster, kdyz jejiho manzela zabili. A dedecek objebal bohy.

Ze vsech zminenych jen dedecek nebyl hracska postava $D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Sosacek »

V mem predposlednim sezeni privolal Chuubo a Rinley na Mesto depresivni sovetskou zimu uprostred jara, protoze si mysleli, ze ji to udela radost. Ale pak ji ukecali, aby si s nima zabruslila, takze to nakonec skoro fungovalo.

Pozdeji se Chuubo zmenil v obriho hada, a nepomohlo to.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Ecthelion »

Sosacek píše: 25. 6. 2017, 23:16...ale jeho dcera utekla se snoubencem, protoze byl nejmin sileny,...
Nechali za sebou dědictví a utekli s holou řití... doslova. $D
Sosacek píše: 25. 6. 2017, 23:16A dedecek objebal bohy.
Aneb...
Ring před čtením závěti píše:Pokud se dědeček nebál ojebat bohy, děsím se, co udělá s námi...
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů