Co se stalo při vašem posledním sezení?

Sekce, v níž se věnujeme našemu hraní. Můžete zde poprosit o pomoc s přípravou kampaně nebo dobrodružství, konzultovat svou postavu, a samozřejmě se podělit o zápisy z her, které již máte za sebou.
Odpovědět
Pracující logaritmus

Re: Co se stalo při vašem posledním sezení?

Příspěvek od Pracující logaritmus » 5. 9. 2019, 14:29

Ne, protože není člověk.
Jako ostatně drtivá většina tvorů, co potkáme.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.

York

Příspěvek od York » 5. 9. 2019, 14:32

Postavy si daly nejdražší salám ve svém životě.

Začalo to random encounterem "přes cestu přeběhl bílý kůň". Později se ukázalo, že patří šlechtičně se znetvořenou tváří, která se kdo ví proč zatoulala do divočiny a padla do rukou kmene bažinných goblinů. Byla to každopádně nádherná klisna z nejlepšího plemene široko daleko, cenu měla určitě jako středně velký dům. Měla ovšem dva podstatné háčky: cejch šlechtického rodu a to, že bělouš byl v této části světa naprostá rarita. A postavy tu šlechtičnu navíc upálily na hranici, když zjistily, že je posednutá starým goblinským bohem. Rozhodly se tedy nakonec neriskovat, koně porazit a maso věnovat kuchaři přidružené žoldácké kumpanie.

Selhan

Příspěvek od Selhan » 8. 9. 2019, 20:56

Na Žižconu jsem zkusil svoji verzi Sunless Sea, a i když jsem si samozřejmě potvrdil, že dělat v tom onehsot je blbost (ne že by mě to odradilo od dalších pokusů), tak si myslím, že jsme to odvyprávěli parádně. Korunního prince Rudolfa sice záchranná výprava zachránit nestihla, a asi jsem na ně byl trochu moc mírný, protože nedošlo ani k žádnému kanibalismu, ale loupež hotelové postele na Polythremu (kde jsou všechny věci živé - ano, i zadní dveře) byla hilarious. Trochu rozpačitý jsem z toho, že jsem vůbec nevyužil mechaniku pro drobné RP pro cesty tmou, protože se ho hráči ujali s takovým gustem, že jsem jej ani neměl příležitost vyžadovat. Nicméně jinak považuji test nápadu za úspěšný, mapa formou tahání kartiček fungovala skvěle, a protože jsem nesehnal menší balení svíček než po stovce, tak to rozhodně hodlám ještě párkrát zopakovat.

Obrázek
And in that very moment, away behind in some courtyard of the City, a cock crowed. Shrill and clear he crowed, recking nothing of wizardry or war, welcoming only the morning that in the sky far above the shadows of death was coming with the dawn.

Karotka

Příspěvek od Karotka » 8. 9. 2019, 21:38

To vypadá krásně!
Ta tvoje verze SS by mě dost zajímala. Snad bude brzo nějaká slezina :)
Jediná adekvátní odpověď na surovost života je cynismus fantazie.

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 15. 9. 2019, 19:57

Moji postavu sjeli heroinem.

PardGalenova postava odpovedela "uf, to jsem si ulevil" kdyz lodni doktorka rekla "X a Y nesou stopy zneuzivani." (on se puvodne bal, ze jsou nakazene/ovladnute/zmenene SpaceCthulu, takze mel pravdu, ze to vlastne byla dobra zprava, ale ... mohl to rict jinak)
Sic transit gloria mundi.

Odpovědět

Zpět na „Vaše hry - příprava, rady, zápisy“