Tannhäuserova brána

Sekce, v níž se věnujeme našemu hraní. Můžete zde poprosit o pomoc s přípravou kampaně nebo dobrodružství, konzultovat svou postavu, a samozřejmě se podělit o zápisy z her, které již máte za sebou.
Sosacek

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 15. 6. 2019, 17:48

Obrázek

(repost od E^2)
"Are you man or a woman?" "I'm a villian."
"What gender are you?" "Evil."
"Yeah, but what's in your pans?" "Doom."

Faskal

Příspěvek od Faskal » 2. 8. 2019, 07:32

S: "Mě se líbí, že hegemonie si říká 'Spojené lidské síly', ale Indie a Čína mezi ně nepatří. (Oni) jsou to pravé lidstvo."
S: "Dnešní Gwen by si položila otázku, kdo tu infrastrukturu nepřítele probudil. Nejspíš ona." F: "Ale nepředbíhejme."
S: "Když jsi týpek zkoumající nepřítelovy artefakty, tak je špatný nápad si tahat práci domů."
K: "To je clusterfuck na kolečkách."
S: "Tak já ho hodím do toho airlocku." K: "Řekla něžně."
S: "Ve skafandru jsou baterky. To není survival horor bez baterky."
S: "Že sekuriťák křičí 'co se tady kurva děje', je u nich standardní postup."
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: [SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága - Turan.

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 4. 8. 2019, 23:10

TL;DR: Proč po nás jde Firewall? To je organizace z úplně jiné hry?!

Obrázek

88-08-01

Linková dopravní loď nás dovezla na Bránu.

Cestou se se mnou dal do řeči divný chlápek. Říkal, že je Claudius, se kterým jsem se potkala kdysi za války. Ale tehdy to byl aspoň o dvacet let starší důležitý chlápek, a tenhle vypadal na šestnáct. A řekl "Gwen, tebe si pamatuju, ale ty vzpomínky asi nejsou moje". Kdybych zkusila vymyslet něco divnějšího, nevymyslela bych to. Měl divné, leské kovové oči.

Usnula jsem, a zdálo se mi o městě postavením v příkré skále, se stovkami strmých schodů a žebříků. O cestování výtahem mezi patry města, které jako by byly jiné světy. O probuzení v povědomém pokoji který si nepamatuji, vedle povědomého člověka, kterého neznám, o mém odrazu v zrcadle nad umyvadlem, co měl místo očí jen díry do vesmíru s padajícími hvězdami.

Lod vstoupila do normálního prostoru v korporátní autonomní zóně 073A, a vydala se ke stanici. Synchronizoval se mi mobil, a já na něj koukala s otevřenou pusou. Hromada zpráv od Eileen kde jsem, co se stalo a jestli jsem v pořídku. Hromada zpráv od ostatních, s tím samým. Oficiální dopis od kapitána, že kde jsme. Oficiální dopis od kapitána, že Úrok byl zabaven Terran Trade Authority kvůli vyšetřování pašování. Oficiální dopis od kapitána, že krom něj jsou William, Alison a Segrej hledané osoby a mají se přihlásit.

A pak zprávy od chlápka, kterého si nepamatuju. Proč jsem se neozvala a co se stalo. A když jsem zascrollovala dozadu, a našla tam zprávy jako "dneska to bylo super, doufám že se znovu uvidíme". Vzpomínky na mě dopadly jak tuna cukrové vaty - neostré, nejasné a zdrcující. Nevzpomněla jsem si na všechno. Ale na něco ano. Na pocity, na dojmy, na jistotu, že mi na něm záleží.

Sergej poslal oficiální dopis kapitánovi, kde vysvětlil, co se stalo. Taky jsem všem napsala, že jsem v pohodě i s ostatními. Eileen se hned ozvala zpátky, a chtěla detaily.

Napsat zprávu Johnovi mi trvalo nejdéle. Začínala "Ahoj. Nevím, jestli mě ještě někdy chceš vidět, ale ..."

A ve zprávách psali o hrůzném teroristickém útoku na křižník Jitřní Hvězda (83 mrtvých, 27 zraněných) ke kterému se dosud nikdo nepřihlásil, a o brutální vraždě na Bráně, kdy někdo někoho rozčtvrtil a pověsil na háky, a hlava se nenašla.

...

William necestoval na svoje jméno, ale Alison a Sergej ano, takže na bezpečnostní kontrole už na ně nejspíš čekali. William to nechtěl riskovat (má v ruce mimozemský implantát), a dohodl se s tím divným teenagerem (který mě mezitím požádal o pomoc s hledáním někoho, a já nevěděla, co mu říct) dohodli, že zkusí nějakou alternativní cestu na stanici. Alison a Sergej se šli nechat zatknout, a já normálně prošla.

William a Claudius vlezli do údržbářské místnosti, sebrali nějaké nářadí, a šachtami prolezli na stanici. Claudius měl nějaké poznámky k Williamově ruce. Pak šli na oběd, a Claudius řekl Williamovi, že by mu mohl o nepříteli dát informace, ale že chce napřed pomoct - musí najít svůj kontakt, protože má "klíč k tomu co mám v hlavě". Ale problém je, že jeho kontakt někdo rozčtvrtil a pověsil na háky.

Eileen chtěla vedět co se stalo. Seděly jsme na posteli, čelem k sobě, kufr mezi námi, použitý jako stolek.

Řekla jsem Eileen jak nás unesli. Jak jsme ovládli loď a zažili vesmírnou bitvu s křižníkem Hegemonie.

Jak surealné bylo sledovat moje kolegy a kamarády, jak řekli "jo, střílet na křižník Hegemonie, to zní jako dobrý nápad". Jak jim na obličeje naskočil ten šedý odhodlaný výraz a řekli "jo, čas na mluvení je u konce, teď je čas začít po sobě střílet desetikilové wolframové kusy rychlostí stovek kilometrů za sekundu, a torpéda s termonuklárními hlavicemi, to je jasně ta logická a rozumná cesta".

Jak jsem se bála, když všechno kolem vybuchovalo a hořelo a houkaly všechny alarmy a loď se zmítala jak šílená, a člověk nemůže ani nic dělat, protože v bitvě lodi téhle velikosti se všichni krom střelce a pilota (a možná hackera) můžou tak maximálně koukat.

"Are you man or a woman?" "I'm a villian."
"What gender are you?" "Evil."
"Yeah, but what's in your pans?" "Doom."

Faskal

Příspěvek od Faskal » 5. 8. 2019, 16:36

S: "... Z toho jsme si ujasnili, že tato hra systém equipu nepotřebuje, a jestli jo, tak ne tenhle."
S: "Tak jste se spustili na záchodě."
S: "Něco je špatně se stanicí, všechno se točí." (Opilá Gwen.)
S: "Policejní páska - do not double cross."
S: "Mám chuť říct 'zkurvysyni' a udělá se mi špatně." (Ráno po drinking game při vyprávění Gwen o jejích nedávných dobrodružstvích; s pitím u každého použití slova "zkurvysyn")
S: "[Vydává zvuky] ... a to ti nápojový automat odpověděl."
F: "Vzal si s sebou nůž na kufříkový souboj."
K: "Ty boty jsi měl docela rád a teď jsou celé od krve." PG: "To přežiju." K: "Ale oni ne."
K: "Někdo tě zmlátil elektrickým obuškem." S: "Šokující."
S: "Sundal tři lidi, ale ten čtvrtý měl plus dvojkový obušek."
S: "My bychom hlavně při hře využili stínítko, aby si hráči mohli číst na mobilu a druzí to neviděli."
S: "Je divné nechat si dovézt jídlo do storage conteineru."
PG: "Mám nějaké nouzové dávky jídla." S: "Já bych potřebovala dávku ze samopalu."
S: "Vedl divný řeči. Divnější, než je tady standard."
PG: "Měl jsem nepříjemný pocit v ruce." S: "Já teď mám nepříjemný pocit všude. Kromě toho kebabu."
S: "Špeha poznáš podle toho, že když mu zkusíš okousat blok, tak jde sníst."
S: " ...kufříková bomba. Vezmeš kufřík a dáš někomu bombu."
S: "Já bych nepodceňoval schopnost Gwen lhát sama sobě."
S: "Poblíž reaktoru je docela vedro. A nejvíc je vevnitř reaktoru."
S: "Ukázalo se, že je lepší obchodník, než jsme si mysleli, protože jsme chtěli infiltrovat serverovnu a nakonec jsme si tam opravdu nějaké servery pronajali."
PG: "Samozřejmě, že je na chodbě kamera. Všude jsou kamery. Je to jako v Londýně." S: "V Londýně taky čím blíž jdeš k reaktoru, tím je to horší."
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: [SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága - Turan.

Odpovědět

Zpět na „Vaše hry - příprava, rady, zápisy“