Tannhäuserova brána

Sekce, v níž se věnujeme našemu hraní. Můžete zde poprosit o pomoc s přípravou kampaně nebo dobrodružství, konzultovat svou postavu, a samozřejmě se podělit o zápisy z her, které už máte za sebou.
Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 7. 1. 2019, 00:11

Reklamační loď Skládaný úrok skočila Tannhäuserovou bránou, v korporátní autonomní zóně 073A, daleko od válkou unavených hlavních světů civilizace. Cílem bylo najít Předposlední úsvit, lehký křižník odstavený kvůli nefunkčnímu hyperpohonu, a rozebrat ho na díly.

Už od toho skoku mi bylo jasné, že je něco špatně.

Loď byla plná divné plísně žeroucí elektroniku. To nikoho nevzrušovalo. Bezpečnostní systém málem usmažil Williamovi mozek, když zkusil získat přístup a nějaká věc ... nějaká věc mimo normální lidské vnímání tam byla, a pozorovala nás. Ale jak můžu někomu říct, že tady je s námi něco mimo vnímání, a neprozradit co jsem? V poválečné paranoie? Vyhodili by mě z airlocku.

Johnny a Johnny řekli, že pohon funguje. Tak proč je ta loď odstavená? To nikoho nezajímá, jsme bohatí, protože funkční hyperpohon se dá prodat za spoustu peněz. Ale když ten motor zkoušeli, tak ta věc nás pozorovala stokrát víc. Můstek, a černou skříňku, kde je skutečný důvod odstavení nikoho ani nenapadlo zkoumat. Není to priorita, nepřinese to zisk.

Felicity chtěla vzorek plísně, a teď si ze mě jenom dělá srandu, že "ta plíseň nás všechny sežere, hahaha". Ptám se, jestli ta plíseň může myslet, jestli nemá neurony nebo tak. Koukala na mě jak na blba. Ale ta věc co nás pozoruje rozhodně má mysl, a ne lidskou.

Při prohledávání obytné sekce jsme našli zdroj té plísně. Sekundární sklad jídla. Byl zamčený, a pak ještě ten zámek někdo schválně rozbil, aby nešel snadno odemknout. A přelepil to izolační páskou, zevnitř. Nemá jiný východ. Uvnitř byla těla. Někdo se zamkl uvnitř, a věděl že ven se už nedostane. Na co asi myslel? Bál se, byl smířený? Nenáviděl svůj osud, nebo to byla hrdinská oběť? Chci to vědět?

"Haha, sklad jídla, vezmu si vidličku," řekl Pjotr než dveře otevřel. Nechal ji tam, viset ve vzduchu uprostřed chodby, když jsme začali utíkat. Bylo pozdě, bezpečnostní počítač detekoval kontaminaci, a zamkl nás v sekci. Než se spustí čistící proces. Který se nikdo nespustí, protože loď je podle počítače v bojovém režimu a je v provozu jen pomocný generátor.

Kapitán rozhodl, že do lodi napumpujeme trochu paliva, William manuálně spustí čištění sekce, a počítač by nás pak měl pustit. Kdyby to nevyšlo, Hans měl dost náloží aby nás dostal až za vnější trup. Čištění začalo, Geigerův čítač zabudovaný do skafandru začal cvakat, a můj pocit, že je něco špatně, se začal zesilovat, na hranici paniky. Když čištění skončilo ...

Když skončilo, vidlička cinkla o zem, když se hyperpohon sám aktivoval a spustil distorzní pole. Obklopilo obě lodi. Všichni začali křičet, rádio zaplnil chaos a šum, a moji hlavu panika.

Při skoku mívám předtuchy kam dorazíme a co tam bude, ale teď to bylo prázdno. Nekončili jsme. Gravitace se zesilovala, jak nás hypermotor vtahoval hloub a hloub do hyperprostoru, a ta věc co nás pozorovala, byla s každým okamžikem blíž a blíž.
PardGalen píše:
6. 1. 2019, 22:18
Něco hlášek:
K - Už tu máme tři potencionální Sosáčky. To by ta loď asi nevydržela.
S - Jestli se chceš projít tak ti otevřu okno. K - Ale já bych se chtěl taky vrátit.
S - Je to tu takové imperiální. K - Váš soundtrack bude Imperial March.
K - Máte ten pocit zrychlení z nuly na milion.
S - Budeme si říkat podle stanic. Ty jsi Můstek, já Háje.
S - Ty se mnou vůbec nespolupracuješ. Co to seš za hráčskou postavu.
Naposledy upravil(a) Sosacek dne 26. 1. 2019, 22:37, celkem upraveno 1 x.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 7. 1. 2019, 00:53

Loď
Compoud Interest (Skládaný úrok), původně Glittering Ice (Jiskřící led) - lehká podpůrná loď třídy Scarab přestavěná na salvage.

Posádka:
Jeremy Smith - kapitán a CEO, korporátní týpek, co to zkouší na vlastní pěst
Sergey Petrov - první důstojník, veterán, zkušený velitel, kdysi první důstojník křižníku
Alison Durand - 1. pilot, ambiciózní pilotka z vojenské akademie, pořádně nestihla válku
Gwen Taylor - 2. pilot, mladá a nezkušená, odněkud z ulice
"Frank Sinatra" - "gunner" a lodní kuchař, velkej černej s military-grade umělou rukou, má spoustu keců a tou kyberrukou hrabe do hrnce
William Whisker - senzory, rádio, EW, původem z korporátní sféry
Felicity Díaz - doktorka, veteránka, víc expertka na chemické zbraně, než doktorka
Hans Kruger - šéf výsadků, starej space mariňák, jizva přes obličej a umělý oko
John Ross a Jonathan Ross - hlavní mechanici, bráchové s nesrozumitelným přízvukem, pochází z těžebních kolonií
Pjotr Ivanov - mechanickej týpek
Eileen Ross - holka pro všechno, mladá, zkouší najít jinej život, z agrární kolonie
+cca 10 dalších lidí
Naposledy upravil(a) Sosacek dne 7. 1. 2019, 22:54, celkem upraveno 3 x.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 7. 1. 2019, 09:36

Kapitán se jmenuje Jeremy Smith.
První pilotka se jmenuje Alison přijmení zatím nemá.
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 7. 1. 2019, 18:37

Jeste William mel prijmeni. U tech co nemaji doplnim. A XO byla zencka, nebo jsme od toho nakonec upustili?

Navrhoval bych udrzovat roster, i s osudy jednotlivych clenu posadky. A mozna lodni dennik, ale ten musi psat nejakej dulezitej typek, ne ja.

...

Jinak abych byl ferovy, tak uvodni impulz "chci neco scifoidniho" ve me spustil tenhle stary prispevek:
Faskal píše:
11. 6. 2013, 19:30
Zachraňovali jsme se Sosáčkem princeznu. A Ecthelioni tomu dělali dispečery a hackovali.
Ona to totiž byla princezna Čínská a zachraňovali jsme ji z vybuchujícího Zapovězeného města umístěném na L5.

Princezna byla super, hrozně hezká, a kdyby nezablokovala uzavírání přechodové komory, tak bychom v té rozpadající se lodi zůstali i Sosákem a jeho katanama.

Celé to bylo v enginu Assassin's Creed a Ecthelioni na komlinku pořád hláškovali.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 7. 1. 2019, 19:08

William Whisker je celé jeho jméno. U ostatních se zatím přijmení neřešilo.
XO by měl být muž. Aspoň takhle mi to přišlo, ale zatím se moc neprojevil, takže je to jedno.
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 27. 1. 2019, 02:33

(chci si potrenovat anglictinu)

88-07-14

That feeling, when you find out something world-shatering, and then it turns out it's not new and people just didn't bother to tell you? That feeling we had in droves.

...

We tried to get to the CIC, Dawn, or rather her autonomous command module as I was told later, decided that we are a threat and locked us out. Normally, that wouldn't be such a problem since Piotr had a cutting torch and Hans had breaching charges, except the torch stopped working. Radio got one-way, we could listen to the Interest but they couldn't hear us. Eventually, Frank got in with a hardline and a repeater, so we could talk to each other again.

And Frank and others also tried to cut through some now locked door, and none of their torches were working. They wouldn't ignite. Explosives also stopped working, somehow. And rifles. And the Dawn started getting colder, and there was actual ice forming on the walls, which is pretty much impossible in vacuum. Laws of physics suddenly meant jack shit. We were stuck in the ship and the gravity was increasing and we couldn't get out and it would eventually crush us and and and I was panicking a little. A lot, actually.

XO got William out of the Medbay and he managed to open some doors. Piotr suggested reactor control room, so we could shut things down, but it was locked as well, and William couldn't get this door open - some kind of super-override from the main computer.

The gravity was getting worse. On Dawn it wasn't so bad - 1.23 G or something, measured by my suit, but on Interest, which was closer to the ragged edge of the distortion field, it was approaching 3 G and that was bad. Captain was already out of commission, with XO running things, and Felicity shut down most of medbay because her improvised beds wouldn't survive this.

We found a way inside the reactor control room, through maintenance shaft and I was the smallest, so I was the one to go. It was really dark and scary. I mean, all of this was scary, we were being dragged super-deep into the Hyperspace, Physics went on vacation and everything, but there's scary, and there's alone-in-a-60-by-60-centimeter-shaft-with-only-a-flashlight scary.

Inside I went to open the door using the emergency lever, and one monitor lit up, and someone or something warned me not to. In an actual chat window. I grabbed the keyboard and started replying.

DO NOT OPEN THE DOOR. REACTOR CONTROL ROOM IS A MISSION CRITICAL AREA AND MUST REMAIN OFF LIMITS WHILE THE MISSON IS PROCEEDING.
> Who are you?
THE ACTING COMMANDER OF PENULTIMATE DAWN.
> So the computer?
NO, THE ACTING COMMANDER OF PENULTIMATE DAWN.
> What is the mission?
CLASSIFIED.

I relayed all this to XO and Will, and XO had an idea - by the time this ship was decommissioned, he was still Hegemony Space Navy Captain. And it probably didn't receive any security updates in the years it was sitting here, so the database would still show him as a Hegemony Space Navy. I opened a video channel to him and he told me what to write:

> Identification: Cpt. Sergei Petrov, 35874634/A
NO RETINAL SCAN AVAILABLE. NO DNA AVAILABLE. NO SECURITY CHIP PRESENT. VERIFICATION PHRASE?
> Doubt thou the stars are fire, Doubt that the sun doth move. Doubt truth to be a liar, But never doubt I love.
ACCESS GRANTED. WELCOME ABOARD CAPTAIN.
> Mission parameters? Current objective?
CLASSIFIED WITH CLEARANCE Q33. CLEARANCE NOT FOUND. REDACTED REPORT OR AUTHORIZATION?
> Redacted report.

A long text followed, full of ████ bars. The ship was being controlled by the computer, and it decided the ship was infected by something called Black Sun. Details about what Black Sun is were ██████ but the current objective was something very very curious: Reach flight level of 15k 𝝌, as that is over 20k above its natural habitat, and thus is far enough that it should kill it.

By that time we had over 2 G even on the Dawn, I was up for 22 hours and slept like 4, so I wasn't thinking exactly straight. But. Huh. Natural Habitat. Meaning lifeform. Alien lifeform, living in hyperspace. I mean I guess I knew, because I felt its presence, but still, this is something. We never found alien life, I mean I guess the War kinda was that? I don't know.

And of course, the 𝝌 numbers are supposed to only go up, the deeper you go to hyperspace. I asked the crew - much G of distortion would 15k 𝝌 need? Can 𝝌 really go negative? I don't remember the number, but 15k 𝝌 = kill us all, if we don't stay really close to the center of the field and maybe then. And negative 𝝌 is crazy-talk.

Except the ship had to get infected somehow, so it had to have been there, in the negative hyperspace. Hypospace? Is this what the rumored new engine, that won us the War, is this what it does?

Will and XO decided that Will should hack the computer again, and he will add Sergei some extra rights - give him access to Q33, and maybe some more. Will then stopped replying. XO sent Felicity after him.

I tried to open the door again, and the computer warned me again, and I thought, well, what can it do? There aren't any guns around, and it's not like it can vent any more of the ship, it's already not pressurised. So I grabbed the handle.

Turns out the computer has very sticky anti-personnel and fire-retardant foam at his disposal, and can fill the whole room in less than a second and then it turns into rubber and traps you and you can't move and nobody can help you because the door can't be opened from the other side because torches don't work and and you suffocate and and.

I managed to calm down. Foam can't suffocate someone wearing a spacesuit. The pieces of the puzzle started to come together in my head. Things get hot when they leave hyperspace. This presence I felt, Black Sun, was supposed to be from negative Hyperspace - it would make sense it is making things cold. Some walls were - 50 C already, and everything was getting colder and colder. They didn't have any reason to be - but torches didn't have any reason to stop working either. And the foam would get brittle and crack if it got cold. So I opened my mind and called it to me. I got really cold - but so did the foam and it fell apart and I opened the room and walked out. Piotr jumped up like I scared him.

I asked Alison to scan the ship, look for the epicenter of the cold. Hyperdrive, of course. I walked there, I wanted to talk to the lifeform, and find out what happened. Maybe it is just trapped here, and wants to go home? I opened my mind to it. I can't quite describe, how it felt, to touch an alien mind. It was scared, the Hyperspace was hurting it as much as the gravity was hurting us, and it wanted to survive.

Then Alison said her controls aren't responding, and our ship started pumping fuel into the Dawn. And someone mentioned
that Will is connected to it and he attacked Felicity? I'm not sure, things got kind of hazy. I think Frank cut the line between our ships, and we lost communication again.

I opened a channel, me, XO and Alison. I asked whether we can't somehow go negative. And Alison said we could - it's possible in theory, if we have unstable distortion field and really quickly turn of the Hyperdrive thrust from higher than normal 𝝌, we could go negative. The equations make sense, only nobody ever did it. Unstable field and high 𝝌 was exactly what we had.

By that time, XO got on the bridge - the ship convinced he's an admiral, with all necessary clearances. Will's work. He ordered the computer to stand down.

Only Sergei had different idea. He wanted to help the computer to kill the Black Sun. Move us all near the hyperdrive, so space curvature is the smallest, and get Interest out by triggering creating another distortion bubble inside this one - another thing that theoretically possible but was never successfully done. That would expose us to more gravity, kill the Black Sun and maybe destroy us all.

In the end, I managed to convince the XO to try the non-violent way. I think the Black Sun's influence had something to do with it, I felt it in the room. We synced Dawn's and Interests's hyperdrives, strapped in and got going. The field stabilized into a perfect mirror bubble, and then we crashed into the normal space. And went through. We lost the Interest.

In the negative space, I felt ... at first a sense of belonging, like this was where my people are, where I should be. Sense of community, of love, of home. Then I felt I like had a flight to catch, like I needed to hurry and get out before I miss a window ... and the in was gone, and we appeared in normal space. The Black Suns presence was gone. We were few thousand klicks from the Interest and on a vector to hit some asteroids.

I stabilized the ship, and programmed it to fly to and sync vectors with the Interest. It felt incredible. Much larger ship than Interest, and without its main drives, but it jumped to my command with lightness and eagerness and pull. Just the manoeuvring thrusters could pull over 10 G (and maybe kill everyone aboard, depending on vectors and whatnot).

But my euphoria (which, looking back, might had more to do with Hyperspace, suddenly not being in 2.5 G gravity and Black Sun leaving) didn't last long. I felt something is coming, and few seconds later, hyperspace event registered on the sensors. It took a while for sensors limited by speed of light to catch up - the ship identified itself as TCC vessel - Terran Corporate Commission, government agency, basically cops that the Terran Hegemony sends to look whether corporations aren't doing something then shouldn't.


88-07-15

I organized a funeral for the four dead we found in the food store. As a military ship, Dawn had not exactly small store of space coffins. I tried to do a speech and I think I looked like an idiot, but whatever. Alison was there, XO was there, few other ex-military people. Hans did a salvo, and he looked happy his rifle is working again.

And with that, I got to my cabin, hugged Eileen, whose ankle was still fucked from when the gravity suddenly started, kissed her and went to sleep. I dreamt about the field starting again, and gravity crushing everyone, and me just watching, not being able to do anything.

...

Will finally woke up. He really assaulted Felicity, and spent most of his time in medbay tied up. He said that the ship computer took over his body when he was hacking it, and that it wasn't him. It was really strange. But he looked okay, and that's good.

The TCC ship arrived and docked with us. Small one, sized as courier ship with two to four crew, but big enough to blow us up, if it had military-grade weapons. Man and woman got out, and took off their helmets. They had guns on their belts. They looked similar, like a brother and sister, and they had asian features, but not of any specific ethnicity. They made me think they were clones.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 27. 1. 2019, 11:50

Něco hlášek:
S: Jsem uvažoval, že jsme vlastně britská loď co po cestě nabrala pár Rusů.
S: Dry Hard to je film o sušení sýra.
S: Dnes jsem roleplayoval alarm.
C: Úkoly na dnešní den. Vytřít, umýt nádobi, skočit do hyperprostoru.
K: Reaktor podléhá vyšší instanci. S: Náš reaktor teď řídí Bůh.
S: Není moc dobré brát ho na loď když je kontaminován Keltonem.
K: Systém Kerberos byl restartován. S: Připadáš si jako bys měl tři hlavy. K: A všechny tě bolí.
S: Jen já, Poslední úsvit a Černé slunce.
S: Jasně, že máme všechny láhve s brčkem. Jak jinak chceš v nulové gravitaci pít. K: Ještě můžete mít dudlík.
C: Chtěl jsem hailovat na tu druhou loď, ale pak jsem si uvědomil jak to zní.
S: John a Johnatan jsou dvojčata a skotští mechanici a když nadávají tak jim nikdo nerozumí. C: Já bych prostě řekl, že to jsou Ecthelioni.
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 29. 1. 2019, 19:56

Hele.

Ta TCC lod za nama skocila do systemu. A pak za nami 10 hodin leteli. Proc? Obecne, proc nekdo nekam dny az tydny leti, kdyz muze skocit?

- skakani po systemu nefunguje? ale ze systemu jo?
- je to drahy?
- motory maji "cooldown", nejde / je spatny napad je po skoku hned zapinat?
- je nebezpecny skakat nekam kde neco je, takze vsichni skacou na kraj systemu (tj. vsechna doprava je dovnitr do systemu?)

Chtel bych v tom mit jasno. Jeste to mohli schvalne protahovat.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 30. 1. 2019, 10:01

Nemusí to být tak přesné. Zvlášť jestli skočili branou. Je to někam sem plus mínus dvacet milionů kilometrů. Nebo to ještě patří k dobrému vychování.
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 19655
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Jerson » 30. 1. 2019, 10:39

Pár návrhů z hlediska uvěřitelnosti a smysluplnosti:
V lepších sci-fi se používají skoky do různých soustav na místa Lagnageových bodů (lepší obrázek zde), což jsou gravitačně stabilní místa planetární nebo hvězdné soustavy a celkem logické místo pro cílový skok. Pokud si dobře pamatuju, tak modré šipky na druhém obrázku ukazují směr, ve kterém je těleso vytaženo z bodu pryč při relativně malé změně polohy, naopak červené šipky ukazují směry, ve kterém je těleso vraceno zpět do libračního bodu díky gravitaci okolních těles.

Místa L4 a L5 se tedy poměrně dobře opouští v kterémkoliv směru a zároveň jsou dost velká, takže můžou sloužit jako přirozený cíl hyperprostorových skoků bez rizika srážky s jiným objektem i v případě snížené přesnosti, naopak body L1 a L2 jsou skutečně téměř body (v kosmických měřítkách samozřejmě), ve které může být nepřesnost při zaměření cíle dost osudná, protože by loď mohla být vymrštěna směrem k planetě nebo k hvězdě už při malém odchýlení.

Tedy dává smysl při skoku k jiné hvězdě dává dobrý smysl skočit do L4 nebo L5, přičemž v případě zpoždění pronásledovatele musí tento skočit už do jiného místa (protože všechny librační body obíhají hvězdu spolu s příslušnou planetou) a i kdyby skočil okamžitě po unikajícím, můžou se v cílové oblasti objevit dost daleko od sebe, což vyžaduje nutnost dalšího letu konvenčním prostorem. Případně je možné, že cíl zvolí L4 a pronásledovatel L5, které jsou od sebe klidně desítky či stovky miliónů kilometrů daleko (záleží na vzdálenosti od hvězdy a hmotnosti planety, uvedené vzdálenosti platí pro Slunce a Zemi), což může vyžadovat nejen hodiny, ale i dny pronásledování navíc (reálně třeba i měsíce).

Pokud jde o důvod, proč nepoužít skok uvnitř soustavy pak můžou spočívat v nepřesnosti - skok je jako nákladní raketa, klasický pohon jako malý dron. Raketa je fajn na dopravu nákladů a lidí na stovky kilometrů daleko, ale při návratu se s ní nedá zaměřit jeden pracovní stůl v budově, přistávací plac o průměru stovek kilometrů nebo oceán budou tak akorát.
Dron má dosah několik kilometrů, ale může se pohybovat a přistávat s předností na centimetry. Tedy skok lze zaměřit někam k libračnímu bodu jiné soustavy s přesností miliónů kilometrů, ale skočit někam v rámci jednoho libračního bodu tu přesnost nezvyšuje, takže loď může skončit ve směru, kam chce letět, nebo proti směru. A hlavně to může vyžadovat strašně moc energie a dlouhé nabíjení nějakých kondenzátorů, takže to ani není proveditelné.

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 5. 2. 2019, 22:33

Obrázek
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 10. 2. 2019, 10:34

Obrázek
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 10. 2. 2019, 19:06

Obrázek
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 1822
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od PardGalen » 11. 2. 2019, 15:55

Něco hlášek:
K: Co je to za zrůdnost čaj bez kofeinu. To už rovnou můžeme hrát DnD bez Satana.
S: Možná je to krém žijící v hyperprostoru.
S: Tohle je potrubí k hyperpohonu, tahle trubka je topení a z téhle teče whiskey.
S: Hyperprostorový skok do hvězdy je dobrý vikingský pohřeb.
S: Vesmírné lodě, psionici, mechy a lišejníky.
Alison: Já protestuji. Sergey: Proti čemu? Alison: Proti vlastizradě.
Always bring a gun to a puppet fight

Uživatelský avatar
Sosacek
Příspěvky: 23286
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Tannhäuserova brána

Příspěvek od Sosacek » 26. 2. 2019, 22:19

Jersone, díky za příspěvek. Nakonec jsme se dohodli, že hyperpohon je nepřesný v blízkosti věcí, takže se to nevyplatí. V boji se to nevyplatí už vůbec, protože nevíš kde se objevíš, a chvíli trvá, než se ti srovnají senzory.
Maybe this world is another planet's hell.
- Aldous Huxley

Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti