Homebrew moduly do Fantasy Grounds

Sekce, v níž se věnujeme našemu hraní. Můžete zde poprosit o pomoc s přípravou kampaně nebo dobrodružství, konzultovat svou postavu, a samozřejmě se podělit o zápisy z her, které už máte za sebou.
Odpovědět
Fionor
Příspěvky: 3
Registrován: 22. 4. 2018, 23:53

Homebrew moduly do Fantasy Grounds

Příspěvek od Fionor » 6. 5. 2018, 14:01

Začal jsem teď víc hrát DnD přes Fantasy Grounds a i když jsem schopný si upravit oficální moduly dostupné (nejen) na DM's Guild, rád bych měl k dispozici i moduly, které jsou v češtině. Už jenom proto, abych nemusel přepínat mezi jazyky když vedu hru (a mluvím česky zatímco čtu anglický text).

Pořád to je poměrně komplikovaná věc, protože spousta mechanik ve Fantasy Grounds je vázaná na syntax v angličtině (takže konkrétní formulace zajistí, že program bude reagovat konkétním způsobem), ale pořád je možné mít česká dobrodružství.
Kdybych třeba chtěl kompletně převést přeložený Lost Mine of Phandelver z d20.cz šlo by to, ale raději bych měl k dispozici originální věci, u kterých nemusím řešit problémy s autorskými právy a sdílením.

A výroba takových modulů vyžaduje nějaké testování a občas je lepší spolupracovat a rozdělit si práci (výhoda je, že modul se většinou připravuje z PDF, aby existovala dokumentace, takže výsledný produkt by byl použitelný nejen pro Fantasy Grounds, ale i pro domácí hraní u stolu).

Byl by zájem o takovou kolaboraci? Nebo i pouhé sdílení věcí, které si sami připravíme doma a dáme k dispozici jiným DM pro jejich hry?

Odpovědět

Zpět na „Vaše hry - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti