[AW] Fort Knox

Sekce, v níž se věnujeme našemu hraní. Můžete zde poprosit o pomoc s přípravou kampaně nebo dobrodružství, konzultovat svou postavu, a samozřejmě se podělit o zápisy z her, které už máte za sebou.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

[AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 10. 2. 2016, 10:50

[zápis by PG]
Plukovník - hardholder - Bývalý voják, který železnou pěstí ovládá zbytky výškové budovy pojmenované Fort Knox.

Rory - brainer - lidi z kliniky jí zajali a dělali na ní pokusy. Utekla jim a skrývá se ve Fort Knox.

Crown - gunlugger - zjizvený samotář, který přežil nejednu těžkou akci. Občas se nechává najímat na speciální zakázky.


Z celého světa je jedna velká džungle. Stejně tak i z Chicaga, ve kterém se to hemží řadou podivných a agresivních rostlin.

Obrázek
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 10. 2. 2016, 10:51

Ve Fort Knox zase jednou řádí horečka z džungle a jak už to tak bývá léky dochází. Naštěstí právě přichází lidi z kliniky a přiváží léky. Nehnutě stojí před branou ve svých morových maskách a to nikdy nevěstí nic dobrého.

Plukovník vezme Rory, Crowna a pár dalších lidí a jde uzavřít obchod.
Cena je však docela vysoká. Léky vymění pouze za Rory.
Ta se začne bránit pomocí svých podivných schopností. Není sama která je však ovládá. Doktoři z kliniky to umí taky a všechny začne bolet hlava. Rory se jen tak nevzdává a tasí pistoli.
V tom zakročí Plukovník, pistoli jí sebere a kývne na nabídku, protože ty léky opravdu potřebuje.

Doktoři vezmou Rory a mizí v lese. Plukovník nakáže Crownovi ať si vezme motorku a Rory zachrání. Proč platit za něco co můžete mít zadarmo.
Rory je celou cestu přesvědčováno o tom jak je důležitá a vyvolená a kdesi cosi. Ovšem na přímé otázky jí nikdo neodpovídá. Teprve když mají vyjít z lesa u přívozu, zastaví protože cítí nebezpečí. Rory otevře svou mysl a uvidí vizi ve které jeden z jejich stráží umírá, a po jeho smrti umírá i ona. Tu první polovinu řekne ostatním a tak se celý průvod vydá jinou cestou.

Crown zatím čeká na pozici. Vybral si takové pěkné místo na vršku pahorku z kterého je krásně vidět na cestu ke klinice. Nikdo po ní však nejde, což je podezřelé. Po několika hodinách se sebere a jde hledat kam se doktoři poděli. Místo nich však narazí na tábor divochů z kmene Greenpeace.
Ve staré skoro zbořené budově se na něj vrhne ženská a snaží se ho podříznout. Crown se nedá a zabije jí jejím vlastním nožem.
Zkoumá okolí a zjistí, že v táboře jsou pouze ženy a děti. Muži jsou na lovu (pravděpodobně zkouší něco ukrást z Fort Knox). Nakonec se strhne poplach. Crown se opevní v budově a kosí grenpísáky hlava nehlava. Když nápor poleví podaří se mu prorazit z obklíčení, nasedne na motorku a vydá se klinice.

Plukovník stále čeká až se Crown vrátí s Rory, ale marně. Nakonec to nevydrží vezme džíp, šest chlapů a jede do kliniky.
Před branou stojí doktor a dva strážci. Plukovník chce mluvit s Rory, ale doktor nereaguje. Nezačne mluvit ani když do něj Plukovník lehce šťouchne autem. Za to stráže se proberou k činnosti a začnou pálit. Plukovníkovi lidé palbu opětují a za chvilku je ze stráží krmení pro prasata. Doktor zkusí udělat poslední zoufalou věc a odpálit psychický granát, ale Plukovník mu ho vystřelí z ruky. Vzhledem k tomu, že jednání s tím pošukem nikam nevede věnuje mu kulku do mozku. Pak rozrazí bránu a vjede na golfové hřiště. Tam se k němu přidá Crown, který právě dorazil.
Přímý útok je dost nebezpečný, hlavně po té kdy se v okně objeví chlápek s raketometem. Naštěstí než stihne Plukovníkovi pořádně zatopit Crown ho sejme svou puškou.

Plukovník tedy nechá dva své muže a Crowna dělat bordel u hlavního vchodu a vydá se najít jinou cestu.
Uvnitř probíhá Roryno přivítání. Dostane hezký pokoj a fešný oblek i morovou maskou. Obléknout si ho nechce, ale nakonec svolí, že si vezme plášť. Chce totiž navštívit Crimsona. Ten byl kdysi členem Plukovníkovi jednotky, ale ten ho i s celou jednotkou prodal na kliniku za léky. Historie se opakuje. Crimson však přežil šílené pokusy, které na něm doktoři prováděli a teď je z něj něco.

Když ho Rory navštíví trčí z něj dráty, tělo má mnohonásobně větší a celkově nevypadá příliš lidsky.
Rory se začne šéfa kliniky vyptávat co to má všechno znamenat a ten jí řekne, že tohle je cesta pro lidstvo jak přežít. Moc se jí to nezdá a chce Crimsona prohlédnout sama, jenže bez masky jí k němu odmítají pustit. Rory zaváhá, podívá se do masky a ani neví jak má jí najednou na obličeji, celý svět vidí pokřiveně a hlavně nejde sundat.
Rory z toho chce ven, ale moc se jí nedaří. Nakonec zarazí skalpel šéfovi kliniky do hlavy. Ten i přes zjevně smrtelné zranění stále žije a dojde na souboj vůlí. Jeden mozek proti druhému. Rory vyhraje. K jejímu překvapení jí teď všichni začnou poslouchat a oslovovat paní.

Venku Crown dělá pořádný bordel. Pokus o protiútok proti němu nemá šanci a on zabije všechno v dohledu i když při tom schytá pár ošklivých ran. Pak už nezůstane nikdo kdo po něm střílel a tak se pokusí zalátat, což se mu na druhý pokus i povede a aspoň už tolik nekrvácí.

Plukovník, který se pokouší o útok z boku, ztratí jednoho chlapa když dotyčný neopatrně vyrazí dveře a nachystaná past ho roztrhá na kusy.
Další umře při zneškodňování miny na kterou šlápl Plukovník. U dalších dveří jsou opatrnější a výbušninu bez potíží zneškodní.
Ve sklepě zachrání několik lidí z Fort Knoxu a pak stanou tváří v tvář Crimsonovi.
Toho popadne spravedlivý hněv za to co mu Plukovník udělal a chce se pomstít.
Plukovníka vidí co se s jeho mužem stalo a chce mu dopřát čestnou smrt, ale kulky zastaví neprůstřelné sklo. Pak se Crimson osvobodí.
Bývalý voják nemá proti takové bestii moc šanci a tak tak se mu daří aby ho nerozpárala, jenže sil ubývá. Muži, kteří byly doteď s Plukovníkem zaváhají když zjistí co všechno provedl a odmítnout poslouchat rozkazy.
Rory pošle pro Crowena teď už svoje doktory a společně dorazí do sklepa. Chtějí Crimsona nějak zneškodnit, ale na psychické příkazy nereaguje a zabít jim ho přijde škoda. Tak připraví sedativa, které mu Crowen hrdinně píchne.
Plukovník se v tu dobu sotva drží na nohou, ale i přesto se natáhne po pistoli aby Crimsona dorazil. Nikoho nepřekvapí když mu Crowen vykopne zbraň z ruky a srazí k zemi.

Pak se všechno podělá. Kdysi krásné sanatorium po bohaté začne džungle, která byla dosud nějakým způsobem držena v bezpečné vzdálenosti, trhat na kusy. Všude děsivou rychlostí rostou rostliny a všichni v panice utíkají.
Plukovníka nakonec zachrání Crowen, dotáhne ho do auta a pakují se pryč. Z bezpečné vzdálenosti to sledují členové Greenpeace a říkají si jaké by to bylo skvělé mít za vůdce někoho jako je Crowen.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 13. 2. 2016, 00:51

Crown se toulá venku a napadne ho smečka vlků. Dávkou ze samopalu je zažene jenom na chvíli a do Fort Knox to nestihne. Po tom co jednoho zastřelí a druhého zabije nožem se vyšplhá na strom a čeká až odtáhnou.

Rory má problémy se svými lidmi. Všichni jsou v depresi z toho, že ztratili střechu nad hlavou a nevědí co dělat. Rory nejdřív udělá inventarizace majetku a lidí a pak je povzbudí, že znovu získají své místo k žití. Všichni se tedy vrhnou do práce a začnou mýtit vegetaci která zarostla jejich kliniku.

Ve Fort Knox je všechno vzhůru nohama. Pán poklopů z čističky vody chce od Pulokovníka pomoci odstřelit věžák ve kterém přebývají Anarchisti. Navíc si Crimson začíná hrát na šéfa.
Je sice velký a silným, ale k vedení lidí je potřeba víc než to. Plukovník se snaží všechny přesvědčit, že Crimson všechny přivede do záhuby, což se vzápětí ukáže.
Crimson totiž nechal Plukovníkovi lidi kopat tunely dole ve sklepech a na dělníky se ze temy něco vyřítilo a začalo je požírat. Teď to všechno musí řešit chudák Plukovník.

Rory má pocit, že jí ve Fort Knox bude potřeba a vyrazí na návštěvu. Jen co dorazí vrhne se na ošetřování chlapa s ukousnutou nohou.
Konečně se vrátí i Crown a Plukovník začne všechno organizovat.
Pošle Crimsona s několika muži ať zaútočí na Anarchisty. Má s nimi jít i Crown, kterého ještě instruuje ať to zařídí tak, aby se Crimson do FK již nevrátil. Bohatě se mu prý za to odmění. Potom s Rory a zbytkem mužů vyrazí do spodních pater na pomoc svým lidem a zjistit co se vlastně děje.

Spodní části jsou pořádně zchátralé a nepoužívané. Rory se otevře maelstromu a zjistí, že několik vojáků ještě žije a že je ohrožuje něco co dřív bývalo lidmi.

Plukovník přidá do kroku a brzy dorazí do dolních garáží, kde se ještě drží malá skupinka ozbrojenců proti zmutovaným lidem, které vypadají částečně jako krysy.

Vrhne se na ně, několik jich postřílí a prorazí tak obklíčení. Rory se snaží jednoho z krysáků psychicky napadnout, ale je uvězněna v jeho umírající mysli. Když se z ní nakonec vymaní jeden mutant vylaze z ventilace a chce po ní skočit. Naštěstí jí Plukovník stihne varovat a ona ho zastřelí. Jenže měl u sebe výbušninu, která má do deseti sekund vybuchnout.
Nerozpakuje se a hodí jí Plukovníkovi, který jí hodí tak aby výbuch zničil podpěrný sloup a zavalil uvěznil krysáky.
Jenže špatně odhadne sílu výbuchu a když se rozptýlí kouř zjistí, že zavalena byla jejich úniková cesta a Rory je uvězněna pod sutí. Aspoň, že krysáci vzali roha.

Plukovníkovi se podaří Rory vysvobodit. Má zlomenou nohu a je na tom docela špatně. V provizorních podmínkách udělají co mohou a pak se ventilačními šachtami snaží dostat zpátky nahoru.
Rory ještě dokáží vzít sebou, ale jednoho z mužů, jehož zranění jsou příliš těžká tam nechají, včetně náloží aby si mohl uspořádat pořádný pohřeb kdyby se snad pro něj nestihli vrátit.

Jak tak za sebou lezou zvěda ve předu něco popadne a táhne do tmy. Naštěstí Plukovník ho na poslední chvíli zachytí a zastřelí mutanta, který je napadl.
Zvěd je zachráněn, ale jak tam tak leží vedle sebe i s mrtvolou krysáka vyjde najevo, že jeden z Plukovníkových podřízených vypadá podobně jako mutanti. Sice je pořád člověk, ale něco s nimi určitě má a vypadá to, že za celou tohle patálii stojí on.

Krysa, jak se ten muž jmenuje, je náhle zahnaný do kouta a chce napadnout zraněnou Rory. Ta ho svou myslí na poslední chvíli zastaví a Plukovník ho nakonec přesvědčí, že všechno tohle je Crimsonova vina a že se to pokusí dát do pořádku a s krysáky se dohodnout po dobrém.

Krysa na to nakonec přistoupí s i s Plukovníkem se vrátí zpátky do garáží. Mutanti se brzy objeví. Mluví sice špatně, ale vypadá to, že dohoda je možná. Nechtějí moc, pouze jenom sníst všechny mrtvé, jo a taky toho zraněného.
Plukovník má již tak dost hříchů a nechce jim ho vydat. Nakonec mu ale pomůže Rory. Podaří se jí psychicky spojit s jedním ze svých chirurgů a muže zachránit. Jenže z psychického vypětí ztratí vědomí jak ona tak i Plukovník.

Mezitím Crown dorazí k budově kterou má vyhodit do povětří. Moc se mu do toho nechce. Mezi Anarchisty vyrostl a i když je nemá příliš v lásce ten objekt je příliš cenný. Také neví jak naložit s Crimsonem. Zabíjet ho nechce a navíc už má Plukovníka plné zuby, tak se nakonec rozhodne, že tu i s Crimsonem zůstanou.

Crown si nechá zavolat Dukeho. Nejdřív mu dá přes držku a pak ho přesvědčí, že je v jeho nejlepším zájmu je nechat u sebe.
Několik mužů z FK, kteří jsou ještě věrní Plukovníkovi ho napadne, ale s Crimsonovou pomocí je srovná do latě. Pak se k němu přidají.


Rory i Plukovník jsou zachráněni. Krysáci je pomohli vynést až nahoru. Tam je doktor z Kliniky dá dohromady, přitom ještě Rory vytetuje na dlaň symbol jejich kultu aby bylo jasné, že patří jim. Pak už jenom Fauna informuje Plukovník o tom jak ho zradil Crown. Plukovníka to až tak nepřekvapí, ale začne spřádat plány k pomstě.

Pomocí světla signalizuje Pánu kanálů co se stalo a žádá ho ať přijede. Má mu co nabídnout. Jenže Pán kanálů to považuje za lest a podvod a tak vyšle bojovou skupinu napadnout FK.

Mocichtivý Crown nemá dost a ještě se vydá k divokým Greenpeace aby je přetáhl na svou stranu. Neochvějně k nim nakráčí a ti z něj mají tak v gatích, že ho nechají projít až k hlavnímu manažerovi.
Chvíli společně něco kouří a probírají možnosti jak se spojit. Manažer má pouze dvě podmínky. Manžel od dívky, kterou Crown před několika dny zabil chce možnost k pomstě a pak se má ještě zúčastnit lovu.
I když je manžel drsňák Crown ho několika dobře mířenými ranami pošle k zemi. Pak do něj něco nalejí, provedou své rituály a Crown jde na lov medvěda.

Rory se konečně vrátí ke svým. Ti mají problémy. Nedaří se jim Kliniku vyčistit. Můžou sice použít nějaké jedy, ale tím by si mohli zničit své experimenty, které spočívají v tom, že do rostlin vkládají lidské duše.
Rory se rozhodne zjistit co se s tím dá dělat a vypraví se do své cely ve které na ní dělali kdysi pokusy. Chce zjistit proč. Poddá se duchu místa, má vizi a přijden a to, že jí chtěli pomoci aby byla silnější a přidala se k nim. Potom začnou rostliny kolem ní uvadat.

Do Fort Knox dorazí další zpráva. Tentokrát od Anarchistů, kteří sledují válečný konvoj který má za cíl napadnout FK. A že když bude Plukovník chtít, tak jim tu cestu trochu ztíží.
Plukovník vidí krásnou příležitost a hned se jí chytí. Souhlasí s útokem na lidi pána poklopů a na oplátku Dukemu prozradí pravdu o Crimsonovi. Je to bestie kterou prý dokáží ovládat doktoři z kliniky.

K FK tak dorazí jenom polovina vozů. Plukovník si sice docela věří, má teď na své straně krysáky, ale ve zbytečném boji nevidí přínos i kdyby vyhrál. Takže hodí řeč s vyslancem Pána poklopů. Všechnu vinu hodí na anarchisty a Crimsona a samozřejmě za to může i Crown. Pak přednese svou nabídku a jde jim ukázat čerstvě odkryté tunely.

Crown má při lovu trochu potíže a jeho protivník, což asi není tak docela medvěd, ho porazí. Pak se probudí v kruhu divochů.

Rory provede něco se svýmí následovníky a pronikne do maelstromu a zanechá tam zprávu, že všichni zemřou pokud neudělají co ona chce.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 14. 2. 2016, 19:21

Rory píše:
2. sezení
Po událostech v Ravenscar se daly věci do pohybu.
Rory zůstala s Brightovými učenci u nemocnice, nyní zoufalých ze ztráty mentora i domova, a jako jejich nový vůdce musela objevit doteď skryté vlohy pro motivování lidí. Pomáhala jim se sbíráním vzorků, odstraňováním vegetace i odklízením škod, dokud pro ni neposlal Plukovník. Rory rychle instruovala Clarisu, která ji měla po dobu nepřítomnosti zastoupit, a koňmo se vydala na pomoc Fort Knox.

Chaos. Asi tak by Rory popsala stav, v jakém se Fort Knox nacházel, když dorazila. První pomoc, jakou poskytla, patřila raněnému, nad kterým se skláněla očividně neschopná dívka. Chtěla ji poslat dolů pro doktora, ale neschopnost té-jejíž-jméno-neznala očividně sahala podstatně dál, sama se tedy vydala do nebezpečné zóny.

Rory zkusila jednoho z útočníků proskenovat, ale uvízla v jeho mysli a pro toho vyděšeného chudáka to mělo smrtelné následky. Sotva se vzpamatovala, když ji Plukovník zachránil zadek upozorněním na útočícího krysáka, jenže ten debil měl u sebe C4! Hodila bombu Plukovníkovi aby s ni mohl uzavřít díru, odkud se rojili další.. Co čert nechtěl, hodil to mimo a na Rory spadl kus stropu a zlomil jí nohu.

Vytahli ji, provizorně ošetřili a zpevnili nohu dlahou. V tomto stavu pak Rory prolézala šachtou v pozici mezi Plukovníkem a Krysákem. Krysák však neznal bezpečnou vzdálenost a tak ho Rory donutila ustoupit mentálním útokem podpořeným pistolí mířící mezi oči.

Nakonec vše dopadlo (relativně) dobře.

Po návratu Rory do Ravenscar se jí vrátili posttraumaticky zapomenuté vzpomínky na její pobyt zde. A vysvětlili se i některé další věci.

Vize budoucnosti je temná, bude stačit varování, které poslala po WPM všem živým bytostem?
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 25. 4. 2016, 15:16

3. Sezení
Rory je v pěkném maléru. Všechny důležité kytky uschly a je to její vina. Aspoň lidé z kliniky to tvrdí. Navíc když nejsou květiny, jejich otroci nepracují. Pak dorazí Lilith. Nejspíš je něco jako Rory, jenom bez masky. Prozradí jí, že je něco špatného s půdou a nic jim tam nevyroste, ale že jim může pomoci, ale musí se dostat do Fort Knox, kde se otevřela brána do pekla.

Crown učí hipíky partyzánskému boji. Znalosti budou velmi brzy potřebovat.

Krysáci, noví obyvatelé Fort Knox, přinesou Plukovníkovi dar. Nový, čistý zdroj vody. Musí za to jenom sejít dolů a pozdravit Pána z hlubin. Plukovník tam sestoupí, přinese drogy a uzavřou smlouvy. Krysáci potřebují nové ženy. Maličkost.
Plukovník pak ještě vyrazí na kliniku, kde se setká s Rory. Potřebuje informace o projektu Crimson. Naleznou všechny potřebné dokumenty a dohodnou se, že si je Plukovník může odvést, když vrátí část léků, které před časem dostal.
Z dokumentů zjistí, že Crimson je imunní na džungli a že se skutečně dá ovládat, ale nezjistí podrobnosti.

Crown dokončí výcvik a vrátí se k Anarchistům. Tam ho napadne Crimson. Naprosto smyslů zbavený, ale Crown ho udolá. Pak zjistí, že budova novou výzdobu. Krabici s podivnou květinou. Vezme jí, naloží do svého tanku a odjede k šamanovi u hipíků. Ten mu není schopen pomoci, tak se vydá na kliniku.
Po cestě má trochu problémy. Možná je to květinou, možná něčím jiným, ale osádka tanku začne trochu divočit. Skončí to tím, že květinu vezou na střeše.

Na klinice Crown trochu pomůže Rory s jejím problémem a nažene otroky do práce, ale je to jenom dočasné řešení. Pak začnou provádět testy na květině. Jednoho z testovacích objektů popadne amok, zraní doktora a zaútočí na Rory. Ta ho odežene svou psychickou silou.

Mezitím, co se Crown s Rory dohadují o tom, jak květinu využít, Plukovník vezme svojí bandu a jdou ukrást nějaké ženy hipíkům. Boj je divoký. Hípíci nastražili spoustu pastí, naštěstí se je podaří Plukovníkovi překonat a dorazí až do jejich hlavního tábora. Se šamanem se znají z mládí, možná proto je šaman tak zatvrzelý a odmítá vyjednávat. Takže Plukovníkovi nezůstane nic jiného než zaútočit. Plán vyjde a získají kořist. Ovšem Crown ví, že jeho chráněnce přepadli a je na cestě jim pomoci.

Počká si na konvoj na jednom ze svých stanovišť a přesnou střelou zastaví džíp s Plukovníkem. Ten vydá rozkaz svým lidem a vezmou ztečí ostřelovače. Někteří sice umřou, ale Crown je zahnán. Plukovník ho pronásleduje a nakonec skončí v patové situaci se zbraněmi nachystanými k výstřelu. Není to dobrá situace ani pro jednoho a nakonec se rozejdou bez dalšího násilí.

Rory experimentuje s květinou a něco vytvoří. Nikdo ovšem neví, co to dělá. Takže vezme náčiní a jde na návštěvu do Fort Knox. Tam bude spousta příležitostí k testování.

V pevnosti je totální chaos. Věci se Plukovníkovi vymkly z rukou. Krysáci lezou všude. Sežerou na co přijdou a léky, které poslal do Ravenscar, mu teď chybí a vypuká epidemie. Prostě starostí až nad hlavu.
Nakonec se mu podaří pomocí bičů a jiných lahůdek vyhnat krysáky z horních pater a jeho lidi tak mohou konečně začít s opravou solárních panelů, které mutanti poničili.

Rory chce provést test. Plukovník souhlasí. Izolují jednu skupinu krysáků a stříknou jim do pokoje látku z kytky. Nestane se vůbec nic. Rory je trochu smutná a jde spát. Plukovník po těžkém dni také ulehne do postele.

Uprostřed noci ho probudí podezřelý šramot. Je unavený a ne tak rychlý jako zamlada, a než se stihne schovat za postel, trefí ho kulka. Naštěstí ne nijak vážně. Někdo přišel Plukovníka oddělat.
Strhne se menší přestřelka. Dojde i na granáty. Plukovník to tak tak přežije, což se nedá říci o tom druhém.

Když dorazí Rory, která jako jediná je imunní na účinky psychického granátu, postará se o Plukovníka alespoň do té míry, aby nevykrvácel na podlahu. Pak nahlédne do víru, aby zjistila co se tu stalo. Její psychické schopnosti jí odhalí, že útočník byl před časem jeden ze dvou Plukovníkových lidí, kteří napadli kliniku Ravenscar. Ten druhý, Wolf, je zatím neznámo kde.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Uživatelský avatar
Faskal
Příspěvky: 8511
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] Fort Knox

Příspěvek od Faskal » 30. 5. 2016, 22:06

4. sezení
Liasson - The News co vlastní radio DMZ v bývalé budově BBC
Frank - Driver s obrněným autem a obrněným traktorem
Rory - stará známá Brainerka

Rory a jejím lidem v klinice dochází zásoby jídla, tak jim přikáže, ať jdou na lov a zatím se sama vypraví ke Greenpeace zajistit spolupráci na pěstování psychotropních kytek, zatímco oni se chystají vykonat rituál na přivolání deště.

Frank potřebuje vydělat a rozhodne se nabídnou klinice služby svého džípu. Odjede k lovecké skupině, nechá nabodnout srny na ostny, které mu z auta všude trčí a pak, v náhle příchozí bouři, zahučí do potoka.
Než stihnou auto vyprostit, čerstvá krev přiláká obrovského medvěda. Jeden z lovců je stržen a ponechán na pospas, ale zbytku se podaří ujet i s kořistí.

Liasson pouští reklamy a muziku do éteru, když za ním přijde Shithead, jeho ochránce. Shithead má podezření, že v budově se někdo nebo něco pohybuje. Společně jdou na střechu situaci prozkoumat. Liasson má podezření, že by to mohlo být něco společného s vraždou bývalého majitele DMZ a otevře mozek psychickému víru. Má vizi, jak někdo skáče ze střechy, což je pořádná výška. Pak si ještě všimnou čerstvé stopy v nánosu hlíny a pak začne bouře.

Rory totiž mezitím společně se šamanem a dalšími lidmi z kmene provede úspěšné přivolávání deště. Sice se při tom poměrně dost vysílí, ale bouře přijde o celý měsíc dřív než má. Rory se pak trochu zmámená vydá zpátky domů.

Liasson do toho samozřejmě hned začne šťourat a naléhavé vysílání v radiu přivede všechny důležité osoby před kliniku, kde chtějí najít odpověď na otázku, proč začalo pršet a stane se z toho taková improvizovaná tisková konference, kde Liasson Rory trochu podusí a vyjde najevo, že bez ní by se rituál nepovedl.

Když tam pak začne Wolf vykřikovat, že Rory se má stát královnou, začne pořádná mela. Část chce na Rory zaútočit, část jí chce ochránit a ostatní se chtějí jenom pobavit nadcházející vlnou násilí. Jenže pak blesk udeří do nemocnice.

Několik lidí, včetně Franka, který sedí venku ve svém autě, kdyby ho bylo potřeba, je zasaženo bleskem. Nastane tma a panika. Liasson toho využije k tomu, aby se nerušeně rozhlédl po klinice, ale zabloudí. Někteří z doktorů zase zaútočí na Rory, ale ta se jim ubrání pomocí pain wave projektoru a utíká pryč.

Frank se probere z mrákot, vidí všude utíkající lidi a rozjede se proti zdi aby jí proboural. Bohužel v ní uvízne svými ostny, ale Crimson ho vyprostí poté, co holými pěstmi rozmlátí venkovní zeď. Rory k němu naskočí a oba se vypraví do relativního bezpečí Fort Knox.

Liassona zatím najde Wolf, Crimson a Clarisa. Ukáží mu cestu ven, ale na oplátku chtějí, aby Rory dostal někam, kde se s ní budou moci nerušeně sejít. Novinář vypadne a také zamíří do FK, kde chce sehnat fotoaparát. Sice ho tam nemají, ale Mistr Jímač, který mu dělá doprovod, prozradí, že ho má Pán poklopů a že by ho i prodal.
Společně se tedy vypraví do čističky odpadních vod. Tam Liasson najde to co potřebuje, ale musí na oplátku slíbit, že zařídí otevření tunelů pod Fort Knox. Prý se má domluvit s krysáky.

Franka vyléčí Fauna, medička z FK. Rory se ponoří do hlubin své duše a začne si povídat s maskou, kterou neustále nosí na obličeji. Chvíli si povídají a pak jí využije ke kontaktování svých poddaných, aby přišli za ní.

Netrvá to nijak dlouho a část doktorů z kliniky se dostaví. Dokonce je mezi nimi i ten, který chtěl Rory pobodat. Ta na něj trochu zatlačí a dozví se, že je to kvůli tomu, aby Claris a další nemohli vzkřísit Brighta, který je v nich všech ukrytý.
Rory provede další rituál a část Brightovy duše se jí podaří uvěznit mimo psychický vír, aby jej neškodila. Pak se vrátí zpátky na kliniku, kde se chystá se vším jednou provždy zúčtovat.

Liasson se vrátí do radia a začne pracovat na svém projektu. Chystá zprovoznit několik mobilních telefonů, aby mohl s lidmi snadněji komunikovat. To ovšem není jen tak. Bude potřebovat spoustu materiálu a také potřebuje umístit antény na nejvyšší budovy, což jsou zrovna Fort Knox a věžák Anarchistů. I tak to celé bude mít nějaké mouchy, ale někde se začít musí.

Frank dostane další pracovní nabídku. Nějací lidé chtějí nechat dovézt tajný náklad do FK. Frank s tím problém nemá a udělá co mu přikáží. U brány má sice trochu potíže, ale není to nic, co by nevyřešil menší úplatek.

Rory je doma, popadne Claris a po chvilce praní se jí podaří jí připoutat k posteli. Pak se vrhne do její duše a začne tam bojovat s Brightem. Podaří se jí ho přemoci, ale Claris to nevydrží a zanechá to na ní následky. Možná trvalé.

Liasson začne u Anarchistů. S Dukem to proberou u piva a ten s celou akcí souhlasí, jenže on do toho teď nemá moc co mluvit. Hlavní šéf je tu teď Crown a tomu se to moc nelíbí. Nakonec se ale dohodnout. Anténa se bude muset zamaskovat a ještě na oplátku dostanou privátní telefony.
Na odchodu se ještě potajmu Liasson s Dukem domluví, že by možná stálo za to svrhnout nynějšího vůdce Anarchistů a dosadit tam zpátky Duka.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.

Odpovědět

Zpět na „Vaše hry - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti