[Chuubo] Pampelišky - diskuse

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: [Chuubo] Pampelišky v trávě

Příspěvek od Karotka »

Sosacek píše: 5. 9. 2017, 23:18
Karotka píše: 5. 9. 2017, 21:02 Michelle Wood Weasel
[...]
Skills:
Endure Suffer 2
To zni prakticky.
No jo. S tímhle by se některý body Down Questu hrály blbě.
Změnil jsem.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Quentin »

4.10.

Milý deníčku,

jak si človek vybírá přátele? Co jsou rozumná kritéria? Je to přirozené jako u milenců: troška osudu, chemie, společných zájmů, možná zdravého respektu, obdivu, a klik, přátelství je na světě?

Dnes mi došlo, že jsem nikdy neměla skutečné blízké přátele, jen hromady známostí. Spolužácí, writing group, boxeři, několik trpg skupin, příbuzní. Kdybych měla odpovědět, kdo je můj nejlepší přítel, nevěděla bych, co říct.

Posledních pár dní jsem strávila okolo Alex. Vybrala jsem si ji, protože vypadala zajímavě. Nevím, proč jsem si myslela, že si automaticky budeme rozumět. Je střídavě letargická nebo smutná a neustále si ze mě utahuje. Jen občas se zmůže na úsměv a přátelské gesto, někdy až přehnané.

Pomaličku s ní ztrácím trpělivost a nemůžu se zbavit dojmu, že nejsem dobrý přítel. Pravděpodobně je smutná, protože ji něco opravdu trápí. Musím zjistit, co to je, a vyřešit to.

Víte, jak ve špatných telenovelách natahují drama, nebo vytváří umělé, tím, že si postavy nesmyslně nevyříkají všechno při první přílěžitosti. Namísto toho sebou nosí tajemství nebo křivdy a čekají, kdy se to vyhrotí? Přesně tak si připadám. V posledních třech dnech jsem ztratila sedm hodin spánku, jeden videoklub, dva tréninky a šest vyučovacích hodin. Není to nic dramatického, ale cítím, jak před sebou začínám tlačit povinnosti.

Ale to nic, zbytečně tě zatěžuji detaily. Dnes na policejní stanici jsem to trochu zkazila. Jestli byl George na mojí straně, možná je to pryč. Alespoň jsem mu řekla nejžhavější novinku. Hank, náš nový školník a trojnásobný vrah, randí s Mellanie. Nevím, jak daleko to došlo, večer jsem je sledovala do kina na Texaský masakr motorovou pilou 3D, ale pak se mi ztratili v klubu, kam jsem se bez fake ID nemohla dostat.

Film nebyl nic moc, ale i tak mi slasherová atmosféra připoměla podzimní večery u Jess. Ten stejný pocit, co v lidech vyvolává praskající dřevo krbu nebo vůně babiččiných sušenek, mám já u sledování béčkové produkce s bandou studentů, kteří netuší, co je čeká. Možná Jess byla má první nejlepší přítelkyně. Škoda, že jsme neskončily na stejné škole.

Ještě než půjdu; vloupala jsem se do nemocnice. Zíráš, co? Ale bylo to ve dne, když byla otevřená, takže to vlastně nebylo ani tak vloupání jako spíš inspekce požárního schodiště. Mimochodem Alex umí otevřít zabouchnuté dveře, náhodné youtube video nebo stín Detroitu? Tipuji druhou možnost.

Ed je v bezvědomí. Michelle vypadala otřeseně. Liam přežil, ale měl u sebe hlídače, tak jsme se nic nedozvěděly. Snad se z toho všichni dostanou. Alex to dost vzalo, musela jsem ji utěšovat. Na moment mě zarazilo, jak je to dlouho, co jsem někoho objala. Divím se, že nemám oxitocinový deficit. I když třeba mám, co já vím.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Sosacek »

To byla prvni pulka. Ty zapisy jsou pekelne casove narocny.

Cte to n/ekdo?
But nobody came.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od PardGalen »

Já to čtu, ale nevím zda se počítám. :)
Always bring a gun to a puppet fight
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Sosacek »

Tys u toho byl, takze taky nevim 😁
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Sosacek »

Doplnil jsem bullshit.

Já si teď uvědomuju, že ta nemocnice má seriously shitty security practices, jak se tam všichni courají - za to se omlouvám, je to nerealistické až běda, takhle by žádná nemocnice nefungovala, o tom, že tam nemůže byt celkem jedna doktorka ani nemluvím ... budeme to muset nějak narovnat - zatím si představte, že George tam pouští, protože je fízl, a Michelle se tam dostala mimo návštěvní hodiny protože někoho podplatila, nebo tak, a přimyslete si další dva doktory a tak 6 sestřiček a saniťáků do každé scény a bude to asi ok.

Sorry, nemám to prostředí zažitý, takže při improvizaci mi to uteklo.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Karotka »

No problem.
Já si to představoval malý, barák do L, 2 patra., pár garáží a dílen vůkol.
Doktorů je tam víc, to jo, ale ne moc víc. Asi jako policajtů na stanici :)
A je to prostě venov, malý město, všichni se tam znaj, tak je to trochu volnější. Cizího by prudili, samozřejmě.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
Kryton
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 5. 2016, 18:46
Bydliště: Červený trpaslík

Re: [Chuubo] Pampelišky - diskuse

Příspěvek od Kryton »

Já to čtu! Je to fakt bomba. Ještě ze mě zcela nevymizela katarze po Life Is Strange a tohle je výborná terapie. Už ani nemám potřebu brečet do polštáře. Vlastně přemýšlím, že si budu do šuplíku psát svůj vlastní příběh.

Díky, že to sem hážete!
"Promiňte. Jsem naprogramovaný plnit i šílené a zvrácené rozkazy."
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti