[AW] The Bridge - zápis

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Obrázek
Použitý obrázek

Kapitola XLII.

Kim si na začátku dne spokojeně sedí v kantýně U Doktora. Všechny kšefty jdou jako na drátku: Sběrači objevili něčí skrýš a důkladně ji vyrabovali, vsadit na Erin jako na barmanku se zdá jako dobrý nápad, protože nově zrekonstruovaná hospoda konečně vydělává. Ygorovi lidé vybrali dost výpalného, ehm, chtěl jsem říct daní, a děvky si našly stálejší klientelu. Kim si mne ruce a vyráží nakupovat.

Nejdříve si u Mika, místního tesaře, obhlédne nový nábytek, pak si objedná podobně bytelný i do svého domu (hlavně postel). Jako platbu slíbí Mikovi nové tesařské nářadí. Další návštěva je u Monka, který Kimovi s radostí prodá předražený polštář, peřiny a záclony. Nakonec si u Fostera objedná neprůstřelné dveře do své ošetřovny včetně montáže za 4-barter. Když už míří zpět, je svědkem porušení nařízení o odebírání automatických zbraní všem příchozím...

Doom se vrátil s Alex do Bridge, jako by nic. S Kimem prohodí pár slov o tom, "jak to jde", a hned si objedná dávku antidepresiv pro manželku. Pak Doom se sebevědomím sobě vlastním zajde za Fosterem, který se ujme příležitosti a hned ho zaměstná. Podle všeho si místo předchozích žoldáků najal Glena a jeho partu, Doom se tedy ihned stává jejich šéfem. Foster Doomovi i jeho ženě ihned zařídí nové bydlení ve West Endu, těžko říct, koho tak narychlo vystěhoval.

Doom obhlédne osadu (s velkou nevraživostí zvláště Jokerovu sochu na mostě), poplácá se po rameny se starými známými z ochranky, a rychle si doplní znalosti místních drbů, posbírá pár věcí ze svých skrýší. Nakonec zakotví v kantýně U Doktora, kde se seznámí s Erin, která je podle všeho jeho velkou obdivovatelkou.

Kim míří do své chemické laboratoře, aby namíchal nějaká antidepresiva pro Alex. Zjišťuje ale, že to nebude tak snadné. Bez pomocníka... Teď, když se Justinovi stala ta ošklivá nehoda, přemluví dalšího ze svých zaměstnanců (kterému se také stala "nehoda", ale přežil, že), Philla, aby se stal jeho mlčenlivým pomocníkem. Než se ale Phill zaučí, musí se Kim a tím i Doom spokojit jen se slabší, ne příliš vyzkoušenou a spolehlivou variantou léků. Doom mezitím navštíví uspořádanou Welcome party ve strážnici, kde se mimochodem dozví, že se chystá velká akce s Dog Heaďáky proti Nájezdníkům. Zítra. To jako na Štědrý den. Prostě dáreček...

Den D je také dnem výplaty žoldákům. Alan se zastaví za Fosterem a vybere si jeho dluh, také 5-barter jako Clara. Raven a jejím lidem zaplatí 3-barter na týden. Kim je z toho daleko více nervózní, proto si pozve Janette s čtyřčlennou ochrankou i Dooma se skrytou brokovnicí na očekávanou řež s Ygorem a jeho bandou Rusáků a Ukrajinců. Nakonec se dohodnou na solidní sumě 2-barter za týden, když je teď Ygorových chlapů méně. Těžko říct, jak vážně bere doplňující podmínky jako "bez najímání ostatními" a "bez bordelu ve vesnici" :).

V očekávání pokusného subjektu si Kim upraví místnost pod schody v kantýně na provizorní vězení. Ano, tu temnou kobku, kde málem nechali Joker s Carlosem Dooma vykrvácet.


Pár hlášek:
Kim: Stalo se pár náhod, jsem starosta.
Doom: No potěš ... eh, chtěl jsem říct gratuluji!

Doom, podezřívavě: Co za to potřebuješ?
Kim: Ty mi úplně čteš myšlenky!
Doom procedí mezi zuby: Stal se ze mě telepat.

Kim: Potřebuju se jich zbavit...
Doom: Zkoušel jsi je otrávit?
Kim: Nemyslím tím zabít!
Doom: Tak proč jdeš za mnou?
Naposledy upravil(a) fenikso dne 19. 2. 2015, 18:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Nekra píše:Moc pěkný zápis.
Díky.
Nekra píše:Jak to vlastně děláte, že ty zápisy máte tak dlouhý (a furt jste ochotní je psát)?
Děláte si při sezeních poznámky? (Jo, to bude asi výrobní tajemství... pokud to není jenom tím, že jste Brňáci?)
To záleží. Když píše zápis Komi, je to díky její fenomenální paměti a občasné nespavosti :wink:. Když je píšu já, tak je to kombinace poznámek nashromážděných při hře a těch, které rychle naškrábu hned ráno. K tomu si každou session nahrávám. Takže když si něčím nejsem jistý, můžu to dohledat. Nebo, pokud je paměť hodně děravá, píšu to po čtrnácti dnech, nebo je hra hodně zmatená a stane se toho hodně, tak si to i celé poslechnout. Vzhledem k tomu, že trávím každý den cca hodinu v MHD, tak se to občas i dá.
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Tak jsem se hecnul a updatoval popis PC v prvním příspěvku. Zajímavé, jak se vnímání postav změnilo v průběhu roční hry.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od Nekra »

Díky. Prostě to děláte líp... U nás jsou zápisy jen z papírových zápisků, paměti a případnou korekcí spoluhráčů (stejně na ně nemáme extra téma, tak je to smíchané s organizačními kecy).

Po přečtení updatu postav mi připadá, že o některých se v posledních kapitolách píše málo, ne-li vůbec.
Naopak Janette mi tam ke konci připadala přítomná hodně (jak se snaží sbalit Claru ;) ), až jsem si myslel, jestli není PC.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od komi »

Doom se vrátil a nikdo za celou session neumřel?! Asi v manželství zkrotl ;-). To ale může dramaticky změnit demografický vývoj v Bridgi a způsobit stárnutí obyvatelstva - menší porodnost, menší úmrtnost. Ještě že tam neřeší problémy se starobním důchodem.
Nekra píše: Po přečtení updatu postav mi připadá, že o některých se v posledních kapitolách píše málo, ne-li vůbec.
Tak to je dané jednak tím, že Doom i Alan má stejného hráče, stejně tak Clara a Dust. A taky tím, že hráč Petera, podobně jako Doom, odjel do hor a oženil se.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od Nekra »

To je škoda, brainer mi po stručném přečtení archetypů připadá nejšílenější, tudíž nejzajímavější.
Takže máte momentálně 4 hráče + GM ? I když Grace tam v posledních dílech taky není (?).
Naopak Janette mi v posledních dílech připadala dost se vyskytující (jak balí Claru :* ), až jsem si říkal, jestli není PC.
To bude ten zažraný zvyk, že hráčské postavy se vyskytují v příběhu často.

Těším se na další díl :D.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Nekra píše:To je škoda, brainer mi po stručném přečtení archetypů připadá nejšílenější, tudíž nejzajímavější.
On se Peter dost vyřádil z počátku a poté, co se ho Dust pokusila opakovaně zabít, odstřelit či alespoň zmrzačit, přesedlal na starostování.
Nekra píše:Takže máte momentálně 4 hráče + GM ? I když Grace tam v posledních dílech taky není (?).
Přesně tak, momentálně 4 (Doom/Alan, Dust/Clara, Kim, Peter). Hráčka Grace se po dni starání o dvě malé děti často uchyluje k jiné, ne příliš akční zálibě, spánku :).
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od Nekra »

Aha, místo Petera jsem započítával Grace, když komi psala, že hráč Petera odjel do hor. (Tak patrně ne natrvalo.)

To
Peter věší svůj Brainerský job na hřebík a stává se Hardholderem.
znamená, že se změnil herní archetyp postavy?
Že ho Dust zkoušela zabít, se mi nelíbilo. Obecně nemám rád, když někdo chce zabít postavu, kterou si oblíbím.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Obrázek
Použitý obrázek

Kapitola XLIII.

Peter navštěvuje navrátivšího se Dooma v kantýně U Doktora. Zmiňuje cestu k Dog Heaďákům, plánovaný nájezd na Nájezdníky, a také Alanovy motorkáře, kteří si zabrali jeho hospodu. Taky mu navrhuje, že se má vrátit do služeb právoplatného starosty Bridge. Doom opáčí, že motorkáři ať si hospodu nechají (prý zástěrku k pálení alkoholu už nepotřebuje, když jsou na něm všichni závislí) a že práce u Petera se neslučuje s rodinným životem, který teď hodlá vést. Překvapivě rodinný život nemá žádný problém s výpravou k Dog Heaďákům nebo se střílením Nájezdníků po desítkách...

Clara se probudí v Alanově šmátravém objetí (infrazářič museli vypnout, nebyl úplně stavěný na nepřetržitý provoz) a tak ho chudáka ze sna o Raven probudí ostré plácnutí přes prsty. Dostane alespoň padesát let vakuované kafe na probuzení. Pak se chystají odjet, když jsou svědky zřícení kusu zdi v ruinách opodál.

Podrobnější průzkum zpoza skel jedoucího transportéru odhalí v ruinách obrněné vozidlo, stroj určený pro zaměřování cílů pro artilerie a vzdušnou podporu. Debatu na téma "komu asi tak patří" rychle utne výstřel z Liberťáckého tanku, který pozici obrňáku kryje. Clara se výstřelu vyhne jen díky náhodě a intuici, na nic dalšího nečekají a ujíždějí co to dá. Zběsilý útěk skončí "zaparkováním" obrňáku do řady vraků aut. Když to Alan s Clarou vydýchají, odjedou do Bridge s vědomím, že stopy v čerstvém sněhu dokáží sledovat i takové gumy, jaké verbuje Ft Liberty.

Peter potkává Alana s Clarou a když se dozví jejich poslední příhody, dává najevo své obavy. Nejen, že jeho sny o bombardování osady začínají získávat nové, daleko reálnější rozměry, ale také se dozví, že Alan rozebral ovládání drony, čímž momentálně Bridge nemá létající likvidátor tanků. Ale hlavně že si můžou v Clařině základně svítit. (Zdá se mi to, nebo byl trochu nepříčetný :)?)

Peter rychle rozdá instrukce ochrance, že může očekávat Ft Liberty. Hlavně ať nekladou zbytečný odpor, nemá to cenu. Pak chystá buggynu na cestu ke Kingu Dog Headovi, pojede on, Doom a Clara. Ještě se zastaví za Kimem, aby poslal některé ze svých žoldáků zkontrolovat stav u chemičky.

Mezitím Clara ladí sama rádio a otevře svou mysl... Generál Schwarzkopf varuje všechny jednotky že je stav nouze a raketu je potřeba odpálit ihned, za každou cenu, aby nepadla do rukou nepřátel. A že doufá, že lokátor je už na svém místě, protože déle čekat nemohou. Clara zpanikaří, běží za Alanem a nechává Petera s Doomem odjet samotné.

Peter a Doom se blíží k rafinérii, kterou nikdy předtím takhle zblízka neviděli. Je obrovská a opevněná. Jako by si King Doeg Head něco kompenzoval... Přijede jim vstříc uvítací výbor, posel na motorce a Hummer s posádkou. Peter si odloží zbraně (včetně Dooma) u ozbrojenců a na sraz s Kingem vyráží sám. Doom se mezitím nudí při hraní karet.

Dog Heada potkává na ošetřovně, kde jako správný drsňák ignoruje své nedoléčené zranění. Ukáže mu Gromovu laboratoř a nabádá ho, ať se k nim přidá, že bude žít v luxusu a bude mít moc nad mnoha červy nakaženými lidmi. Peter si vezme nějaké Gromovy zápisky a otevře svou mysl. Zjistí, že to, co pokládal za harampádí, jsou části stroje na ovládání červů. Vzbuzuje to alespoň naději, že by ten podnik pro něj mohl dopadnout lépe, než pro Once. Mimochodem, už jsem zmínil, že Petera v poslední době pobolívá břicho?

Pak se hovor stočí na zítřejší útok na Nájezdníky. Domluví se, že Bridge dodá cca 30 lidí a Dog Heaďáci dostatek nafty pro všechna vozidla. Po podání rukou zamíří Peter nakoupit dárky, jídlo, léky a kanystr odstraňovače rzi.

Clara vrazí k Alanovi, ale za chvíli se uklidní. Alan ji ubezpečí, že GPS lokátor je v trezoru, dvě patra pod zemí v její základně, takže nehrozí, že by ho někdo zaměřil. Asi... Pak Alan věnuje čas přípravě na návštěvu Liberťáků, z poslední C4ky vyrábí pěchotní protitankové výbušniny.

Kim mezitím poslouchá od žoldáků hlášení. Nájezdníci jsou opevnění v chemičce, překvapivě dobře. Mají i na ně nezvyklé zbraně a je jich tam snad kolem stovky. Chtělo by to důkladnější průzkum, ale to by se dalo jen v noci, přes den se nepozorovaně přiblížit více nedá.

Dust zfanatizuje své lidi barvitým proslovem a s davem míří na buggyně k otrokářům. Když dorazí na místo, vyhrožuje jim, ať jí vrátí krystal. Je úspěšná, ale pak tak nějak dojde ke střelbě, znáte to (teď nevím, chtěla Dust získat jejich vozidla?). Každopádně plánovaný útok z křídla rozpráší i za cenu znatelných ztrát otrokáře a Dust si již užívá získanou kořist. Pochopitelně, než hlídka zjistí, že naštvaní otrokáři s posilou je pronásledují.

Dust posílá zraněné co nejrychleji do Bridge v ukořistěných vozidlech (jeep, podomácku svařená buggyna a stařičký přestavěný volkswagen), sama se přidá ke skupině odhodlané pronásledovatele zastavit. Síly jsou vyrovnané, Dust se chce předvést a otrokáře rozdrtit sama použitím krystalu. Jejich jeep s odhodlaným vůdcem s bradkou telekineticky mrští do vzduchu, ale pak nad ním ztratí kontrolu a je ráda, že ji zasáhly do hrudi jen utržené dveře. Další lidé z jejího gangu nemají takové štěstí. Pokus o zastrašení nezabere a boj skončí až jako "last man standing", respektive "last woman standing". Ostatní přeživší na obou stranách se rozutečou.

Dust se s vážnými zraněními dovleče zpět do Bridge, odloží s posledním vypětím sil krystal a zlomená se svalí do postele. Vypadá to, že ani s polámanými žebry nezemře, ale za doktorem se nechystá. Celkově stál tenhle podnik Dust 15 mrtvých a mnoho zraněných, získala ale cenná auta a ještě otroky k tomu.

Peter po návratu uspořádá bezpečnostní poradu (Dust stejně nepozval a tak si nevšimne, že se něco děje). Plánuje se útok na Nájezdníky. Foster nehodlá nyní opouštět Bridge a stejně tak chce mít po ruce všechny Glenovy žoldáky, Peter neochotně souhlasí a vynutí si alespoň dodání vybavení. Peter povede 12 lidí z ochranky, zbytek zůstane hlídat Bridge. Kim taktéž zůstane hlídat své zájmy, ale Ygora s většinou žoldáků pošle do boje (doufaje, že se jich brzy zbaví). Alan povede Raven s jejími žoldáky, když si tak dobře rozumějí, velení nad motorkáři přenechá Alfonsovi. Doom jde sám :-)=. Clara bere obrněný transportér. Zbytek lidí se nacpe na náklaďák ukořistěný Liberťákům. Kim ještě zmíní loď po Benovi, jelikož je chemička proti proudu, chce mít Peter loď jako hlavní útočnou sílu. Nic na tom nemění, že vlastně patří Dust :lol:.

Clara s Alanem se přihlásí na noční průzkum, Peter přemluví Fostera, aby dodal brýle na noční vidění. Ten se vykrucuje, ale společně je ukecán. Jeho podmínka, ať mu je vrátí vcelku, je poměrně irelevantní.


Pár hlášek:
Alan poté, co Liberťácký tank srovná barák se zemí: To nebudou slepé.

Peter: Jezdili jste i v místech, kde není sníh, že jo?
Clara: Víš Petere, on je tak nějak všude...
Naposledy upravil(a) fenikso dne 19. 2. 2015, 18:54, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Nekra píše:...znamená, že se změnil herní archetyp postavy?
Jo.
Nekra píše:Obecně nemám rád, když někdo chce zabít postavu, kterou si oblíbím.
Petere, máš fanouška! 8) Ona byla doba, kdy Petera chtěli zabít úplně všichni :>;o).
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od Nekra »

Nemá být "Peter a Doom se blíží k rafinérii" místo "Peter a Alan se blíží k rafinérii" ?

Jinak mně se na Peterovi líbilo právě to, jak byl trhlej ;). Takhle když se dost zklidnil, tak už nedělá takový vzrůšo.

A jak tak koukám, tak v poslední kapitole jsou i dvojice postav ovládané jendím hráčem/hráčkou (Doom i Alan, Clara i Dust). Není to (pro jejich představitele) moc zmatečný, hrát na jedný sešně dvě hráčské postavy?
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od fenikso »

Nekra píše:Nemá být "Peter a Doom se blíží k rafinérii" místo "Peter a Alan se blíží k rafinérii" ?
Opraveno.
Nekra píše:Není to (pro jejich představitele) moc zmatečný, hrát na jedný sešně dvě hráčské postavy?
Mno, jsem zvědav, co k tomu napíší ostatní. Mě přijde, že ani ne, dokud nenastávají situace jako "Alan by se měl zajít zeptat Dooma".
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od komi »

fenikso píše: Kapitola XXXXIII. ...
To je teda fofr, ach já malověrná!
fenikso píše:
Nekra píše:Obecně nemám rád, když někdo chce zabít postavu, kterou si oblíbím.
Petere, máš fanouška! 8)
Asi ten jeho move Unnatural Lust Transfixion funguje na lidi i když jen čtou zápis :-)
A že se ho Dust opakovaně pokoušela zabít je sprostá pomluva, jen se mu snažila vysvětlit, že se jí nemá přehrabovat v hlavě a vzhledem k tomu, že to stále nechápal, tak se snažila vysvětlovat čím dál víc důrazněji a srozumitelněji. Ale uznávám, že tak na dvou sešnách by vedlejším účinkem úspěšného vysvětlení byla i Peterova smrt.
Nekra píše: A jak tak koukám, tak v poslední kapitole jsou i dvojice postav ovládané jedním hráčem/hráčkou (Doom i Alan, Clara i Dust). Není to (pro jejich představitele) moc zmatečný, hrát na jedný sešně dvě hráčské postavy?
No pro mě to zmatené není. Během té doby, co hraju obě se stalo jen jednou, že si ty mé postavy někdo spletl (Clara zašla za Peterem na návštěvu a byla považována za Dust, takže přivítání bylo poměrně nezdvořilé, ale to se vysvětlilo během pár vteřin). Někde v pravidlech bylo psáno, že když MC může hrát padesát různých postav a není to divné, tak není divné ani když hráč jich má víc, což dává celkem smysl. Trochu bylo blbý když Clara potřebovala od Dust získat kondenzátor z notebooku, musel to jít vyřešit Alan. Zlatý Alan!
Musím si ale dávat pozor, abych tím, že mám dvě postavy nehrála dvakrát víc než všichni ostatní, to se zrovna minulou hru úplně nepovedlo.
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od komi »

fenikso píše: Dust zfanatizuje své lidi barvitým proslovem a s davem míří na buggyně k otrokářům. Když dorazí na místo, vyhrožuje jim, ať jí vrátí krystal. Je úspěšná, ale pak tak nějak dojde ke střelbě, znáte to (teď nevím, chtěla Dust získat jejich vozidla?).
Auta ne, chtěla ať jí dají těch jejich pět ušmudlaných ulovených otroků.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [AW] The Bridge - zápis

Příspěvek od Nekra »

Komi, když to tak cituješ, tak mne napadá, jestli by to Římani nenapsali spíš XLIII než XXXXIII ;).
(Jsem rovnou skočil na text zápisu.)

Sice nevím, co je "Unnatural Lust Transfixion", ale spíš to připisuji na vrub vysazenosti čtenáře na podivnosti/ujetosti/úchylnosti.

To, že hraje GM (teda MC) víc postav (nehráčských) považuji za obvyklé. To, že hráč střídá více hráčských postav (v jednom příběhu, aniž by mu předtím některá chcípla) už považuji za něco neobvyklého.
Hlavně mne to překvapilo, když vám to vyhovuje, tak to není špatně. Jinak Clara mi je sympatičtější než Dust a to o dost.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů