Star Wars

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět

SW jsou...

Legendarni a uzasna space opera!
45
64%
Celkem hezka hollywoodska podivana
15
21%
Nic moc film pro deti
3
4%
Plastikový vánoční stromeček s prskavkami!
7
10%
 
Celkem hlasů: 70

Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od Quentin »

Tady si můžou hateři vybalancovat svůj dojem :D
https://www.youtube.com/watch?v=AOESuLUOk6g

I když uznávám, že tenhle dojem jsem u toho místy měl taky :)
komentář pod videem píše:If anything, this commentary makes me hate this movie even more. This movie could have been so good. It had all the elements. And it fell soooo flat on the execution. 
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Star Wars

Příspěvek od Log 1=0 »

A já sem hodím Anakreona, ať se pořád nepohybujeme v tak extrémních polohách.
https://www.youtube.com/watch?v=O4xOQtB3VCg
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od Selhan »

eerieBaatezu píše: 18. 7. 2018, 08:20 V každým fandomu se najdou idioti, takže jakou to má pointu?
...a vy zase bijete černochy! :D Ale děkuju za radu, půjdu sledovat čísla. Prozatím mi pořád říkají, že Star Wars se už se skoro zaplatilo jen v box officu - a Disney žije hlavně z prodeje krávovinek okolo. Takže se na ně zřejmě dívám blbě. Nejspíš bych si k tomu měl pustit nějakou videoesej.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Star Wars

Příspěvek od Sosacek »

Obrázek
But nobody came.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Star Wars

Příspěvek od jjelen »

Ne, vážně. K čemu tam sakra byla ta Číňanka?
A vůbec, slyšet jak jsou nový postavy úžasný a zajímavý a jak by Kennedyová chtěla "vyprávět víc o nich"... a pak slyšet jak do 9. epizody tlačí Landa...
Ale jako jo, jinak souhlas. Pokud mám s 8. problém (a že by se toho našlo dost) z těhle důvodů to nni (ok, až na některý zbytečný postavy)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Star Wars

Příspěvek od Naoki »

jjelen píše: 29. 7. 2018, 16:59 Ne, vážně. K čemu tam sakra byla ta Číňanka?
*Vietnamka
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Star Wars

Příspěvek od jjelen »

A určitě je to imigrantka, muslimka a feministka!
Ale to překvapivě můj hlavní problém není...
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

https://youtu.be/irvU09MM-l4?t=6m24s

$lol$ Fakt nejde za rozpočet 250 mega dolarů najmout choreografa, co není lama?
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Star Wars

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

'Star Wars: The Last Jedi' Negative Buzz Amplified by Russian Trolls, Study Finds
Rofl

A teď ještě tu o budulínkovi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Star Wars

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Proč ne? V té diskusi se řešila poměrně zásadní civilisační témata a byla to další příležitost, jak jitřit konflikty v západní společnosti. Připadá mi poměrně taktické nesoustředit se pouze na zpravodajství, kde upřímně řečeno je existence ruského ovlivňování známa poměrně širokému publiku, a šířit ten sociální konflikt napříč sférami. Ostatně sám jsem si všiml, že ačkoliv ten film považuju za hluboce nepovedený, tak pro to mám výrazně jiné důvody než významná část dalších kritiků, kteří šermují prakticky výhradně různými dog whistles jako "SJW propaganda" a podobně.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Co já jsem viděl za kritiku, tak to byl debilní "humor", děsnej scénář, příšerná režie s věcma jako Leia Poppins, Jake Skywalker, Ben Swolo a Marey Sue. Prostě normální filmová kritika. A to, že někoho rozčilovaly Admiral Holdout a Rose (spíš teda koho ne...), který tam fakt byly jen proto, aby tam byly, a byly to ženský jen proto, aby to byly ženský, tomu oponovat nebudu, jelikož je dost zjevný, že to SJW zásah byl. Sama Kennedy řekla, že tam chce natahat diverzitu, a to, že to udělali tak, že jsou ty charaktery plochý až úděsně irituícně napsaný, tomu nápadu fakt nepomohlo.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů