Star Wars

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět

SW jsou...

Legendarni a uzasna space opera!
45
64%
Celkem hezka hollywoodska podivana
15
21%
Nic moc film pro deti
3
4%
Plastikový vánoční stromeček s prskavkami!
7
10%
 
Celkem hlasů: 70

Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Star Wars

Příspěvek od Argonantus »

Co pro vás znamená lepší?
Fakt mne to zajímá.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Argonantus píše: 22. 6. 2018, 11:30 Co pro vás znamená lepší?
V kontextu k čemu?
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Star Wars

Příspěvek od jjelen »

eerieBaatezu píše: 22. 6. 2018, 10:18Tak oni nechtějí remakovat ty dobrý filmy, že jo..... :D
Myslíš třeba:
Obrázek
ano? (vím, tohle už se tu řešilo sáhodlouze a asi víc než jednou, jen si teď nejsem jist jaké jsi zrovna ty zastával stanovisko :D)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Já mluvil o originální trilogii. Jsem myslel, že se to ani nemusí zmiňovat.
Obrázek
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Star Wars

Příspěvek od Argonantus »

Argonantus píše: 22. 6. 2018, 11:30 Co pro vás znamená lepší?
eerieBaatezu píše: 22. 6. 2018, 11:37 V kontextu k čemu?
To je zase mimozemská debata.

Asi tři příspěvky nad námi se pravilo, že se bude remakeovat Star Wars. Pard Galen, třeba, pravil:
A co rovnou začít znovu a lépe?
Tak se ptám, co znamená pro příznivce takové akce zlepšení. V čem by ho viděli.
Co by tam být mělo a co nemělo.

Mám dojem, že se Jjelen ptá jiným způsobem na to samé.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Star Wars

Příspěvek od PardGalen »

Dost by pomohlo vyhodit třeba všechny vtipné roboty. Nejlépe do drtiče odpadků.
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od OnGe »

PardGalen píše: 22. 6. 2018, 13:53 Dost by pomohlo vyhodit třeba všechny vtipné roboty. Nejlépe do drtiče odpadků.
Co by byly Star Wars bez komických figurek?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Star Wars

Příspěvek od PardGalen »

Lepší filmy?
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od Selhan »

Argonantus píše: 22. 6. 2018, 11:30 Co pro vás znamená lepší?
Fakt mne to zajímá.
Epizoda I by podle mého chtěla překopat takřka úplně - měla by představit Republiku, aby potom mělo nějakou váhu, když se mění v Impérium, měla by Federaci dát trochu času i na vysvětlení, co vlastně chtějí, místo toho, aby byli jen komičtí, Obi-Wan by neměl většinu filmu sedět v kumbálu, nedával bych tam Anakina jako takhle malé dítě, protože se na to pak blbě navazuje, zvláště s tou romancí, a měla by být poskládána a sestříhána... no, ne špatně. S dalšími epizodami už bych takovej problém asi neměl, kdyby měly na čem stavět, tak jim víceméně stačí seškrtat věci, co seškrtány být měly. Vycházím z toho, že se mi ten příběh Anakina a Palpatina, který je v tom zakopaný, docela líbí, jen je povyprávěn nešikovně.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Argonantus píše: 22. 6. 2018, 13:43Asi tři příspěvky nad námi se pravilo, že se bude remakeovat Star Wars.
Ne, to se nepravilo. Přečti to pozorně. Říká se tam, že banda maníků chce Disneyům zaplatit remake The Last Jedi.
Argonantus píše: 22. 6. 2018, 13:43Tak se ptám, co znamená pro příznivce takové akce zlepšení. V čem by ho viděli.
Co by tam být mělo a co nemělo.
No, vidíš, stačí to hezky popsat a je to.

Prostě by měli opustit staré charaktery. Stejně už to doprasili tak extrémně do hajzlu, že to nikoho nezajímá nebo irituje. Doslova dojebali každej hlavní charakter originálních Star Wars. To je výkon už sám o sobě.

První věc, prodat SW někomu jinýmu, což se nestane. Takže druhá věc, vyhodit dosavadní vedení, scénáristy a režiséry.
Pak můžou udělat celou novou trilogii z doby Old Republic, nebo tak. Hlavně nesmí zapomenout na takový ty detaily (sarkasmus), jako hero's journey, apod.
Nevím, jako Disney má kvadrilion bambilion peněz a nemůže si zaplatit dobrý scénáristy. Nepochopim. Hry ze Star Wars mají mnohonásobně lepší questy a příběhy, než ty nový filmy.
Obrázek
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od OnGe »

PardGalen píše: 22. 6. 2018, 15:24 Lepší filmy?
Mě na tom ty roboti vždycky bavili nejvíc. Jar Jar už byl trapnej, ale mě třeba lez daleko víc na nervy Anakin - ve všech vývojových fázích. Asi máme alergii na midichloriany.

No ne, vážně - komických postav jsou tam mraky. Droidi skoro komplet, marťanů dobře půlka. Když je vynecháš, tak ti z těch filmů moc nezbyde, nemluvě o tom, že do děje často zasáhnou výrazněji, než nějakej strejde s bervnou zářivkou :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Wars

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jako skoro bych až řekl zlatej Jar Jar co šlape do hoven, než to, co předvedli s Huxem a Poem na začátku TLJ. To, narozdíl od šlápance, trvalo nesnesitelně dlouho, a úrovně cringe tý scény byla neskutečná.

Takovej vkusně zábavnej C3P0 ze starý trilogie, je světelný roky vzdálenej druh humoru. Já jako starej Nolanovec bych se obešel bez jediný srandy, ale je fakt, že určitej typ odlehčujících postav v SW byl dycky. Jenže trend těžce upadal, od původních C3P0 a R2D2, k tragédovi Jar Jarovi, až následně Huxovi, což už je fakt smutný, když comic relief filmu je velitel záporáků. :roll: $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Star Wars

Příspěvek od PardGalen »

OnGe píše: 22. 6. 2018, 16:03 Když je vynecháš, tak ti z těch filmů moc nezbyde
Což mi přijde jako plus. Ale tak SW mě moc neberou a považuji je přinejlepším za průměr.
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Star Wars

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše: 22. 6. 2018, 08:34 Jinak pokud to ještě nevíte, https://twitter.com/RMTheLastJedi/statu ... 8444914690. Parta maníků chce zafinancovat natočení remaku The Last Jedi. $lol$
Některý fanouškovský iniciativy prostě musíte milovat, přestože jsou úplně ujetý. $lol$
Obávám se, že to umře na právech, stejně jako remake Dračáku.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars

Příspěvek od OnGe »

PardGalen píše: 22. 6. 2018, 16:20 Což mi přijde jako plus. Ale tak SW mě moc neberou a považuji je přinejlepším za průměr.
Je pravda, že kdyby těch filmů nebylo deset, ale třeba jenom dva, že by to mohlo být lepší :think:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů