Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

No Mas: "FUCK YOU!" byla jedna z nejvic uspokojivych veci, ktere jsem za posledni mesic videl. (a slysel)
Nadhera. Sel jsem si nalit jednu sklenici, protoze jsem nemohl pokracovat ve sledovani, musel jsem se uklidnit, emoce, ktere ten jeden match udelal byly absolutne super. Jen tak dal, Lucha Underground, jen tak dal.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Jo jo, to bylo moc pěkný.
Samozřejmě vůbec neuškodilo, že na tenhle boj se pomalu schylovalo už od konce minulé sezóny, čili od loňského srpna, takže měli spoustu času a možností si na to pořádně připravit půdu. A to, že LU si takhle dokáže vytknout dlouhodobou linku a pak se jí taky držet je jedna z jejich největších předností.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Nedělní IC 4-way. Začátek Sami Zayn Helluva kick hnedka po na začátku. Cesaro a Miz se zastavili a zmateně se na Samiho koukali. A pak to zoopakoval Cesaro s Mizem. Až na to, že neudělal finišer. Každopádně se ten match rozjel a nikdy se nezastavil. Cesaro dostal finišer od každého ze zbývajících lidí v ringu. A NEDAL SE ZASTAVIT, JE TO SWISS SUPERMAN. Miz je skvělý šampion, protože už se tak strašně těším, až ho Cesaro nebo Sami Zayn porazí. Nechci aby ho porazil Kevin Owens. Kevin by měl mít kufřík. A otravoval Setha nebo Romana jako WWHC týpka.

https://gfycat.com/EssentialObviousHoneyeater

Show byla celkově dobrá. Kromě Charlotte vs. Natalya. PROOOOOČ?! Proč nemohla Charlotte vyhrát normálně? Jako chápu, že Dana potřebuje novou partačku, protože samotná to ještě neumí a Charlotte je dobrá náhrada za Emmu, která si zničila záda (což je strašná škoda, protože to začínalo být pro ni zajímavé, soupeření s Becky bylo super). A Dana je stejně zábavnější, když stojí vedle ringu a kričí na rozhodčého/diváky/soupeřky nebo podporuje svoji partačku.

Main event byl fakt super. AJ Styles a Roman Reigns spolu suprově fungují. Jejich zápasy jsou skutečně zábavné ve všem. Akorát za tu omezenou dobu, co koukám WWE mám pocit, že Roman je úplně nezničitelný. Každopádně vypadá hustě, když stojí v ringu, nic neříká a ošklivě se dívá na soupeře a pak je začne prohazovat věcma.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Ještě bych dodal, že mě štve, že není zvykem dávat kompletní videopackage na YT po těch nedělních akcích. Ty úvody k zápasům, jsou totiž většinou dost dobře sestříhané a zajímavé. Například poslední video o Asuce na NXT bylo docela dobře sestříhané https://www.youtube.com/watch?v=KYAaYtPtkFI a to ho dělali studenti ve Full Sail. Když dělá package hlaní produkce v WWE, tak jsou to super kousky.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Reigns už je konečně zlej?
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Nedělní IC 4-way. Začátek Sami Zayn Helluva kick hnedka po na začátku. Cesaro a Miz se zastavili a zmateně se na Samiho koukali. A pak to zoopakoval Cesaro s Mizem. Až na to, že neudělal finišer. Každopádně se ten match rozjel a nikdy se nezastavil. Cesaro dostal finišer od každého ze zbývajících lidí v ringu. A NEDAL SE ZASTAVIT, JE TO SWISS SUPERMAN. Miz je skvělý šampion, protože už se tak strašně těším, až ho Cesaro nebo Sami Zayn porazí. Nechci aby ho porazil Kevin Owens. Kevin by měl mít kufřík. A otravoval Setha nebo Romana jako WWHC týpka.

https://gfycat.com/EssentialObviousHoneyeater
Tohle byl naprosto jasnej zápas večera. Taky tam byli tři výjimeční talenti, kteří se znají už kdovíkolik let zpátky z ROH a PWG a podobných akcí, a Miz, který sice není technicky na jejich úrovni, ale dohání to fantastickým charakterem.

Já pořád doufám, že Cesaro dostane šanci s nějakým titulem, ale tak poslední rok (respektive co se Tyson Kidd zranil) to vypadá tak, že v každém zápase je fantastickej, předvede obvykle něco novýho, něco fantastickýho, a pak dostane ránu a prohraje. Takže dělá vynikající zápasy, ale nevyhrává je.
Blaine píše:Main event byl fakt super. AJ Styles a Roman Reigns spolu suprově fungují. Jejich zápasy jsou skutečně zábavné ve všem. Akorát za tu omezenou dobu, co koukám WWE mám pocit, že Roman je úplně nezničitelný. Každopádně vypadá hustě, když stojí v ringu, nic neříká a ošklivě se dívá na soupeře a pak je začne prohazovat věcma.
Jelikož jsem si to pouštěl v noci, tak u main eventu jsem už usínal, takže si ho budu muset pustit znovu. (:

Ale s tou nezničitelností máš pravdu. A osobně si myslím, že je mu to spíš ke škodě, protože to jeho zápasům ubírá napětí.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Cesaro by taky měl můj hlas. Na jakékoli ocenění. Myslím zrovna důkaz toho, že wrestling může být fyzicky až překvapivě náročná záležitost. Některé věci, které jsem ho viděl dělat, už neudělal nikdo jiný jinde. Snad jedině jako CGI. Například vzít Big Showa, zvednout ho nad hlavu a vyhodit ho z ringu. Nechápu. I světový rekordman vzpěrač by si asi rozmýšlel podobnou akci.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Argonantus píše:Reigns už je konečně zlej?
Reigns je v čase Extreme Rules tweener, čili "in betweener", čili ani jasný face, ani heel. Prostě je dobrej a má titul a možná rodinu a zbytek je mu ukradenej. Tolik oficiální verze.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Argo: Nemluví nebo jenom minimálně, protože jsem hledal vysvětlení na netu ohledně toho, proč je to tak, jak to je tak: lidi, co chodí na natáčení RAW ho nemají moc rádi (větší demograficky v mužích starších 18ti let) oproti tomu, co je na house-shows, které nejdou do televize, kde je víc lidí, kterým je jedno, že dostanou zápasy, o neznamenají nic v příběhu WWE. Tam ho mají rádi a to fakt hodně. Takže prodává hrozně moc merchandise právě na těch house shows a zdá se, že WWE se vyplatí nechat ho na hranici a nedělat z něj jasného padoucha, který se opře do diváků. Je prostě jenom badass týpek, co nakopává prdele.
Třeba takhle:
Obrázek

Jako lidi na něj bučí a on je pořád drsnej. Nemám s jeho postavou žádný problém. Jen tak dál, jen tak dál. A ty dva matche na Paybacku a na Extreme Rules byly fakt dobrý a hodně koukatelný a zajímavý. Styles si s Reignsem v ringu hrozně dobře rozumí, nemají žádné prostoje a jejich věci proti sobě vypadají úžasně. Takže mě trochu mrzí, že si Styles možná dá pauzu (s tím posledním záběrem během Extreme Rules to tak trochu naznačuje, že to tak bude). Plus měl být prý nějak zraněný. Čemuž se ani nedivím, asi nic vážného, jinak by nemohl dělat to co dělal, ale i tak... jejich zápasy jsou šíleně fyzicky náročné.

Jinak start 4way je tady:
https://gfycat.com/AggressiveWarpedGecko
Věc, kde jsem si pausnul stream a šel si udělat kafe:
Obrázek
Dokonce i entrance byly vtipné. Bohužel jsem nenašel žádné gify.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Argonantus píše:Cesaro by taky měl můj hlas. Na jakékoli ocenění. Myslím zrovna důkaz toho, že wrestling může být fyzicky až překvapivě náročná záležitost. Některé věci, které jsem ho viděl dělat, už neudělal nikdo jiný jinde. Snad jedině jako CGI. Například vzít Big Showa, zvednout ho nad hlavu a vyhodit ho z ringu. Nechápu. I světový rekordman vzpěrač by si asi rozmýšlel podobnou akci.
Našel jsem to: http://wrestlingwithtext.com/my-brief-a ... 14/1jvb9QJ (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta: Mmimochodem, víš co hrozně miluju na Maryse? To že ji hrozně baví být vedle toho ringu. Když se na ní občas podíváš v průběhu zápasů, tak je strašně nadšená a reaguje na všechny věci, co se v ringu dějí jako správný fanoušek. Hlavně díky tomu, že Miz měl teď výborné soupeře a zápasy okolo IC byly všechny plné suprových akrobacií, zajímavých příběhů (Sami Zayn v Kevin Owens jsou kapitola sami pro sebe) a diváci všechny lidi v ringu hodně tlačí dopředu.
Na YT měl Miz po Extreme Rules takovou hlášku, kde řekl, že tím, že on je šampion, tak udělal IC mnohem důležitějším, než dosud bylo. Což je pravda, Miz je z těch 4 co se kolem titulu motali nejlepší, protože je hnusný slizák. A kdokoliv z těch ostatních tří by ho dokázal porazit, pokud by se spolu nějak dohodli, ale protože se o to všichni perou (plus samozřejmě Maryse má svůj vliv na zápasy), tak ho nikdo nemůže pořádně porazit. Docela mě zajímá, co se stane ve čtvrtek, protože Miz má mít o titul se Cesarem. A skoro bych řekl, že by to Cesaro měl vyhrát. Protože pokud by to bylo čisté 1v1, tak MUSÍ vyhrát, po tom, co bylo potřeba na to, aby ho zastavili v neděli.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Na jednu stranu, samozřejmě. Na druhou, můj vnitřní cynik se ptá, jak často se mění držitel titulu ve Smackdownu. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

NXT bylo dost dobré, TM61 spolu s Garganem a Ciampou měli hodně zajímavý zápas, ale chtěl bych vidět víc od nového týmu, než je posoudím. No Way Jose je zábavný, asi je mnohem lepší v aréně než z obrazovky. Malá Izzy vykřikující radostí, že si může sáhnout na Shinsukeho byla strasně vtipná a celkově ten segment v ringu s Austinem Ariesem a Shinsukem Nakamurou měl dbrý náboj. Doufám, že bude do Takeoveru aspoň 2 zápasy, kde Austin Aries bude heel.
Main Event byl slušný, nejlepší je Alexa z těch tří. Výborně hraje svoji postavu a docela dobré bylo, že když Carmella dost ublížila Niae, tak ji už Alexa dokázala i složit a mohla mít i vítěství a pin Niay Jax... Ale co bych chtěl... moc bych to chtěl, aby mrňavá Alexa udělala skutečný chokeslam na nějakou holku, protože ten kousek, který dělá, když ji chytna pod krkem a ošklivě se na ni tváří se mi moc líbí.

Večer Lucha Underground.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Je prostě jenom badass týpek, co nakopává prdele.
Aha. To by mu mohlo sedět.
něco jako Brock Lesnard - občas se zjeví a všechny zkope dokulata.
Základem úspěchu ovšem je, aby se nezjevoval moc často.
To byl asi největší problém v době, kdy jsem to přestal sledovat. Snad v žádném díle nechyběl alespoň jeden z bývalé Shieldové party. Při čemž Reigns vyhrával a mlčel, případně ho někdo podle zradil (zlý Wyatt a tak), Ambrose lidi bavil, nicméně prakticky zaručeně prohrál, a Seth Rollins vyhrál nějakým podlým trikem, takže to byla dost přehledná nuda.

Stran toho Cesara - dělalo to dojem, že má na něj WWE nějak spadeno, protože se zjevoval dost nepravidelně a nikdy ho nepustili k něčemu podstatnému. Asi jako Ambrose - může být král ringu, všechny bavit, ale vyhrát nikdy nic nesmí, a když, tak fakt ne nadlouho.
Owens versus Cesaro by mohl být fakt pěkný zápas. tam bych jako naivní divák možná i zapomněl, že je to domluvené.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

K Cesarovi se traduje V. Mcmahonova poznámka*, teď už trochu starší, že je great in-ring talent, ale lacks “it” a is not connecting [with the audience]. Což hodně odpovídá tomu, jak ho WWE používá - nechají ho předvést jeho výkony, ale nedostává žádnou roli, ve které se čeká větší kontakt s publikem - třeba prakticky nikdy nemluví. Což mi přijde absurdní, protože když člověk skoukne jeho videa ze zákulisí (třeba z JBL & Cole Show, když ještě běžela, nebo z Up Up Down Down) tak evidentně charisma má a vyjadřovat se dokáže.

* první odstavec tady: http://www.wrestlezone.com/news/531065- ... nterview/2
Argonantus píše:To byl asi největší problém v době, kdy jsem to přestal sledovat. Snad v žádném díle nechyběl alespoň jeden z bývalé Shieldové party. Při čemž Reigns vyhrával a mlčel, případně ho někdo podle zradil (zlý Wyatt a tak), Ambrose lidi bavil, nicméně prakticky zaručeně prohrál, a Seth Rollins vyhrál nějakým podlým trikem, takže to byla dost přehledná nuda.
Bylo období, tak od podzima 2014, přes Wrestlemanii 31, do léta 2015, kdy Rollins sice nepravidelně, ale hodně často patřil k nejzajímavějšímu, co bylo na obrazovkách k vidění. Ano, byl zbabělý, a vyhrával zásadně nějakým podfukem, ale pořád se kolem něj něco dělo, a bylo celkem zajímavé sledovat, jakým způsobem přijde k úhoně (nebo výhře) tentokrát. Podobně jako o něco pozdějš New Day byl sice záporák, ale tím záporákováním si u lidí udělal spoustu dobré vůle. Když na WM31 vyhrál, tak mezi fanouškama, se kterýma jsem byl v kontaktu, bylo jásání téměř univerzální.

Ostatně letos na Extreme Rules se objevil asi na minutu, zákeřně Reignse unaveného po zápase přepadl zezadu, a měl asi největší ovace za celý večer. Podle mě je to i tím, že lidi čekají, že bude zase zajímavé sledovat, jak si vede a co za průšvihy si zase přivodí.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů