Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Aztec Warfare. Notyvole.

Lucha Underground je něco jako Asuka wrestlingových společností. Je prostě jasné, že je proti ostatním aspoň o třídu jinde. (:
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

O víkendu mám v plánu projít další díly Lucha Underground. Teď jsem doháněl jiné věci. :>;o)
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Poslední RAW před Wrestlemanií. Zatím show naprosto jednoznačně ukradl Paul Heyman, načež přijel Ambrose, show naložil na vozejček a beze slova s ní zase odjel.

Ale byla i okolo spousta hezkejch momentů. Shane se předvedl, New Day samozřejmě úžasní, a ten týmový zápas, kde se Kevin Owens celou dobu snažil ani trochu nezápasit...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

NXT 30.3.

Jordan a Gable jsou fantastický tým - je prostě poznat, že to bývali amatérští zápasníci, takže prakticky cokoliv dělají, dělají to s takovou přirozenou a lehkostí...

Hype na Dallas teda velikej. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Nicméně další na řadě je Lucha Underground, a mně běhá mráz po zádech jenom z "minule jste viděli". A pak znovu z úvodního proma. A pak taky z druhého a třetího proma, z druhého zápasu, čtvrtého proma a posledního zápasu. Tuhle show totálně žeru.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše:NXT 30.3.

Jordan a Gable jsou fantastický tým - je prostě poznat, že to bývali amatérští zápasníci, takže prakticky cokoliv dělají, dělají to s takovou přirozenou a lehkostí...

Hype na Dallas teda velikej. (:
To je ten díl, kdy Gable vzal Englishe a udělal tu Chaos theory?
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:To je ten díl, kdy Gable vzal Englishe a udělal tu Chaos theory?
Ne, tohle bylo proti Skylerovi a Hollisovi.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše:
Blaine píše:To je ten díl, kdy Gable vzal Englishe a udělal tu Chaos theory?
Ne, tohle bylo proti Skylerovi a Hollisovi.
No každopádně Takeover je fakt super. Těš se.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Angelico je jediný LU wrestler, od kterého bych skutečně chtěl podpis a potřást mu rukou. Ten druhý skok... ten dropkick... nádhera. On je úplnej magor. A ti lidi, co s ním v ringu pracují (myslím tím Crew) jsou taky magoři. Protože být ochotný přijmout jeho skoky znamená riskovat zlomení žeber po JEDNOM pohybu.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Lemmy »

Koukal jsem na nějaké záběry z RAW a spol.
Enzo Amore + Big Cass. I když má Cass asi dobrý potenciál vzhledem k chairman oblibě ve vysokých wrestlerech (navíc je to vysoký wrestler vzhledem někde mezi bodybuilder typem, agilním wrestlerem a powerhousem, což je plus - čistých monster je dost, ale těchhle wrestlerů moc ne - Cass mi připomíná svým způsobem namakanějšího Edge) Enzo bude z téhle dvojky ta pravá hvězda, pokud se něco nepokazí.
Jejich RAW debut byl po dlouhé době něco z WWE, co se mi fakt líbilo (před tímhle dlouho nic, snad jen entrance Finna Bálora). Mic skills Enza jsou patrně dost super a dav na něj reaguje výborně. Má takové to Rockovo přirozené enterntainment-charisma, které asi se těžko učí.

Vaudevillains mají skvělý gimmick, ale tipuji, že se nejspíš (bohužel) neprosadí a dopadnou jako Ansension (a nevypadá to, že by se uměli úplně prodat, tak jako Amore + Cass).
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Angelico je magor. Jako skoky do ringu proti dvěma naráz asi jdou, ale skok na podlahu... A Ivelisse má strašnou smůlu na zranění. Kdyby nekulhala, mohl to být mnohem zajímavější zápas o tituly proti Disciples of Death.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Tak jsem dokoukal víkend kolem Wrestlemanie. Docela fuška; dvě hodiny Takeover, dvě hodiny Kickoff, pět hodin 'mánie. (:

Takeover byl rozhodně to nejlepší z celýho víkendu. Jasná jednička Nakamura vs. Zayn, jasná dvojka Bayley vs. Asuka, u trojky už bych musel trochu váhat. Na těch dvou zápasech se mi strašně líbilo, že Zayn a Bayley docela jasně drželi krok, že z toho nikdo nevyšel jako slabší. Obzvlášť Sami během zápasu perfektně přešel ze svého obvyklého stylu do strong stylu dost podobného Nakamurovi - má u mě zase o něco větší respekt, protože takovouhle přizpůsobivost já mám u zápasníků moc rád.

American Alpha samozřejmě váleli, a Revival jsou unikátní v tom svém old-school rváčském stylu a moc jim to sluší. A překvapivě Corbin působil velmi dobře, ale zase Aries jako protivník dokáže taky hrozně moc.

Paradoxně tak asi nejhůř u mě dopadli Bálor a Joe, protože odvedli výborný zápas, ale po těch dvou před nima prostě vyniknout nemohli. (Plus mi ho dost kazilo publikum, který bučelo, když se tam o krvácejícího Joea staral rozhodčí nebo doktoři. Ty zápasníci tam riskujou zdraví a život, a to poslední, o co by fanoušci měli stát, je jejich zranění.)
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Proti tomu Wrestlemania, ač moc fajnová akce, byla v mnoha směrech přehlídkou pochybnejch rozhodnutí.

Třeba že League of Nations získají titul, načež je zesměšní trojice, ve které nikomu není pod padesát let; čímž pokračuje zlatá WWE tradice šampionů, co pořád a trapně prohrávají. Obzvlášť Barrett se v téhle roli drží už snad několik let a je to k vzteknutí. (A ve stejném segmentu pokračujeme i v tradici toho, že hrdinové ve WWE jsou často strašní podrazáci, když Austin ztluče Woodse za to, že se s ním pokusil trsat.)

Lesnar vs. Ambrose byl street fight, kde jeden ze zápasníků nepoužil žádnou zbraň nebo nic, co by nebylo legální v běžném zápase, druhý úplně všechno a stejně prohrál. Další prohra, a dost výrazná, pro aktuálně asi nejpopulárnějšího zápasníka Ambrose; škoda, že ho tak drží zpátky.

Tripple Threat o nový women's championship by měl být zásadní zvrat, aspoň teda kdyby ve WWE trochu rozuměli symbolice. To, že opustili titul Divas a udělali z toho prostě Women's, je obrovský posun, který by měl mít velký význam pro postavení celé divize; první zápas o ten titul přitom vyhraje starý šampión, a to tak, že jako v X předchozích zápasech k tomu potřebuje pomoc skoro sedmdesátiletého staříka; prostě čím víc se věci mění, tím víc zůstávají při starém. Přitom zápas sám o sobě bezvadnej.

Hell in a Cell - další tradice, tentokrát to, že když v zápase jeden výsledek znamená nějakou zásadní změnu a druhý všechno při starém, skončí to tím druhým způsobem. Přitom teda respekt, co tam dělali, tohle byl nádherně postavenej zápas a asi můj favorit. Je to úplně obrácenej styl, než ty zápasy na Takeoveru - žádné velké akrobatické výkony, ale všechno postavené na atmosféře, napětí, překvapeních a ohshit momentech. Obrovskej respekt vůči Shane-O-Macovi, kterej se evidentně pokouší stát se reinkarnací Micka Foleyho. (:

Andre Battle Royal - Jsem rád, že jsem aspoň zahlídl Sandowa - jak ten mi chybí. Atleticky asi není z nejlepších, ale je to jeden z těch, co dokážou vytáhnout maximum z jakékoliv role, co dostanou. Celkově to bylo zábavný, rychlý, a pár fajn momentů. Jeden z lepších battle royal.

Rock vs. Wyatts - Když už tak mluvím o pochybnejch rozhodnutích, tak to, jak WWE zachází s Wyatt Family, je pro mě osobně asi na vrcholu. WWE zoufale potřebuje uvěřitelný záporáky, protože si je sami neustále podrývají. Wyatti tak před dvěma roky měli výborně našlápnuto na legendu téhle generace, na nástupce Undertakera. A pak měli program s Cenou a po tom nekdo evidentně rozhodnul, že už je dál nepotřebujou, a od té doby skoro pořád buď prohrávají, a když vyhrajou, tak to nikdy nic nezmění, o dva dny pozdějš jako by se to nestalo. A tohle bylo ještě smutnější, než jejich obvyklej průměr - nejdřív je použijou, aby Rock (kterej to nepotřebuje) získal rekordně rychlé vítězství, a potom, aby měl Cena hezký návrat. Taková zahozená šance...

A samozřejmě finální zápas, kde je ta mimoňskost WWE tak smutná, že se člověk může akorát smát. Publikum jasně fandí HHH, kterej se uvedl tím, že "vy všichni jste akorát ovce a měli byste mi líbat podrážky", zatímco na Reignse bučeli od začátku do konce - jako to publikum dělá něco okolo posledního roku a půl, a poučení si z toho zřejmě nevezme nikdo. Jednak už má Reignse spousta lidí plné zuby, protože WWE ho všem tlačí až do krku, potom HHH má mezi fanouškama spoustu dobré vůle a je oblíbenej jako snad nikdy díky NXT, a potom i v tomhle zápase bylo jasně vidět, jak omezenej repertoár Reigns má v porovnání s Hunterem. Facka, clothesline, drive-by, superman punch, spear. Proti tomu HHH předváděl krásnou techniku, countery, submissiony, dobrej plán, a Reigns na to těch svých pět věcí, a dav na něj bučel.
Smutné zakončení Wrestlemanie.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Takeover:
Revival jsou výborní v tom, jak moc chceš, aby jejich protivníci vyhráli, protože jejich způsob boje je... otravnej. Nedělají nic, co by bylo nějak zajímavé, nejsou vtipní, ale přitom mají spousta malých dobrých interakcích. To když publikum začalo s chantem "Botchamania" a Revival se začali smát. Nebo když jeden z nich prolez pod ringem, aby zabránil hot tagu. Nádhera, prakticky nemůže existovat lepší soupeř pro American Alpha.

Austin Aries bude dobrý otravný padouch, ale neviděl bych ho jako nového hrdinu, je mi extrémně nesympatický. Zápas byl dobré uvedení Austina na scénu a Baron Corbin dost ničivej, ale zároveň jeho prohra z něj neudělala úplně zbytečného týpka. Pořád mám pocit, že je to husťák. Takový uklidňovací zápas. Nic extra, ale slušné.

Sami a Nakamura. Wow. Mimochodem "Figh forever" chant prý slyšel Stone Cold Steve Austin poprvé v životě (poslouchal jsem jeho podcast s Enzem a Big Cassem, protože jsem se chtěl pořádně pobavit :>;o) ) a Enzo říkal, že by ho taky jednou chtěl slyšet běheme svého zápasu, protože by mu to řeklo, že dělá něco sakra dobře. Zápas bez žádného příběhu, kromě toho, že je to pravděpodobně poslední zápas od Samiho v NXT na pořádně dlouhou dobu a první zápas Shinsukeho Nakamury.

Asuka a Bayley: navzdory tomu, že se ten výsledek dal, tak trochu, čekat, nechtěl jsem tomu věřit, když jsem na to koukal. A myslím, že tomu nechtěl věřit nikdo. Bylo to takové... ten závěr byl velmi přímočarý. Asuka ji chytila. A pak ji uškrtila. A žádné dramatické zvedání ruky a tak, čekal jsem, že se z toho Bayley ještě dostane. A ona ne. Myslím, že jsem nebyl jediný, kdo takhle vypadající závěr nečekal.

Finn a Joe: Kdyby nebylo těch chantů, tak bych si ten zápas užil víc, i když měl rozbité tempo. Ale nezastavitelný Joe, který prostě BUDE BOJOVAT DÁL, I KDYŽ Z NĚJ CRČÍ KREV, KTEROU V TOMHLE ZÁPASE NIKDO NECHTĚL? A ti otravní mravenci, kteří ho chtěli ošetřit? JDĚTE PRYČ, MUSÍM ZABÍT TOHO TÝPKA PŘED SEBOU, PUSŤTE MĚ K NĚMU!

Takeover byl zábavný a stál za to být vzhůru. Dokonce jsem byl i u sebe v herně, takže jsem mohl tleskat, pít whisky a být hlasitý. A vůbec se za sebe nestydět, hodně jsem se bavil.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

dammit double post...
reserved for WM32
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů