Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Revival jsou výborní v tom, jak moc chceš, aby jejich protivníci vyhráli, protože jejich způsob boje je... otravnej. Nedělají nic, co by bylo nějak zajímavé, nejsou vtipní, ale přitom mají spousta malých dobrých interakcích. To když publikum začalo s chantem "Botchamania" a Revival se začali smát. Nebo když jeden z nich prolez pod ringem, aby zabránil hot tagu. Nádhera, prakticky nemůže existovat lepší soupeř pro American Alpha.
Já bych neřekl otravnej, ale je to old-school heel style - prostě dělají všechno proto, aby vyhráli a divák jim to nepřál. A v tomhle to zase mají nádherně vypilovaný - jsou v tom moc moc uvěřitelní. Nevyhrávají kvůli tomu, že ve vhodnou chvíli udělají nějakou veselou zákeřnost (New, Day rocks!), ale proto, že celou dobu dělají nějaké podlosti. Takoví novodobí Freebirds.
Já je mám hodně rád, protože před takovouhle profesionalitou klobouk dolů - wrestling nemůže dost dobře fungovat bez lidí, co do toho jdou i přesto, že vědí, že je nikdo nebude mít zrovna rád.
Blaine píše:Austin Aries bude dobrý otravný padouch, ale neviděl bych ho jako nového hrdinu, je mi extrémně nesympatický. Zápas byl dobré uvedení Austina na scénu a Baron Corbin dost ničivej, ale zároveň jeho prohra z něj neudělala úplně zbytečného týpka. Pořád mám pocit, že je to husťák. Takový uklidňovací zápas. Nic extra, ale slušné.
Ariese (a jeho parťáka Rooda, byl tam taky v publiku) lehce znám z TNA, byl to fajn tým takovejch frajírkovskejch záporáků. Jejich specialitou bylo podvádět, i když to vůbec nepotřebovali - třeba simulovat za zády rozhodčího tag tak, že hlasitě tleskli - každý sám, bez doteku, když stáli kousek od sebe a mohli to udělat normálně. Taky si říkali, zcela veřejně, "Dirty Heels". (: Roode je myslím taky v NXT, takže je možná ještě uvidíme.
Blaine píše:Sami a Nakamura. Wow. Mimochodem "Figh forever" chant prý slyšel Stone Cold Steve Austin poprvé v životě (poslouchal jsem jeho podcast s Enzem a Big Cassem, protože jsem se chtěl pořádně pobavit :>;o) ) a Enzo říkal, že by ho taky jednou chtěl slyšet běheme svého zápasu, protože by mu to řeklo, že dělá něco sakra dobře. Zápas bez žádného příběhu, kromě toho, že je to pravděpodobně poslední zápas od Samiho v NXT na pořádně dlouhou dobu a první zápas Shinsukeho Nakamury.
To byl nádhernej moment, ten chant. Ale nedá se než souhlasit.
A opravdu to vypadalo, že se Sami na konci loučil. Jsem zvědavý, proti komu půjde Nakamura dál. (:
Blaine píše:Asuka a Bayley: navzdory tomu, že se ten výsledek dal, tak trochu, čekat, nechtěl jsem tomu věřit, když jsem na to koukal. A myslím, že tomu nechtěl věřit nikdo. Bylo to takové... ten závěr byl velmi přímočarý. Asuka ji chytila. A pak ji uškrtila. A žádné dramatické zvedání ruky a tak, čekal jsem, že se z toho Bayley ještě dostane. A ona ne. Myslím, že jsem nebyl jediný, kdo takhle vypadající závěr nečekal.
Ty to popisuješ, jak kdyby to bylo jednoduchý, ale Asuka s ní měla většinu doby co dělat. (:
Izzy, fanynka #1, to prý strašlivě obrečela.
Blaine píše:Takeover byl zábavný a stál za to být vzhůru. Dokonce jsem byl i u sebe v herně, takže jsem mohl tleskat, pít whisky a být hlasitý. A vůbec se za sebe nestydět, hodně jsem se bavil.
Já tím zabil půlku víkendu, a hulákat jsem nemohl, ale bylo to taky fajn. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Pieta píše:Třeba že League of Nations získají titul, načež je zesměšní trojice, ve které nikomu není pod padesát let; čímž pokračuje zlatá WWE tradice šampionů, co pořád a trapně prohrávají.
Teď koukám, že jsem se spletl, nezískali titul, jen vyhráli nad šampiony. Drobné přehlídnutí. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Wrestlemania:

Pre-show: Nejhorší část celé Wrestlemanie bylo to, že první zápasy prostě neměly plné tribuny. Bylo to trochu smutné, že Kallisto vyšel ven v zatraceně pěkném kostýmu a vituálně to vypadalo, že je tam půlka lidí, kteří tam byli na konci. Škoda, myslím, že i když mě zápas Kallisto vs. Ryeback vůbec nazjímal, že oba dva si zasloužili větší publikum. A to, že US title byl na pre-show pro poloprázdné tribuny je urážka toho titulu.

US title: Nezajímalo mě to. Chtěl bych vidět něco úplně jiného. Hlavně tohle nebyl pořádný otvírač.

Diva tag team: Poslední záchvěv termínu Diva. Eva Marie prý ukázala dobré wrestlení. Já jsem to neviděl, protože byla reklama. Což je škoda. Ale některé z účastnic ukázaly, že se mohou účastnit současné ženské scény, kterou vedou 4 Horsewoman. Emma (samozřejmě), Paige, Naomi, Nattie a Eva Marie (jako padouch) by si všechny zasloužily nějaké místo v programu. O těch ostatních nemám valné mínění. Jo a byl to poslední zápas Brie Bella, která se jde věnovat rodině a Brianovi. Good for her.

Usos vs. Dudley Boyz: nezájem. Usové mě nebaví. Ale vůbec. Předělat je, udělat z nich něco jiného, protože tak jak jsou teď, tak mě jejich zápas vůbec nebaví. V posledních pár měsících jsem neměl žádný důvod, proč je začít mít rád. Dudley Boyz po tomhle zápase dostali mnohem lepší soupeře.

Samotná WM:

IC Ladder match: Tohle byl super zápas, spousta dobrý triků, pěkné kostýmy (Sin Cara vypadal fakt dobře v bílém a Miz ve zlatě byl fakt slizký). Sin Cara měl dva fakt dobré skoky, Dolph odvedl svoji velmi kvalitní práci a Sami Zayn vs. Kevin Owens mělo absolutně geniální atmoféru. Už se těším na jejich zápasy, protože oni jsou souzeni bojovat proti sobě navěky.
https://twitter.com/Maffewgregg/status/ ... 7250152448
Ten finiš. Kdy Sami ZABIL Kevina a ten tam zůstal ležet s hlavou v žebříku a pak Miz sundal Samiho a vylezl nahoru a vypadalo, že vyhraje a byl hnusák a z ničeho nic Zack Ryder. Který ani neměl v tom zápase původně být. To bylo docela pěkné. A Kevin dál ležel v žebříku, když Zack slavil.

Chris Jericho vs. AJ Styles: jejich zápas jsem viděl mockrát. Po následujícím RAW chápu, proč zápas skončil, tak jak skončil, ale jinak jsem si při sledování připadal jako kdybybych koukal na něco, co je HODNĚ choreografované. A to ten zápas se žebříky byl určitě byl mnohem víc skriptnutý. Ale byla to pěkná a překvapili mě.

Triple threat o ženský šampionát: Hezčí opasek, důležitější zápas. Vlastně 3. nejdůležitější zápas v celé WM storyline. A byl krásný. Škoda, že se Sasha snažila tolik, že pár věcí zkazila, ale vyprávěly dobrý příběh v průběhu celého zápasu. Pro mě nejhezčí momenty: Sasha a její frog splash, který mimochodem v průběhu přímého přenosu nebyl vidět, kameraman byl zaměřený na Becky a Charlotte v ringu a Sasha nebyla v záběru a z pak SASHA OUTTA NOWHERE. Becky, která trefila Rica Flaira a když se na to podíváš znovu, tak vidíš, že se během dopadu otočila a položila se pod něj, aby mu nic neudělala a Sasha ho podržela a byla připravená ten náraz ztlumit. Mám pocit, že tohle chtěl Ric Flair sám a Becky udělala všechno proto, aby to dobře dopadlo. Finiš byl znamenitý, byl napínavý a nečekaný, kvůli tomu, že Sasha přišla do ringu se Snoop Doggem, tak jsem si myslel, že to vyhraje. Ale nemám s tím problém.

Dean Ambrose vs. Brock Lesnar:
z nějakého důvodu odpočinkový zápas. Nechápu proč, ale nějak vyšuměl do prázdna. Asi jsem čekal nějakou krev... Jako bylo to brutální, to je pravda, ale ne tak brutální jako třeba Cage vs. The Mack během Ultima Lucha (což jsem viděl teďka v sobotu...). A teď skončil Deanův příběh nebo co? Čekal jsem něco víc, ale Brock Lesnar je příliš málo častá atrakce, aby to mohlo nějak pokračovat dál. Škoda.

Battle Royal: Hodně štěstí pro Barona Corbina, doufám, že během letošního roku bude postupně bbudovný na nového Kanea nebo někoho takového. A samozřejmě to, že si neodpustí svoje blbé kecy na fanoušky!

Shane vs. Undertaker: Podle mě nejlepší zápas. Od začátku do konce jsem měl pocit tíživý pocit, bylo jasné, že Shane zkusí nějakou magořinu a ON SI PŘIVEDL SVOJE DĚTI DO RINGU! Všechno v tomhle zápase od hereckých výkonů obou dvou, přes kameramanskou práci bylo geniální. Když Shane šplhal nahoru, tak jsem měl zadržený dech a doufal jsem, že se nezabije. A pak skočil. A to co následovalo bylo nádherné taky. Undertaker sundavající si rukavice a odcházející, to že se Shane naučil mlátit rukama a už to nevypadlo tak zoufale jako před WM a celkově. Prostě super. Tenhle zápas bych hrozně rád viděl naživo, protože v okolí ringu musela být strašně hustá atmosféra.

HHH vs. Roman Reigns: Poslední zápas Romana jako "babyface". Zkusil jsem jít po WM na reddit, protože jsem si říkal, že tam musí být nějaký diskuzní koutek ohledně příběhu tohohle zápasu. Nechci to psát do tohohle postu, hodím to sem později, ale myslím si, že WWE odehrála geniální věc.

Vedlejší věci: Rock... WTF. Wyatovský vstup vypadal suprově. A Rock dal Wyattovi velkou poklonu a pak ho srazil. Škoda. Už se těším, až uvidím Johna Cenu, protože mě zajímá, jak na mě bude působit. New Day vs. LoN - meh. Kromě New Day vstupu, který mě fakt pobavil. A toho, že si Xavier Woods pravděpodobně splnil dětský sen. A Rusev taky:)

Bavil jsem se. 10 dolarů měsíčně nemám problém. Akorát by mě víc potěšilo, abych dostával i ostatní show na networku a nemusel je pirátit.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Jen pro formu, zrovna dokoukávám druhý Shaneův Raw, čili spoilery až k tomuhle momentu můžu. (:
Blaine píše:Diva tag team: Poslední záchvěv termínu Diva. Eva Marie prý ukázala dobré wrestlení. Já jsem to neviděl, protože byla reklama. Což je škoda. Ale některé z účastnic ukázaly, že se mohou účastnit současné ženské scény, kterou vedou 4 Horsewoman. Emma (samozřejmě), Paige, Naomi, Nattie a Eva Marie (jako padouch) by si všechny zasloužily nějaké místo v programu. O těch ostatních nemám valné mínění. Jo a byl to poslední zápas Brie Bella, která se jde věnovat rodině a Brianovi. Good for her.
Eva Marie má hodně špatnou pověst, protože ji poslali do ringu strašně, strašně zelenou - bylo to kvůli Total Divas, a vypadalo to tak, že někdy na začátku roku 2013 podepsala smlouvu s WWE, a v červenci už šla do ringu, a co vím předtím wrestling nedělala. A vypadalo to strašně (často se vzpomíná <a href=http://i.imgur.com/4Q9lcEH.gif>tahle</a> eliminace), takže se toho lidi chytili jako symbolu všeho, co je v divizi špatně, a už se to s ní veze. Přitom se ale evidentně snaží a technicky už se dost zlepšila. V čem má imho největší problém je, že není plynulá - že je prostě strašně moc vidět, že se občas zastaví a musí přemýšlet nad dalším chvatem.

Jinak ano, ty ostatní jmenované patří k důvodům, proč je na tom dámská divize líp než v mnoha posledních letech, možná i desetiletích. Ale ten potenciál už tam nějakou dobu zjevně je, jen tam nebyla vůle ze strany vedení - ještě nedávno měly zápasnice asi tolik času na zápas, jako Undertaker na příchod do ringu, a po příběhové stránce strašlivě pitomý materiál. Snad ta změna z Divas' na Women's Title znamená, že i v tomhle se to lepší. Zvlášť když NXT ukázalo, že o ženské zápasy je zájem a je možné z nich udělat regulérní main event.
Blaine píše:Usos vs. Dudley Boyz: nezájem. Usové mě nebaví. Ale vůbec. Předělat je, udělat z nich něco jiného, protože tak jak jsou teď, tak mě jejich zápas vůbec nebaví. V posledních pár měsících jsem neměl žádný důvod, proč je začít mít rád. Dudley Boyz po tomhle zápase dostali mnohem lepší soupeře.
Usos jsou strašně vanilla - není na nich toho moc zajímavého kromě toho, že křičí Uce. A navíc jsou v takovém divném místě, kde se k nim komentátoři a ostatní chovají jako k hrdinům, a oni přitom pravidelně dělají nějaké levárny.

Dudley Boyz jsem si naopak velmi rychle oblíbil, což normálně u takhle velkých hvězd, co se vrací po nějaké době, nemívám. Ale to je hlavně tím, že se jako hvězdy nechovají, ale pěkně si všechno odedřou v ringu, nebojí se prohrát nebo se nechat zesměšnit, a fakt umí. Takže jejich následující soupeře jim přeju. (:
Blaine píše:IC Ladder match: Tohle byl super zápas, spousta dobrý triků, pěkné kostýmy (Sin Cara vypadal fakt dobře v bílém a Miz ve zlatě byl fakt slizký). Sin Cara měl dva fakt dobré skoky, Dolph odvedl svoji velmi kvalitní práci a Sami Zayn vs. Kevin Owens mělo absolutně geniální atmoféru. Už se těším na jejich zápasy, protože oni jsou souzeni bojovat proti sobě navěky.
https://twitter.com/Maffewgregg/status/ ... 7250152448
Ten finiš. Kdy Sami ZABIL Kevina a ten tam zůstal ležet s hlavou v žebříku a pak Miz sundal Samiho a vylezl nahoru a vypadalo, že vyhraje a byl hnusák a z ničeho nic Zack Ryder. Který ani neměl v tom zápase původně být. To bylo docela pěkné. A Kevin dál ležel v žebříku, když Zack slavil.
K ladder matchům mám dost ambivalentní vztah. Na jednu stranu obvykle bývají fantastické, napínavé a dechberoucí. Na druhou stranu vím, jak strašně si toho na zápasnících berou a jak jsou riskantní. Tenhle byl přesně takovej - strašně jsem fandil a přitom se o všechny strašně bál.
Blaine píše:Triple threat o ženský šampionát: Hezčí opasek, důležitější zápas. Vlastně 3. nejdůležitější zápas v celé WM storyline. A byl krásný. Škoda, že se Sasha snažila tolik, že pár věcí zkazila, ale vyprávěly dobrý příběh v průběhu celého zápasu. Pro mě nejhezčí momenty: Sasha a její frog splash, který mimochodem v průběhu přímého přenosu nebyl vidět, kameraman byl zaměřený na Becky a Charlotte v ringu a Sasha nebyla v záběru a z pak SASHA OUTTA NOWHERE. Becky, která trefila Rica Flaira a když se na to podíváš znovu, tak vidíš, že se během dopadu otočila a položila se pod něj, aby mu nic neudělala a Sasha ho podržela a byla připravená ten náraz ztlumit. Mám pocit, že tohle chtěl Ric Flair sám a Becky udělala všechno proto, aby to dobře dopadlo. Finiš byl znamenitý, byl napínavý a nečekaný, kvůli tomu, že Sasha přišla do ringu se Snoop Doggem, tak jsem si myslel, že to vyhraje. Ale nemám s tím problém.
Už jsem od těchhle tří viděl lepší zápasy, ale ne zase o tolik. A co je fantastický je, že ten prostor dostanou, to ještě před dvěma roky bylo úplný scifi.
Blaine píše:Dean Ambrose vs. Brock Lesnar: z nějakého důvodu odpočinkový zápas. Nechápu proč, ale nějak vyšuměl do prázdna. Asi jsem čekal nějakou krev... Jako bylo to brutální, to je pravda, ale ne tak brutální jako třeba Cage vs. The Mack během Ultima Lucha (což jsem viděl teďka v sobotu...). A teď skončil Deanův příběh nebo co? Čekal jsem něco víc, ale Brock Lesnar je příliš málo častá atrakce, aby to mohlo nějak pokračovat dál. Škoda.
Tenhle zápas měl jednu velkou chybu, i když to byl street fight, tak to nebyl street fight. Prostě nejde inzerovat něco takovýho a pak tam to násilí nemít. Takže výsledek byl dost zklamání.
Blaine píše:Battle Royal: Hodně štěstí pro Barona Corbina, doufám, že během letošního roku bude postupně bbudovný na nového Kanea nebo někoho takového. A samozřejmě to, že si neodpustí svoje blbé kecy na fanoušky!
Ale netěš se moc, poslední dva výherci po vítězství následovali rokem plným proher. Snad to teda tentokrát nepotento.
Blaine píše:Shane vs. Undertaker: Podle mě nejlepší zápas. Od začátku do konce jsem měl pocit tíživý pocit, bylo jasné, že Shane zkusí nějakou magořinu a ON SI PŘIVEDL SVOJE DĚTI DO RINGU! Všechno v tomhle zápase od hereckých výkonů obou dvou, přes kameramanskou práci bylo geniální. Když Shane šplhal nahoru, tak jsem měl zadržený dech a doufal jsem, že se nezabije. A pak skočil. A to co následovalo bylo nádherné taky. Undertaker sundavající si rukavice a odcházející, to že se Shane naučil mlátit rukama a už to nevypadlo tak zoufale jako před WM a celkově. Prostě super. Tenhle zápas bych hrozně rád viděl naživo, protože v okolí ringu musela být strašně hustá atmosféra.
Rozhodně to nebyly nejlepší sportnovní výkony (: , ale ten boj měl naprosto fantastickou atmosféru. Byl to víc street fight, než Brock vs. Ambrose, byl hodně psychologickej (předstíraná zranitelnost atd), šlo o hodně... Za mě taky vrchol večera.
Blaine píše:HHH vs. Roman Reigns: Poslední zápas Romana jako "babyface". Zkusil jsem jít po WM na reddit, protože jsem si říkal, že tam musí být nějaký diskuzní koutek ohledně příběhu tohohle zápasu. Nechci to psát do tohohle postu, hodím to sem později, ale myslím si, že WWE odehrála geniální věc.
To by mě zajímalo, co myslíš. (:
Blaine píše:Vedlejší věci: Rock... WTF. Wyatovský vstup vypadal suprově. A Rock dal Wyattovi velkou poklonu a pak ho srazil. Škoda.
No, to už je taková tradice. U Wyatta vždycky budují atmosféru a pověst, dají mu pár vítězství a pár zajímavejch momentů, a pak to všechno zahodí kvůli nějaký pitomosti.
Čím míň slov o Rockovi tu padne, tím líp. Rock je typická hvězda z tý druhý strany spektra, než Dudleys. Dostane spoustu prostoru, nepředvede nic, a akorát srazí někoho, kdo dře pět večerů týdně. (Nebo je to šest? Teď už si nepamatuju, jakej je týdenní rozvrh WWE.) Chris Jericho v ringu teď bezvadně hraje přesně takovou "legendu".
Blaine píše:Už se těším, až uvidím Johna Cenu, protože mě zajímá, jak na mě bude působit.
... Cena je výbornej sportovec, kterej dokáže mít fantastický zápasy, ale čím víc vyhrává, tím větší nuda to je.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Myslím, že začátek main eventu byl začátek příběhu o odchodu Vince McMahona do důchodu. Nemohli to udělat už teď, protože Undertaker by měl odejít s ním, jako jeho "greatest creation". A ten úvod byla eskalace předchozího znepřátelování fanoušků, kteří jsou věrní. Dokonce bych řekl, že naschvál. Protože jinak to nedává vůbec žádný smysl, mě to připadalo jako moc pěkná příprava pro velkou změnu, postupné zasetí věcí, které jsou součástí velkého příběhu celé společnosti.

Takže pro mě, logicky, tohle by měl být jejich hlavní příběh "sezony 2016. Konec Undertakera a Vince McMahona. Konec staré generace, nástup nové. Změna byznysu. Nalezení/znovunalezení zákazníků a to, co oni chtějí.

P.S.: měl jsem napsaný dlouhý post, pak jsem ho zahodil a napsal znovu a znovu zahodil. $D
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Myslím, že začátek main eventu byl začátek příběhu o odchodu Vince McMahona do důchodu. Nemohli to udělat už teď, protože Undertaker by měl odejít s ním, jako jeho "greatest creation". A ten úvod byla eskalace předchozího znepřátelování fanoušků, kteří jsou věrní. Dokonce bych řekl, že naschvál. Protože jinak to nedává vůbec žádný smysl, mě to připadalo jako moc pěkná příprava pro velkou změnu, postupné zasetí věcí, které jsou součástí velkého příběhu celé společnosti.

Takže pro mě, logicky, tohle by měl být jejich hlavní příběh "sezony 2016. Konec Undertakera a Vince McMahona. Konec staré generace, nástup nové. Změna byznysu. Nalezení/znovunalezení zákazníků a to, co oni chtějí.
Po takovýchhle změnách fanoušci volají už docela hromadně. Akorát že volali stejně hlasitě během Summer of Punk, což je... léto 2011. A to vím jen proto, že jsem začal sledovat dost brzo potom, že o tom lidi ještě občas mluvili; předpokládám, že kdybych sledoval dýl, budu mít ještě starší příklady.

Pravda je, že znepřátelování fanoušků, rozhodnutí nedávající žádný smysl a očividné chyby jsou tak nějak pravidelnou součástí dění ve WWE. Dost naděje se v tomhle klade do "mladé" generace, čili HHH a Stephanie, kteří zřejmě mají dost rádi wrestling jako takový, zatímco Vince má k wrestlingu vztah spíš ambivalentní; jde mu víc o entertainment než o sports a věčně se pokouší prorazit v jiných oborech, proto třeba jsou WWE Studios a jejich série převážně neúspěšných filmů.

Jenže já už jsem zase zažil dost zklamání, že se mi moc nechce do něčeho vkládat velké naděje; už jsem prostě moc cynický na to, abych čekal, že problémy WWE zmizí výměnou jednoho člověka. A to kdo ví, jestli k ní fakt dojde, protože všelijaká odcházení, co trvají dva týdny a pak je všechno zpátky v normálu, jsou taky běžná.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Payback je dobrá wrestling show.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

HHH je mladá generace?
Zdá se, že jsem mladší, než si myslím.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Argonantus píše:HHH je mladá generace?
Zdá se, že jsem mladší, než si myslím.
A proč asi myslíš, že jsem to já napsal v uvozovkách?
(A co je tohle vůbec za pochybný způsoby, něco citovat, přitom změnit klíčový detail, a pak se strašně divit tomu novému smyslu, i když to nikdo neřekl?)

Nicméně pravda to je. Vzhledem k tomu, že jeho nejstarší dceři je 10, a Shanův nejstarší syn má 12, ještě nějakou dobu nehrozí, že by do toho oni mluvili... (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Aha, přehlédl jsem uvozovky. Pak je vše jasné.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Chudák Enzo, to byla hloupá nehoda... Hlavně ať se šetří, otřesy mozku jsou moc špatná věc.

A neviděl jsem pre-show, ale podle nějakejch komentářů měl Kalisto dost blízko k podobně špatný nehodě, ale Ryback ho dobře chytil.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Zayn v nějakém rozhovoru prozradil o svém zápase s Nakamurou, že to bylo totálně nesecvičené - nikdy předtím se v ringu nepotkali, před zápasem netrénovali a nic nedomlouvali. Oba se shodli, že to mají radši takhle "naosto".

Neuvěřitelné.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9342
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Quentin »

http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15071
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Quentin píše:Wrestling Isn't Wrestling
https://www.youtube.com/watch?v=VYvMOf3hsGA
Tímhle jsme tu vykopli, je to v prvním příspěvku vůbec. A je to moc fajn.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9342
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Quentin »

Promiň :) Moc tohle téma nesleduju.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů