Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Argo: jestli bys měl čas, tak se jukni v posledních pár týdnech na zápasy kolem Intercontinental championship. Klidně se na ně dá podívat bez jakéhokoliv dalšího koukání na jiné věci, protože jsou to zápasy, které vypraví pěknou uzavřenou dějovou linku, do které ostatní wrestleři moc nepronikají. Podle mě budou ty zápasy pořád ještě na dailymotion případně by se možná daly stáhnout. Samozřejmě nejsou na Networku nebo minimáně ne ty aktuální.
Cesaro a ostatní ukazují moc pěknou show. A Miz je k nim prostě skvělý.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Gargano a Ciampa mimochodem jsou hodně zvláštní tým. Gargano vypadá jako strašný sympaťák a Ciampa jako psychopat, a to se v NXT ještě docela krotí proti tomu, co jsem ho viděl v indies. Ale docela dobře jim to spolu funguje.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Real-life superhrdinove Will Osprey a Ricochet (Prince Puma v Lucha Underground)... Neuvěřitelné.
http://www.dailymotion.com/video/x4d65m ... ay-6_sport

I když nevím o čem ten zápas je (nějaký turnaj možná?) tak nemůžu něž zítra s údivem a po těch jednotlivých sériích (např. Ospreyův dropkick skoro z leže proti Ricochetovu skoku z top rope...wtfwtfwtfwtfwtfwtfwtfwtfwtf) jsem zamteně mával rukama a pouštěl si je znovu.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Real-life superhrdinove Will Osprey a Ricochet (Prince Puma v Lucha Underground)... Neuvěřitelné.
http://www.dailymotion.com/video/x4d65m ... ay-6_sport

I když nevím o čem ten zápas je (nějaký turnaj možná?) tak nemůžu něž zítra s údivem a po těch jednotlivých sériích (např. Ospreyův dropkick skoro z leže proti Ricochetovu skoku z top rope...wtfwtfwtfwtfwtfwtfwtfwtfwtf) jsem zamteně mával rukama a pouštěl si je znovu.
NJPW je "WWE Japonska", druhá největší wrestlingová společnost světa. Best of the Super Juniors jeden z jejich každoročních turnajů (v Japonsku se na turnaje hodně hraje). Junior v Japonsku znamená +- totéž, co ve světě cruiserweight, čili na wrestling lehká váha. Tím pádem je to obvykle rychlý, akrobatický styl.
(Vůbec se netrvá na tom, aby účastníci byli mladí, například Jushin Thunder Liger se zúčastnil už pětadvacetkrát. (: )

Jak jsem se nedávno dozvěděl, jeden z největších vlivů na podobu japonských "juniorů" měl mexický styl - wrestling po celém světě se zkrátka navzájem ovlivňuje a styly se kříží. Odbočka: Například když přišel KENTA (Hideo Itami) do WWE, byl v Japonsku obrovský fenomén, ale divákovi WWE nepřišel zase tak výjimečný. To bylo hlavně tím, že řadu jím zpopularizovaných chvatů už před ním do WWE přinesli jiní - jeden z jeho finisherů používal CM Punk, druhý Daniel Bryan. (: Konec odbočky. To Mexiko je tam docela vidět, a je to taky asi důvod, proč Ricochet bez problémů zapadne do Lucha Underground, ačkoliv co vím v Mexiku nikdy nevystupoval.

Zpátky k tomuhle zápasu - kdo už viděl pár japonských zápasů, tak z reakcí publika okamžitě pozná, že úplně vře. Na poměry USA nebo Mexika je tam teda prakticky mrtvo. (: Ricochet je samozřejmě velká hvězda, protože nastupuje jako půlka tag team champions. Ospreay je celkem známé jméno v indies (nedávno jsem ho sledoval v Battle of Los Angeles 2015, moc pěkný výkon), ale o jeho pozici v Japonsku nic nevím.

Fantastický institut jsou v Japonsku ti chrániči davu. Když to vypadá, že by někdo mohl vletět do diváků, tak tam nastoupí pár organizátorů a fyzicky brání kontaktu. Když se k témuž schyluje někde v amerických indies, diváci sami ještě rádi utíkají z cesty. (:

Každopádně dík za odkaz, je to neuvěřitelný zápas.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Ten zápas je skutečně super, od toho krásného začátku, přes Ospreyovu agresivitu, Ricochetv plivanec do objičeje až po šílené mlácení těmi lokty. Kdy to skutečně vypadalo, že si chtějí rozbít objičeje. A mezitím vším je plno nádherných vzdušných manévrů.

BTW ohledně Ricocheta nebo spíš Prince Pumy - promluvil za celou dobu jenom jednou, že jo. Když dávali dohromady ten jejich trios tag team, že? A já chci zpátky Angeliqua! Chudák Ivelisse a Son of Havoc, kvůli tomu, že si jejich parťák něco udělal nebo je někde pryč nemůžou být v ringu s ostatními. Jako Cage je vtipný (a potlesk do rytmu Terminátora pro něj hrozně sedí), ale mám obavu, že ho Matanza zabije.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Ještě na téma Will Ospreay, dva gify z Battle of Los Angeles 2015
Obrázek
Obrázek
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Zítra se těším na Takeover, příprava na Steel Cage match Finn Balor v Samoa Joe byla super.
Asuka v Nia Jax měly spolu výborný contract signing. Asuka křičící v japonštině mě natěšila ještě víc, než jsem byl.
Debutující bývalý luchador La Sombra bude asi taky dost super, protože Tye Dillinger je přesně ten oponent, kterého bude potřebovat.
A Nakamura v Austin Aries? To by taky mělo být skvělé.
Prostě všechno zní fakt dobře.

V Lucha Underground budou zase zápasy o Gift of the Gods amulety?
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:V Lucha Underground budou zase zápasy o Gift of the Gods amulety?
Myslím, že ne, vloni to kolečko bylo jen jednou.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše:
Blaine píše:V Lucha Underground budou zase zápasy o Gift of the Gods amulety?
Myslím, že ne, vloni to kolečko bylo jen jednou.
Ale Cage ho použil. Takže ho musí znovu rozebrat a složit znovu, ne?
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Takeover byl výborný. Svůj názor na jednotlivé zápasy napíšu spolu s názory na LU, kterou budu vidět večer.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Ale Cage ho použil. Takže ho musí znovu rozebrat a složit znovu, ne?
Posledně ovšem byl mezi rozebráním a novým kolem medailonů dost velký odstup.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Dneska ráno jsem se propracoval vším, co jsem neviděl, když jsem nebyl doma.

Ultima Lucha Dos, první díl - přestal jsem se dívat po otvíráku. Protože jsem si to chtěl dát všechno naráz, jestli to bude pokračovat v tempu, které nastavil Cage a Mack, tak to nejde nevidět všechno naráz.
Mimochodem, není někde nějaká lepší kvalita, viděl jsem jenom na dailymotion a ta kvalita je meh.

NXT - Revival v American Alpha - NÁDHERA. Viděl jsem to dvakrát za sebou, bylo to skutečně super. Bayley v Alexa Bliss, taky super, ale ten tag match byl prostě úplně někde jinde.

WWE - pár dobrých zápasů, líbí se mi příběh Setha, jak se snaží (právoplatně imho) zbavit Romana v hlavním eventu Battleground, když byl suspendován. Dean měl teďka v pondělí super promo. Konečně je zpátky Sasha a Becky všechny její kámošky zradily. Chudák Becky. New Day v Wyatts ta věc v tom compoundu Wyattů byla nekoukatelná, filtr a rychlé střihy mi zvedaly žaludek. Jinak celkově spousta dobrých, koukatelných zápas, Jericho je vtipný, strašně vtipný. Jako bavilo mě to moc.

A dneska večer/zítra ráno je Cruiserweight Classic, na to se těším. Jo a Balor v Nakamura.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Shodou okolností jsem taky byl mimo a taky zrovna doháním. (:
V tom výčtu ti chybí ještě jedna zásadní věc posledních dní, TNA Final Deletion.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše:Shodou okolností jsem taky byl mimo a taky zrovna doháním. (:
V tom výčtu ti chybí ještě jedna zásadní věc posledních dní, TNA Final Deletion.
Hele měl jsem toho fakt hodně na dohnání, podivnou věc, ke které nemám storyline ani vidět nepotřebuju :>;o)

Anyway - nějaké dobré downloady Lucha Underground? Ty videa na Dailymotion jsou vcelku ošklivé.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Hele měl jsem toho fakt hodně na dohnání, podivnou věc, ke které nemám storyline ani vidět nepotřebuju :>;o)
Vyvolalo to srovnatelný rozruch, jako Ospreay vs. Ricochet (byť trochu jiného druhu).
A storyline je víceméně přiložená. Ale je to tvoje volba. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů