Star Trek

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Mně je vlastně docela jedno, jaká bude posádka, hlavně, ať to není stupidní akční kokotina, ale pořádná intelektuárna, to je prostě jádro těch seriálů. Jestli to bude plytká blbost, tak po internetu strhnu pořádnou hatestorm. Obrázek $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Star Trek Beyond - Trailer (2016) - Paramount Pictures

Docela studená sprcha... Z toho traileru sice nejde poznat, zda to má nějaký hlubší příběh nebo něco, ale co ten trailer rozhodně prodává je, že tu asi máme další díl Guardians of the Galaxy... což je docela blbý, když se jimi stane Star Trek... :roll:

Zatím nejlepší YT komentář: If Gene Roddenberry was alive he'd probably die while watching this.
$lol$ $lol$ $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od OnGe »

J.J. točil současně StarWars a StarTrek - to nemohlo dopadnou jinak.

Ikdyž... https://youtu.be/dJxj1mou03M?t=48s
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Invictus »

Si říkám, že ty nové Star trek filmy musí Argonantus úplně baštit, skoro žádné filozofování, samá akce, výbuchy, a už ani nemají pořádná pyžama.
Jinak teda čekal jsem do třetice - a je to oficiálně RIP filmové ST, po tomto už není naděje. Pokud Abrams znásilní i Star Wars, tak přijdu asi i s profesorem Farnsworthem.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Invictus píše:Si říkám, že ty nové Star trek filmy musí Argonantus úplně baštit, skoro žádné filozofování, samá akce, výbuchy, a už ani nemají pořádná pyžama.
Hahahá $lol$
Invictus píše:Jinak teda čekal jsem do třetice - a je to oficiálně RIP filmové ST, po tomto už není naděje. Pokud Abrams znásilní i Star Wars, tak přijdu asi i s profesorem Farnsworthem.
$lol$
OnGe píše:J.J. točil současně StarWars a StarTrek - to nemohlo dopadnou jinak.
Jj.

:!: NFSW PG-nevímkolik - strong language
Imo J.J. SW neznásilní, protože je to velkej SW fanoušek, což u ST neplatí a on to sám dostkrát přiznal, že ST vlastně nikdy nerozuměl. Ale tak po JJovi, kterej k ST nemá žádnej vztah, to dali na režii maníkovi, co dělá Fast and Furious, ty vole si snad dělaj prd*l. Třeba je to ale o něčem úplně jiném a oni do traileru dali jen akci, třeba, aby jako upoutali nebo co, ale tak to by byla dost zavádějící taktika, takže to spíš fakt bude sračka. Kurva já sem tak nasranej, že už ani nehvězdičkuju ty sprostý slova. $lol$ Hlavně že Simon Pegg nejvíc otevřeně nadává na Lucase, protože tolik moc děsně miluje staré SW a ty nové nenávidí a teď je spoluautor scénáře téhle sračky. Ale tak třeba to bude ok nakonec, snad... nechci předjímat, ale tenhle trailer mě fakt brutálně vytočil. $-x
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

:!: NSFW PG-užjsemnašelkolik, protože to vůbec není PG ale R
Obrázek
Strong Language :!:

Kurva já z toho neusnu a to už i tak mám brutální insomnii. $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

A navíc se zase rojí hlášky, že Wrath of Khan byl nejlepší ST film... Volejte profesora Farnswortha.
Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Star Trek

Příspěvek od Sosacek »

No nevim, jestli duvera v Jar Jar Abramse neni trochu prehnana. Ten typek toci takove filmy, ze me prekvapuje, ze umi chodit po schodech.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Sosacek píše:No nevim, jestli duvera v Jar Jar Abramse neni trochu prehnana. Ten typek toci takove filmy, ze me prekvapuje, ze umi chodit po schodech.
+1

Před chvílí jsem utrpěla trailer na Beyond a...ne že by mne překvapovalo, že další ST film vypadá ještě o řád hůř než Into Darkness, ale přijde mi to takové smutné.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Star Trek

Příspěvek od Fritzs »

Když jsem byl malý, vždycky jsem se chodil dívat na televizní Star Trek na ČT1 k dědovi. Tento rok umřel děda a jak to tak vypadá, definitivně umřel i Star Trek. $cry$
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Star Trek

Příspěvek od Argonantus »

Invictus:
Baštit je nemůžu, protože se je bojím spustit.
Když jde kolem něco označeného jako Star Trek, tak pro jistotu vypínám elektriku.
A pokud J.J.Abrams, možná by stálo zato vyndat i baterie z mixéru.*

*teprve díky této smyčce jsem si všiml, že režíroval A., můj etalon příšerného filmu. Já z toho léta letoucí podezíral Michaela Baye.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Vallun »

Náhodou, příští rok bude mít premiéru i jeden atmosfericky velmistartrekový film...jen ho, nevím proč, označují jako Den nezávislosti 2 a dost si půjčují i ze starwarsů...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Argonantus píše:Když jde kolem něco označeného jako Star Trek, tak pro jistotu vypínám elektriku.
Fakt nepochopím, jak tohle může jakýkoliv inteligentní člověk říct...
Vallun píše:atmosfericky velmistartrekový film...jen ho, nevím proč, označují jako Den nezávislosti 2
Cože? Co má ID společného se ST, až na to, že jsou tam emzáci?
Obrázek
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Star Trek

Příspěvek od Resurrection »

eerieBaatezu píše:Fakt nepochopím, jak tohle může jakýkoliv inteligentní člověk říct...
Já mam třeba zas Star-Trek dost rád, ale stejnou reakcí trpím u čehokoliv Star Wars...
Secrets are power.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Resurrection píše:Já mam třeba zas Star-Trek dost rád, ale stejnou reakcí trpím u čehokoliv Star Wars...
Jenže u SW dokážu pochopit, že ho nějaký intelektuál nebude mít moc v oblibě, u ST fakt ne.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů