Star Trek

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Fakt nikoho nezvedlo ze židle to, že novej Star Trek bude od Quentina Tarantina? $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Invictus »

Já myslím, že dna už jsme se dotkli s Abramsem, horší už to být nemůže. Možná ještě Michael Bay by zvládl nějaké podmořské vrty, ale pro něj v tom není dost prachů.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Vallun »

No, Tarantino natočil i dobré věci, uvidíme...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Quentin »

eerieBaatezu píše: 6. 12. 2017, 15:45 Fakt nikoho nezvedlo ze židle to, že novej Star Trek bude od Quentina Tarantina? $lol$
Nechtěl jsem zbytečně vyvolávat paniku, ale jinak mě to docela navnadilo :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Quentin píše: 6. 12. 2017, 17:40Nechtěl jsem zbytečně vyvolávat paniku
$lol$

Jsem se teď dozvěděl, že nebude psát scénář, čímž pro mě jeho účast na projektu začala dávat o dost menší smysl.
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Star Trek

Příspěvek od jjelen »

Eh...
Star Trek od Tarantina by mohl být první ST co by mě zaujal...
teda, ne že bych měl něco proti ST, ale viděl jsem asi půl dílu nějakého seriálu... to mi mohlo být tak osm?
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Star Trek

Příspěvek od eerieBaatezu »

Quentin Tarantino’s ‘Star Trek’ Will Be R-Rated: ‘The Revenant’s Mark L. Smith Frontrunner Scribe

No tywe, má to být R-rated. $-o $lol$ Ale ten scénář fakt asi psát nebude, což je krize.
Obrázek
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Star Trek

Příspěvek od Argonantus »

Vztah Arga a Star Treku jsem nikdy nepochopil. Zrovna ST, kterej, když je dobře udělanej, je hlavně o filosofii, psychologii, politice a podobných věcech, a on to vypíná už předem. Nevím no
Mám nepotvrzené podezření, že je to cvičení na téma "v nepravý čas na špatném místě".
Jak jsem psal v Drakkaru o té klasické scifi zlatého věku - ještě v době psaní Stromu jsem tyhle věci konzumoval v obrovském množství a asi by mne to totálně nadchlo, kdyby mi to komunisti pustili na Václaváku nebo v televizi. Navíc to bylo totál neškodné a ještě mírové a zřejmě i lehce kritické, takže netuším, co tomu vlastně bránilo.

Leč v době další okolo revoluce jsem měl klasické scifi ž úplné zuby, totální přesycení, a od té doby do mne těžko něco podobného ještě nacpat. Zas nějaká jiná planeta a civilizace? Nuda!!!
Scifi u mne někdy po r. 1987 nevratně totálně rebootoval a retušoval cyberpunk, nic jiného už nechci.

Invictovo tvrzení, že se Star Trek taky drasticky změnil, jsem nějak prošvihl a moc nevím, jak překonat ten panický odpor ke všemu podobnému.
Jinak Star Trek samozřejmě není jediný. Podobně panická reakce u mne následuje třeba po zjevení čehokoli, v čem identifikuji třeba Sex ve městě. Nebo českou studiovou pohádku. Nebo německý humor.
Podmíněný reflex se tomu říká, tuším.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Star Trek

Příspěvek od Fritzs »

Argonantus píše: 19. 12. 2017, 18:07 Scifi u mne někdy po r. 1987 nevratně totálně rebootoval a retušoval cyberpunk, nic jiného už nechci.
U tebe je trochu porblém, že spoustu toho. co označuješ jako cyberpunk neí ani cyber, ani punk. $lol$
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Invictus »

Prosím už ne, já už nechci, už nemůžu. Prostě Argo nerad Star Trek, protože má trauma, a hotovo. Nemusí vidět všechno.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Star Trek

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Argonantus píše: 19. 12. 2017, 18:07 Mám nepotvrzené podezření, že je to cvičení na téma "v nepravý čas na špatném místě".
Jak jsem psal v Drakkaru o té klasické scifi zlatého věku - ještě v době psaní Stromu jsem tyhle věci konzumoval v obrovském množství a asi by mne to totálně nadchlo, kdyby mi to komunisti pustili na Václaváku nebo v televizi. Navíc to bylo totál neškodné a ještě mírové a zřejmě i lehce kritické, takže netuším, co tomu vlastně bránilo.
Nejspíš to, že Klingoni byli poměrně nepokrytě Sověti a Romulani poměrně nepokrytě Čína?
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Star Trek

Příspěvek od jjelen »

A já myslel že Klingoni měli být Japonci...
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů