Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
jjelen

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen » 28. 8. 2017, 08:42

Argonantus píše:
28. 8. 2017, 07:01
Marvel se v nejlepším případě vznese k průměrnému popcornu za tři hvězdy, možno shlédnout a možno zapomenout.
Jo, asi tak, i včetně těch co se mi vcelku líbili (možná tři a půl, ale to je jedno).
X-meni nebyli špatný, ale nějak nadšen sem z nich nebyl (možná si je někdy zopakuju). Vč. DoFP.
Jediná vyjímka Logan. TDK to sice není, ale schválně ho zkoukni Argo.

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 28. 8. 2017, 10:28

Jjelen:
Jo, ten Logan jediný vypadá na dálku trochu zajímavě. Jinak X meni byli tady https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 70#p496070

EDIT:
jsem napoprvé, když jsem to viděl nevěřil, že to tam takhle dali.
Bezvýhradně souhlasím.
Naposledy upravil(a) Argonantus dne 28. 8. 2017, 13:42, celkem upraveno 1 x.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 28. 8. 2017, 11:15

Ajo, Logan, to je další hodně nadprůměrnej X-men film, no.
Argonantus píše:
28. 8. 2017, 10:28
inak X meni byli tady
První třída ale nebyla zase tak moc extra.

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 31. 8. 2017, 13:50

Těší mne, že po radostném jajkání nad Wonder woman, jak se úžasně povedla, skončí nejspíš za Batmanem versus Supermanem, co se údajně nepovedli.
Homocoming to isté (ten by to ale ještě dotáhnout mohl).

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 12. 9. 2017, 07:32

‘Wonder Woman 2’: Patty Jenkins Signing Historic Deal to Become Highest Paid Female Director in Hollywood
Patty Jenkins signs historic deal to direct, co-write, produce WONDER WOMAN sequel.
Argonantus píše:
31. 8. 2017, 13:50
Těší mne, že po radostném jajkání nad Wonder woman, jak se úžasně povedla, skončí nejspíš za Batmanem versus Supermanem, co se údajně nepovedli.
Homocoming to isté (ten by to ale ještě dotáhnout mohl).
Pointa byla v tom, že Superman a Batman jsou nejznámější superhera na světě, s filmy, co se pro ně točily už desítky let a udělali "jen" 873 mega dolarů, ve filmu, kde byli navíc spolu a to poprvé v dějinách, kdežto u Wonder Woman to byl první film vůbec, navíc ženská jako hlavní charakter (což historicky ověřeno moc netáhne) a udělala 816 mega. Z tohohle hlediska se BvS považuje za propadák, protože i ten márvel s těma jejich postavama, co před pár rokama nikdo pořádně neznal, udělal s oběma Avengers přes miliardu dolarů s každým a i ten Nolan udělal s dvěma posledníma Batmanama přes miliardu dolarů s každým. A teď film, kde je jak Batman, tak Superman, neudělal ani 900 mega a samotnej Superman, Man of Steel, neudělal ani 700 mega.

Ale dlabat na to, všichni nad Wonder Woman a Márvelem nadšeně jekaj do nebeských výšin a přitom mi to všechno oproti MoS a BvS přišlo dost průměrný. Co nadělám, když to někde napíšu jsem za trolla, takže tak no. Včera jsem napsal, že Alien Covenant, opět obecně nenáviděnej film, byl lepší než Wonder Woman a Guardins of the Galaxy 2, to zase bylo. $lol$

Homecoming měl včera nebo kdy premiéru v Číně a hned za první den udělal pořádnej ranec peněz, takže to vypadá, že v pohodě předjede jak BvS, tak WW.

jjelen

Příspěvek od jjelen » 12. 9. 2017, 08:05

Srovnávat jakýhokoliv Aliena s jakoukoliv marvelovkou... eh...

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 12. 9. 2017, 08:08

A co jako? Srovnávám, jak mě bavilo koukat na dva různý filmy.

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 16. 9. 2017, 12:38

Videl jsem defenders a teda, solidni ztrata casu. Vzdyt se tam nic nestalo!

Muj posledni serial nebo film od Marvelu.
Sic transit gloria mundi

Quentin
Noob of The Round Table
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin » 16. 9. 2017, 13:39

Sosacek píše:
16. 9. 2017, 12:38
Videl jsem defenders a teda, solidni ztrata casu. Vzdyt se tam nic nestalo!

Muj posledni serial nebo film od Marvelu.
Lepší to soudit každé zvlášť. Defenders byli epic shit úplně o ničem, Homecoming bylo příjemné :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/

Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 20. 9. 2017, 08:03

Pointa byla v tom, že Superman a Batman jsou nejznámější superhera na světě, s filmy, co se pro ně točily už desítky let a udělali "jen" 873 mega dolarů, ve filmu, kde byli navíc spolu a to poprvé v dějinách
Z hlediska dějin těchto dvou v boxoffice je výsledek naprosto jasný - Batman by mohl udělat díru do světa, jako už několikrát, ale Superman mu to kazí, ježto nikdy nebyl moc úspěšný. Takže je to podle očekávání tak napůl.
Wonder Woman to byl první film vůbec, navíc ženská jako hlavní charakter (což historicky ověřeno moc netáhne)
jasně. Třeba Xena, Beatrix Kido, Lara Croft, Sarah Connor a Ellen Ripley.
Hrdinky evidentně nikoho nezajímají.

jjelen

Příspěvek od jjelen » 20. 9. 2017, 08:14

Argonantus píše:
20. 9. 2017, 08:03
To není úplně fér. Na žádnej z těch filmů nešli lidi (jenom) kvůli hlavní hrdince (možná krom Lary Croft a tam si nejsem jist tím úspěchem... Xena do kina nešla už vůbec)

Quentin
Noob of The Round Table
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin » 20. 9. 2017, 08:45

Taky bych to s tím pohlavím tak nedramatizoval. Na Batmana jdeš, protože předpokládáš, že to bude dobrej film, ne protože je to chlapeček. Terminátor nebo Vetřelec stejně tak. Že nikoho nezlákala Elektra není zas tak silný argument :D

Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 20. 9. 2017, 08:52

Právě. Já si myslím, že házet to na ženské je pokus okecat to, že Wonder woman je prostě nesmyslně splácaná postava, které není snadné dodat nějakou příběhovou linku.
Ta Lara Croft narazila na to samé - film byl fetišistické cameo Angeliny Jolie, což ne každému stačí.
Potenciál původní postavičky byl značně vyšší, i když vypadala trochu jako Hurvínek.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 20. 9. 2017, 09:06

Argonantus píše:
Z hlediska dějin těchto dvou v boxoffice je výsledek naprosto jasný - Batman by mohl udělat díru do světa, jako už několikrát, ale Superman mu to kazí, ježto nikdy nebyl moc úspěšný. Takže je to podle očekávání tak napůl.
Superman je pořád druhej nejoblíbenější superhrdina na světě, hned po Batmanovi, takže...
Argonantus píše:
jjelen píše:
20. 9. 2017, 08:14
To není úplně fér. Na žádnej z těch filmů nešli lidi (jenom) kvůli hlavní hrdince (možná krom Lary Croft a tam si nejsem jist tím úspěchem... Xena do kina nešla už vůbec)
Přesně tak, TV sféra a kino sféra se skoro vůbec nekryjí. To, že v TV běžela Xena má na filmy s hrdinkama pramalý vliv.
Quentin píše:
20. 9. 2017, 08:45
Taky bych to s tím pohlavím tak nedramatizoval. Na Batmana jdeš, protože předpokládáš, že to bude dobrej film, ne protože je to chlapeček. Terminátor nebo Vetřelec stejně tak. Že nikoho nezlákala Elektra není zas tak silný argument :D
Já nevím, odkud bereš podklady pro svá tvrzení, ale co jsem já koukal na statistiky a interpretace, tak poměrně jasně vyplývá, že general audience v minulosti opravdu značně rozlišovala mezi tím, zda je tam hlavní chlapeček nebo holčička, věřte nevěřte.

Stejně jako je dost zajímavý, přestože bych si to sám taky nemyslel, že určití herci obsazení do hlavních rolí, mají pokaždé velmi podobné opening weekend box office tržby, ať hrajou v čem hrajou.

Quentin
Noob of The Round Table
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin » 20. 9. 2017, 09:15

Statistiku neznám, klidně můžeš mít pravdu. Ale jen tak pro zábavu; nadhoď nějaký film, který myslíš, že si zasloužil větší úspěch a potopila ho holčička v hlavní roli.

Odpovědět

Zpět na „Kultura“