Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Marvel Has 20 Movies Planned For After Avengers 4
Obrázek
$lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Invictus píše: 24. 11. 2017, 09:58Jinak ten výpis toho, co vystříhli je naprosto neuvěřitelný, a nechápu, jak je něco takového vůbec možné.
Se pak lidi diví, že ten film stál 300m dolarů, když vyhodili polovinu scén, co už měly hotový i spešl efekty a tak. A ty nově natočený musely projít celou tou post-production fází, atd. Ale co už, je to bordel a WB si to dělaj sami a filmy tím akorát trpí. Ty Whedonem nově napsaný dialogy a vtipy jsou votřesný. Ale manažeři je tam nechali, protože se prej lidi na testovacích projekcích smáli. No, asi tam nahnali marveltardy. Good job, WB. Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Avengers: Infinity War
To bude taková sračka.
Mj. mě fascinuje, jak se trailery snaží nabudit dojem něčeho velkého a osudového, ale prostě se to nedaří, neb je celý film úplně prázdný aka další dvě hodiny padání baráků a vybuchovaní věcí.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Whedon totálně zk*rvil Justice League, Márvel vydává další film, kterej bude úplně pseudo-temnej a pseudo-dramatickej a vo h*vně a ze kterýho budou všichni kritici a marveltardi úplně zvlhlí... Sr*t na to. Du se zhulit.

Jsem teď měl jednu dost heuréka moment diskuzi vedle v américe. Říkám, proč jsou všichni tak vyplesklí z toho Infinity War traileru, že tam nebylo nic zas tak světabornýho a hustýho, a jeden týpek mi řekl, že Marvel si u lidí vybudoval dobrou vůli, že lidi, co na nový Avegners pudou, dostanou přesně to, co očekávají, že to prostě nebude nějak průlomoví, převratný, ale klasickej ještě víc nafouklej MCU film, plnej hlášek a akce a... a mě došlo, kde je celej ten můj zádrhel. Já prostě od filmů čekám, že budou převratný a úplně mi vyjebou hlavu a budou mega-hustý. A hlavně od těch, co maj tak vysoký rozpočty, že si můžou dovolit najmout ty nejlepší lidi na planetě, aby ty filmy dělali. Můj světonázor se zřejmě diametrálně míjí s většinou fandů těhle filmů.

Začínám čím dál víc ujíždět na BvS, jelikož je to nejvíc hustá komiksová vyjebárna. Už po pár scénách si začínám ještě víc vážit Nolanových Batmanů, kteří si drží to svou hmatatelnou atmosféru. Začínám si ujíždět na Burtonově druhém Batmanovi, který je tak pře-sexuálně-fetišistickej, že už nikdy nikdo takovej komiksáckej film nenatočí, protože by se z něco dneska všichni "great fun fun fun, funny jokes" debžonti posr*li. Jsem si všiml, kolik vtipnejch mít Snyderův a Nolanův Batman má a přesto je atmoška těch filmů koherentní, protože jde většinou o nějaký podtexty, ironii celé situace a tak, oproti MCU, kde jsou vtipný věci de facto akorát debilní hlášky, co totálně ruinujou drama a atmosféru filmu. Čím dál víc mě to onanování nad márvelem začíná rozčilovat. I ten Batman a Robin má koherentnější feeling než MCU filmy.
Mi přijde, že doba dospěla do situace, kdy ty filmy budou čím dál debilnější, namísto aby se přitlačilo na pilu. MCU nemaj scénáristicky ani trochu na Nolanovy věci, nejsou ani trochu odvážný jako Snyderovy opusy, ani trochu švihlý jako Burton, jsou tak krizově sterilní, držící status quo, a lidi to nejvíc žerou. A když už se začne rýsovat něco jako hustý věci z Winter Soldiera a Civil War, tak briskně přiskočí producent Feige a upozorní, že to musí být méně temné a víc zábavné pro celou rodinu. S tím mi může tak akorát...
Obrázek
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Argonantus »

Ta k to jsi asi fakt zralý na toho hellraisera. Zcela originální a umělecky extrémní dilo od marvelu nečekej. Dilema co chce divák a co chce autor je velké.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re:

Příspěvek od eerieBaatezu »

Sadako píše: 30. 11. 2017, 10:46 Avengers: Infinity War
To bude taková sračka.
Mj. mě fascinuje, jak se trailery snaží nabudit dojem něčeho velkého a osudového, ale prostě se to nedaří, neb je celý film úplně prázdný aka další dvě hodiny padání baráků a vybuchovaní věcí.
Ale ten knockout Tonyho se jim povedl... :D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Proč vypadá Thanos jako černoch, který mlátí svou manželku? :lol:
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Eleshar_Vermillion píše: 30. 11. 2017, 14:39 Proč vypadá Thanos jako černoch, který mlátí svou manželku? :lol:
Tahle celá situace je dost na hraně, jelikož Brolin, co hraje Thanose, IRL mlátil svou manželku Dianu Lane, která hraje matku Supermana, dycky si tak vzpomenu na tuhle scénu...

"You think you can threaten my mother"
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tyvole, takhle nasr*nej jsem nebyl už dlouho. $-x Leaknutý informace od lidí, co viděli Snyderovu verzi Justice League https://screenrant.com/justice-league-d ... nyder-cut/

Ti zk*****í zm**i z WB totálně zmršili film, kterej moh bejt nejvíc Snyderovsky hustej.
There’s also a number of extended scenes that flesh out backstory for The Flash, Cyborg, and Aquaman – including a significant amount of Atlantis worldbuilding – and tie back to the events of Man of Steel and Batman v Superman, including references to the Knightmare sequence and the incorporation of The Codex in Superman’s resurrection (as we predicted prior to the movie’s release). Batman is also remorseful over his darker days and treatment of Superman, behaving in a much less jokey way, even going on a suicide mission at the end, believing he needs to sacrifice himself to atone for becoming a murderer and trying to kill the Man of Steel.
$-o Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jen pro srovnání, Snyderovy vizuály:
Obrázek

vs Whedonovy vizuály:
Obrázek

Jako fakt jo?
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

Mám tušení, že vizuál, Whedonův, Snyderův nebo kohokoliv jinýho by patřilo k nejmenším problémům, co bych s tím filmem měl :D
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Invictus »

Mě by docela zajímalo, jak k tomu chytré hlavičky z WB přišly, že je dobrý nápad najmout režiséra, který dělal konkurenční filmy pro Marvel, a má tedy implicitní zájem na tom, aby ty DC filmy dopadly špatně. A z toho co píše eB mi to přijde jako cílená sabotáž, jakkoliv tedy nemyslím, že by JL byl přesto nějaký opus magnus.
A co by mě taky zajímalo, jak se člověk, který psal scénář k Firefly, dostal k psaní sračky jako Age of Ultron.
Otázky, otázky.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

A proč by měl mít takový zájem? Jeho zájem je točit samé skvělé filmy, protože to jsou reference pro další zakázky. A nějaká loajalita starým kamarádům u toho druhu filmů nehrozí. Je to, jako když fotbalové kluby kupčí s hráči. Dneska spoluhráč, zítra soupeř, to je jedno. Je třeba vyhrávat.

A pokud BvS producenty svým výsledkem zklamal, je najmutí pracovníka, jenž dává požadované výsledky, celkem logický krok. To, že to naštve minoritu fanoušků takových filmů, je z hlediska ekonomického pochopitelné. O peníze jde až v první řadě.

To píšu jako člověk který v zájmu zachování svého duševního zdraví vynechal adaptace svých oblíbených komiksů (tj. Čtyřlístku a Asterixe).
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

jjelen píše: 3. 12. 2017, 11:00 Mám tušení, že vizuál, Whedonův, Snyderův nebo kohokoliv jinýho by patřilo k nejmenším problémům, co bych s tím filmem měl :D
Tak aspoň to nemuselo vypadat jako že Batmana hraje rozmazaný rajče. Minimálně je vidět, kolik do toho filmu kdo vnáší úsilí. Hlavně přetáčení většiny těch scén bylo úplně k ničemu, jelikož ty hlášky nebyly o nic lepší, většinou naprostý opak, Whedonovy vtipy a dialogy byly příšerný, a navíc to WB stálo dost peněz. Nakonec z toho vyleze paskvil, co stojí 300m dolarů a ještě to na sebe nevydělá, protože je to... paskvil.
Invictus píše: 3. 12. 2017, 12:19 Mě by docela zajímalo, jak k tomu chytré hlavičky z WB přišly, že je dobrý nápad najmout režiséra, který dělal konkurenční filmy pro Marvel, a má tedy implicitní zájem na tom, aby ty DC filmy dopadly špatně. A z toho co píše eB mi to přijde jako cílená sabotáž, jakkoliv tedy nemyslím, že by JL byl přesto nějaký opus magnus.
A co by mě taky zajímalo, jak se člověk, který psal scénář k Firefly, dostal k psaní sračky jako Age of Ultron.
Otázky, otázky.
Si myslím, že to je jak píše Log 1=0. Hlavně proto, že měl pro WB točit Batgirl a teď to po ohlasech na jeho debilní vtipy a dialogy vypadá, že bude točit kulový.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Včera jsem koukal na Suicide Squad Extended Cut. Ty scény navíc se mi dost líbily, hodně přidaly těm charakterům, hlavně Harley.

Dneska jsem po roce koukal na Doctora Strange a líbilo se mi to o dost víc, než v kině. To finále je fakt boží.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů