Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

Já mám nejradši Asterixe a Obelixe.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od OnGe »

Log 1=0 píše: 19. 5. 2018, 16:15 Já mám nejradši Asterixe a Obelixe.
:clap:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Ecthelion »

Sadako: Jo. Prostě ten týpek co dělal Gypsiho, Orly Říma a Škorpióna.
Mě se ta kresba líbí hodně. Ručně kreslené a kolorované bez špetky digitálu. On prakticky streamoval na Instagramu tvorbu jednotlivých stránek jak na nich pracoval a slintal jsem nad tím hodně.

Obrázek
eerieBaatezu píše: 19. 5. 2018, 09:30 Hm, tak ta Gordonova odpověď bylo dost předvídatelný klišé. Čím to bude zajímavý?
1 - Je to pořád Batman takže to asi bude pořád trochu klišé.
2 - Čím je to zajímavé (pro mě) jsem už psal - DC nechalo udělat svou zlatou krávu v evropském stylu Evropanovi jako autorský komiks. Což se téměř nikdy neděje.
3 - Je to reálný comics a ne blockbuster a nedělal to ani Snyder ani Nolan, takže se bojím, že pro tebe to nebude zajímavé ničím. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ecthelion píše: 19. 5. 2018, 16:50 Mě se ta kresba líbí hodně. Ručně kreslené a kolorované bez špetky digitálu. On prakticky streamoval na Instagramu tvorbu jednotlivých stránek jak na nich pracoval a slintal jsem nad tím hodně.
Jako technicky je to moc dobré, wtz.
Mně jenom nesedí styl, co se týče kresby, jsem extra nevděčné publikum.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

eerieBaatezu píše: 18. 5. 2018, 17:02 Deadpool 2

Mnohem lepší než jednička. A místama fakticky výborný a těch míst je překvapivě skoro celej film. $lol$ A rozhodně nejlepší terminátoří film od roku 1991. :D
Jednička byla dost pubertální, ale svým způsobem neotřelá a originální. Dvojka ten pubertální element výrazně umocňuje, ale originální a neotřelé to teda už rozhodně není. Už prosím nikdy víc.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Naoki »

Deadpool 2: dostal jsem přesně to co jsem očekával... což to bohužel znamená že to bylo ochuzené o "překvapující" zážitek z jedničky. Jako nebyl to špatný film a často jsem se u toho zasmál, ale je prostě na tom vidět že producenti si u toho řekli "hele, ono nám ta jednička vydělala - pojďme ten koncept co nejvíc vydojit dokud to jde".
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Mi to teda moc nepřišlo jako první film. Spíš úplně jiný. $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

There haven’t been a lot of tweets about Deadpool 2 because marvel stan twitter isn’t old enough to see it
https://twitter.com/megansuet/status/998235396663316480

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Haha, this is almost as funny as the film
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Ecthelion píše: 19. 5. 2018, 16:503 - Je to reálný comics a ne blockbuster a nedělal to ani Snyder ani Nolan, takže se bojím, že pro tebe to nebude zajímavé ničím. :wink:
Ale tak zase tolik omezenej nejsem. $D

Jenom prostě tahle narážka je omletá do zblbnutí, takže mě to nijak neoslnilo, a navíc, když mu to říká Gordon, to působí těžce shazovačným dojmem. Jak máš brát takovej batmaní komiks, kde si Gordon dělá prdel z Bruce, že si oblíká netopejří kostým. Taková ta moderna/post-moderna, kdy je děsně cool ta umělecká sebereflexe, až z toho zbyde parodie sebe sama, protože koneckonců je to komiks o dospělým maníkovi, co se oblíká jako netopejr.

Zato teď jsem narazil na tohle...
ObrázekObrázek
Joker jako bábovka. To je hafo hustý.
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

Jak se tu občas fňuká nad tím, jak si hrdinové v marvelích (a jiných?) týmovkách jen řeknou svou povinnou hlášku a honem zmizí, tak: tu to kdosi dokonce spočítal
https://www.moviezone.cz/clanek/36211-v ... rvelovkach
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Quentin »

The Problem With DC Action Scenes
https://www.youtube.com/watch?v=3p-lyt78cyA
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Co to je zase za dementně zk*rvenou zhovadělost?
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tywe fakt už dlouho mě nic nevytočilo tak, jako tohle kretensky idiotský video. Nejenže mele celou dobu úplný sračky, jakože Snyderovy souboje jsou weightless, jakože k*rva cože? Jeho akční scény jsou úplně pravej opak "weightless", já jsem fakt asi z úplně mimózního absolutně jinýho vesmíru nebo co, ale jak se tam rozplývá nad tím, že je úplně super, jak hrdinové v MCU hláškují během bitek, z toho je mi fakt zkripleně xblití. A ještě to završí tím, jak má MCU konzistentní power level hrdinů, když to je úplně nejvíc nepravdivá věc. To video je úplně mimo a má milión tisíc lajků, skoro žádný dislajky. Co se to do hajzlu děje???!!!
Obrázek
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Pracující logaritmus »

eerieBaatezu píše: 1. 6. 2018, 16:08 Co se to do hajzlu děje???!!!
Možná si jen některé věci zbytečně moc bereš. Nějaký youtuber (a jeho diváci, takže podobná sociální bublina) s tebou nesouhlasí ve věci, která je hodně o vkusu . No a? Nemá cenu se takhle rozčilovat.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 7 hostů