VtR - Možnosti pošpinění reputace

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Nossie »

Potřebuju vymyslet nějakou činnost pro prominentního upíra, kterou mu chce někdo překazit.
Potřebuju aby to bylo něco, co by ho mohlo, v případě odhalení nebo neúspěchu, zdiskreditovat u Prince a u jeho kovenantu, ale zase nic tak hrozného, aby ho za to potrestali. Spíš něco, na čem by utrpěla jeho reputace a postavení.
Taky potřebuju motiv k tomu, proč by to dělal. Peněz má dost, je to asi stoletý upír klanu Daeva.

Nějaké nápady? uvítám jakýkoli nápad, potřebuju to, co nejdřív.
Mě bohužel vůbec nic nenapadá, protože politický motivy nejsou moje silná stránka :(

Předem díky moc :)
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Aljen »

zvesti o tom ze spolupracuje s nejakym necistym klanom ci pouziva nejaku necistu metodu?
Moze sa ukazat ze v skutocnosti len osobne stretol zastupcu ineho klanu kvoli uplne inej veci (cize ho nepotrestaju), ale poskodenie povesti zostava.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Nossie »

Díky, to byla rychlost :)

já jsem se včera po dvou hodiných už málem rozbrečela, protože mě nic nenapadlo :)

Tak jo, zkusím to,
ještě jednou děkuju $-D
Cor

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Cor »

No, já V:tR moc nemusím (přiznávám bez mučení, miluju oWoD) a ani ho tak dobře neznám, ale...

Daevové jsou takoví "toreadoři - (lpění na lidství) + (hedonismus)", ne? Nepíšeš v jakém je Konventu.

A pokud se nepletu, třeba souložení se smrtelníky nebo podobné věci není upírskou společností považováno za něco co by reputaci přidávalo (je to "špinavé", jídlo si nemáš brát do postele...)...a zrovna Daevové mi přijdou jako někdo kdo se klidně potají může oddávat "zvrhlým praktikám" pro uspokojení svých tužeb. A Konvent by asi nebyl nadšený z toho, že vysoce postavený pan Déva je odhalen jako zvrhlík.

BTW: Ono, nařčení z nekalých praktik imho v upírské společnosti může reputaci spíš přidat :lol:
Nebo spíš přidat na "auře strachu" - sice klesne "důvěryhodnost" ale celkově spíš respekt stoupne, protože se ostatní mohou začít obávat...
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Nossie »

Taky díky, určitě o využiju. No ono v mé kronice jsou všichni takový docela zvrhlíci všeho možného druhu :)
On je sadista, ale to se o něm právě ví, a jak říkáš to budí v upíři společnosti spíš respekt. On si svoje choutky vybíjí na svým Childovi, který má k němu vinculum:) )
Je Karthian, a ta co ho chce zdiskerditovat je taky Daeva, ale z Invictu.
V mém městě, jsou to právě tyhle dvě frakce, který spolu nejvíce bojují o moc. CoC je spíše takový kult, který nikdo nebere vážně. Lancea Sanctum si hlídá svoje místo, ale jelikož jich tam tolik taky není, tak s těmi dvěma nesoutěží, alespoň ne veřejně, samozřejme, že by Bishop Siegfried byl nejraději, kdyby všichni konvertovali, ale zrovna San Francisko není nábožensky extra přívětivé místo, většina Sanctified jsou Nosferati a pár Ventrue ;)
V Ordo dracul jsou tam asi 3 upíři a ti jsou tak tajnůstkářský, že se naoko distancují od celé politky.

Něco jsem už vymyslela, ale do budoucna se mi bude hodit všechno $D
Až budu mít trochu času udělám si nějaký blog, abych Vás pobavila svým WoD 8)

Btw.
Jak jsem se tolik bála být vypravěčem, tak nakonec mě to neskutečně baví a ani prý se tolik nezadrhávám :)
A když si dám pár skleniček vína, tak pak už je to úplně pohoda. Vyprávění mě snad baví ještě víc než hraní, mám aspoň možnost využít všechny nápady a postavy, co mám a vyzkoušet si je v akci. $D
BasilisK neprihlaseny

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od BasilisK neprihlaseny »

Co kdyby se naopai ukazalo, ze ten "zvrhlik " je naopak celkem slaboch (napr se stara o opustena stenata nebo neco podobneho. Nebo chorobna zavislost na necem / nekom? Ve spolecnosti dravcu nebezpecne odhaleni, ale trestane to nebude.

Na zapisy z hrani jsem zvedavy a tesim se.
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: VtR - Možnosti pošpinění reputace

Příspěvek od Nossie »

Já už jsem to vymyslela $D
ale díky $P
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti