Nosferatu a Vicissituda

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Nosferatu a Vicissituda

Příspěvek od Wolfus »

Nechcem rypat, ale myslim si, ze keby si v reale stretla niekoho, kto by vyzeral ako Nosferatu (napriklad s popaleninami na 60% tela vratane hlavy, ktore maju tendenciu velmi dlho hnisat), tak by si velmi rychlo zmenila preferencie. Ale to je OK, ja som mal tiez hodne dlho "temne obdobie" :)
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosferatu a Vicissituda

Příspěvek od Nossie »

no já to nepovažuju za temné období, já mám tyhle preference už od dětsví, takže myslím že se to asi už nezmění, v rámci fantazie mi to vyhovuje 8)
abych pravdu řekla pár popálených lidí sem už viděla a není to nic, co by mě vyloženě znechucovalo, jediné co mě dokáže znechutit jsou exkrementy a ''vůně jater'' bleh... kdyby mi dal někdo vybrat mezi smradem mrtvoly a játrama beru tu mrtvolu všema deseti, játra nemůžu v žádné podobě, přítel je miluje, ale já se s ním odmítám líbat se mi z toho zvedá žaludek... $P
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Nosferatu a Vicissituda

Příspěvek od Wolfus »

Mne ako vegetarianovi v poslednej dobe smrdi aj sunka... Inac nechap ma zle, mna popaleni alebo inac zraneni ludia neznechucuju, - skor vo mne vyvolava strach to, ze sa to moze stat aj mne - ale ze by ma pritahovali, to si celkom dobre predstavit neviem...
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosferatu a Vicissituda

Příspěvek od Nossie »

Jak říkám mě neznechucuje nic výše uvedeného, k popáleným/znetvořeným lidem cítím tak max neklid z důvodu, že nevím zda dělat, že to nevidim a nebo o tom mluvit jako že je to v pohodě ... je to netaktní ale někteří lidé naopak nemají rádi, když se jejich ''disfigurements'' přehlížejí,. jelikož jim to přijde pokrytecké, takže pro mě je jediný problém s tím, jak s takovými lidmi zacházet. jinak s tim problém nemám, neznechucuje mě to ani se toho nebojim.

ale abysme tu zase nebyli úplně OT : zpátky k Nosferatům :)
Mně se líbí ti co mají dobře vytvarované obličeje, když má někdo pěkné rysy nosu (v mém případě čím větší tím hezčí ) a klenbu čela, tak je celkem jedno jak je zdeformovaný/z jaké konzistence sestává jeho kůže...
pro příklad si vypůjčím vtes kartičky:
Toto určitě by mě neoslovilo, žádné ostré rysy, buclaté tváře... no oči celkem pěkný :)
Obrázek

tenhle má zajímavé proporce a pro mě i přitažlivej $P
Obrázek

A Calebros ten byl vždycky pěknej, to vedle bude zřejmě bratr jehož jméno si nemůžu vzpomenout, možná Emmet či nějak tak se jmenoval.
Obrázek
škoda, že nikde na obrázcích není Martson Colechester, ten se mi v té novele hrozně líbil :)

a Mateusz můj miláček 8) ten je naprosto dokonalej, sem se do něj zamilovala hned, jak mi ho muž před 5 lety ukázal :)
Obrázek

takže abych to shrnula, pokud to není beztvará hora hnijícího sádla, tak mi na vzhledu nezáleží $D
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti