D&D na webu

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Huf! Tak jsem tady taky... (díky Vlasákovi za Echo)
Nazdar, lidi 8)

Omlouvám se, že teď svým příspěvkem trošku naruším aktuální téma (Blackfire atd.), ale tohle je asi nejlepší místo, kam to napsat.

Nebudu komentovat minulost CzechDnD a CzechDnD Reloaded, to by bylo na dlouho (klidně to můžem rozebrat jindy). Vyjádřím se spíš k té současnosti.

Velmi, velmi mě nadchlo, když jsem viděl, jak se tu zase něco začíná rýsovat. Pokud stále ještě platí ta nabídka, nabízím také svou kapku do mlýna. CzechDnD je projekt, který se mi nechce opustit, ačkoliv na něj už dávno nemám čas ani energii. Při poslední reorganizaci Crew jsem se "jmenoval" pasivním členem - vlastně jsem se měl akorát starat o překlady. A pokud dovolíte, rád bych se stal řadovým členem i tentokrát :wink:

Už několikrát jsem zkoušel nechat CzechDnD plavat, ale vždycky jsem zjistil, že to prostě nejde. Takže se o to už ani nesnažím. Jak říkám, nemám čas a ani chuť být jedím z tahounů projektu, kdybych ale mohl být "přicmrndávačem", byl bych strašně rád :roll:
Co můžu nabídnout - a co bych taky celkem rád dělal - je:

* Korektury. Doufám, že se nikdo neurazí, když řeknu, že někteří přispěvatelé píšou jako prasata :wink: Pokud chceme, aby CzechDnD Reloaded vystupovalo jako seriózní a profesionální stránky, bezchybná čeština je podmínkou. Korektury ovšem pouze pro stránky, do korigování překladu už v životě nejdu :wink:
* Sazba. (To zní trochu divně u webových stránek, ale...) Prostě takové ty srandy s nadpisama, odstavcema, odsazením řádků, atd. Musí se to nějak sjednotit a zároveň musí být někdo, kdo na to bude dohlížet. S tím souvisí případně i sázení případných příruček a sborníků CzechDnD. Nebo úprava překladů podle origoše (což je celkem rychlé, když člověk nemusí korigovat text).
* Kecání do dění kolem sebe. Což si prostě nemůžu odpustit a taky to hned začnu dělat, jen co dopíšu tenhle příspěvek. :wink:

A abych předešel dotazům - ano, jsem si jistej, že tohle zvládnu dělat, protože to není zas tak časově náročný. Stačí jenom jednou za dva dny sednout a zkorigovat něco málo textu (stejně toho nebude zas tak moc). Navíc, možná jsem úchylnej, ale mě to fakt baví B)

----------------------
Toť vše, co jsem chtěl říct. Cením si vaší snahy a přeju vám hodně štěstí. Nebo už můžu říkat "nám"? :wink:
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jsem rád, že jsi na palubě Markusi, a to že píšeš z budoucnosti mne jen přesvědčuje o tom, že jsme se vydali správnou cestou. A teď rychle, jaká vyjdou čísla ve sportce? $:)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

ajo.. a já furt, co se mi na tom 28. květnu nezdá! :)

Taky vítám, Markusi... tvoje zaujetí pro korektury já osobně chápu, já už sem taky postiženej a opravuju kdeco kdekomu.. :)) ale s radostí ti to myslím všichni přenecháme, tudle činnost! Jen je fakt škoda, že už si poznal, jakej je to mor na překladech.. ;)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:Jsem rád, že jsi na palubě Markusi, a to že píšeš z budoucnosti mne jen přesvědčuje o tom, že jsme se vydali správnou cestou. A teď rychle, jaká vyjdou čísla ve sportce? $:)
Stále ničevo?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Alnag píše:Jsem rád, že jsi na palubě Markusi, a to že píšeš z budoucnosti mne jen přesvědčuje o tom, že jsme se vydali správnou cestou. A teď rychle, jaká vyjdou čísla ve sportce? $:)
Jen, co zjistím, jak se zase dostanu do budoucnosti, mrknu se na to. Vtule chvíli hniju ve fádní šedi dnešního života 8)

Ale to jsme trošu odbočili, nemyslíte?
...
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Czech DM se sloučí pod Czech DnD
Jednohlasně schváleno
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:Czech DM se sloučí pod Czech DnD
Jednohlasně schváleno
Bezva, možná by jste měli někoho nominovat do crew, aby jste tam měli zastoupení... $:)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:
Dalcor píše:Czech DM se sloučí pod Czech DnD
Jednohlasně schváleno
Bezva, možná by jste měli někoho nominovat do crew, aby jste tam měli zastoupení... $:)
A já jsem co, gumídku? :>:o/
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Drizzt píše:A já jsem co, gumídku? :>:o/
A jó. Už nějak ztrácím přehled kdo patří ke které skupině a jak je to provázaný. Tak nic no. Beru zpět. $;) $P
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Já jsem všudezdejší... $D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jmenovat do Crew?
Já měl dojem, že Crew je v tuhle chvíli vlastně jenom přežitek, že pro nové Reloaded se s ním nepočítá. Zkrátka že vznikne úplně zbrusu nová parta lidí, kteří budou dělat ty stránky, a ta bude mít s Crew společného maximálně to, že někteří členové budou stejní :wink:

Ta nová parta se může jmenovat třeba... Crew :roll:

Ale co se snažím naznačit, je: Když se CzechDM sloučí s CzechDnD, tak lidi z CzechDM budou pracovat na CDnD, tudíž budou členy té "skupiny". Tak jaké jmenování?

Dobrá, už mlčím.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Markus píše:Jmenovat do Crew?
Já měl dojem, že Crew je v tuhle chvíli vlastně jenom přežitek, že pro nové Reloaded se s ním nepočítá. Zkrátka že vznikne úplně zbrusu nová parta lidí, kteří budou dělat ty stránky, a ta bude mít s Crew společného maximálně to, že někteří členové budou stejní :wink:

Ta nová parta se může jmenovat třeba... Crew :roll:

Ale co se snažím naznačit, je: Když se CzechDM sloučí s CzechDnD, tak lidi z CzechDM budou pracovat na CDnD, tudíž budou členy té "skupiny". Tak jaké jmenování?

Dobrá, už mlčím.
Sice už je to off-topic, ale já jsem to pochopil tak, že někteří lidé s redaktorskými právy (crew) budou zpravovat sekce nové stránky, povolovat příspěvky atd. Tudíž, pokud tu budeme mít nějakou sekci Akce (či něco podobného) měla by mít svého redaktora a ten by měl být v Crew. Zdá se mi logické, že redaktorem by měl být někdo, kdo se na takových akcích podílí a má k nim nejblíž čili někdo z MoMW. Ostatní přispěvatelé si pak budou mít komu a na koho ztěžovat, když dojde na nějaké kiksy... $lol$
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já si myslím že MOMW budou fungovat andále samostatné pod webem Czech DnD, aby nedocházelo k rozdrobení.

Prakticky, já bych mohl/měl být další

Už jenom proto že většinu anšich akcí organizuju a pak že bych měl mít na starosti DL.

Takže já a Drizzit
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

OOk. Už rozumím, omlouvám se za zmatky.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Nějak aktivita zlehka uvadla, copak? :wink: Jak teda ty obecný články "Co je RPG?" atd. - jsou nějak rozdělený, ne-li ve vývoji? Abychom se nedočkali toho, že jeden čeká na druhýho a přitom nikdo nemá nic 8)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti