D&D na webu

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
JArafat
Příspěvky: 51
Registrován: 11. 12. 2003, 13:43
Bydliště: Brno, Palestina a Peklo pod tím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JArafat »

Dalcor píše:my jsme se jeste neviděli a ty chceš posílat materiál
dobrý
$lol$ $lol$ Zas tak zhavy to neni. Kazdopadne mam ted dost inspirace, takze urcite neco sesmolim.

Jen bych chtel upozornit na to, ze uz jsem videl hodne zajimavych projektu, ktery skoncily u toho, ze se o nich jen kecalo a planovalo. Bylo by dobry zacit jeste kdyz jsou lidi tak nadseni.
Žít neznamená jenom čekat na smrt
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Dalcor píše:Chapu li to dobře ted je pro 5 lidi:
Alnag, Sueprvising, teorie
Vannax, Supervising, Ravenloft
Dalcor Dragonlance, Sovereign Press, "majitel práv na knihy WOTC" v ČR, Altar, OpenGaming, MoMW
Alef0 - SK supervising, recenze, teorie, Open Gaming SK, MoMW
Andtom - a Tom tak to nevím
Můžeš mě tam šoupnout k teorii a Forgotten Realms...
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Myslim ze s platenim hostingu to nie je take zle, pripadne by to slo aj zadarmo.

Okrem toho by som sa mohol skusit popytat kamarata, ci by nebol ochotny zasponzorovat hosting a CMS na ich firemnom serveri. Tu ale nic neslubujem.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Alnag: :o))))

Na druhou stranu, má lehká skepse a zdrženlivost se podle mýho docela aj vyplatila, páč narozdíl od novejch stran CzechDnd ty moje pořád celkem žijou :)

Jinak má pravdu podle mě aTom, že stránky jedou, když jsou jasně delegovaný pravomoce - a nejlepší (resp. jediný dlouhodobě funkční) podle mý zkušenosti je opravdu jeden velkej šéf, kterej napůl úkoluje a napůl přesvědčuje a pobízí ostatní, dobrovolný spolupracovníky. Co si budem nalhávat, člověk je tvor ze zásady líný. Proto to taky tak daleko dotáh ;o)

Jinak zase podle mý zk diskuze probíhající na jakymkoli webu jsou fajn, ale vždy jdou paralelně s vlastním chodem stránek (CzechDnd a todel fórum je zářnej pžíklad), zasahují do něho jen výjimečně. Totéž platí o nabídkách pomoci, málokdo se chytne a když už, málokdo u toho vydrží. Spolupracovníků bylo i u mě dost, ale postupně odpadaj, dávaj si pauzy... klasika, známe to všichni. Počáteční nadšení je super věc, ale jde opravdu o počátky. Pravda, teď se bavim hlavně o překladech, články na různý témata jsou věc trochu jiná.
Nerad bych prostě věnoval čas a sílu něčemu, z čeho pak zbude jen domýšlivé torzo.. Ovšem to se těžko předem pozná, žeano. V životě to ale většinou bejvá tak, že čím větší ambice, tím dřív a hůř to skončí :) To radši začínat skromně a mít rezervu do budoucnosti.. viz ty moje stránky, když sem začal bylo to o ničem, pár stran mizernejch překladů a koukněte teďko, nikdy bych tomu nehádal současnou podobu! ;)

Ozaj, nechcet Vy přejít ke Mě?? :)))))))))
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Heršoft, než to sesmolim, strana je pryč... JArafat - mášli co k 3e, pošli to klidně rovnou mě :) Anebo to pošli na CzechDnd...

Jinak co se týče slučování stránek, byl tu předpoklad, že Stín rytíře se začlení do novejch CzechDnd stránek jako Dnd 3e. Nebyl sem proti.
Taky už sme postupně s Alnagem oba uvažovali (žel v jinym čase, tak k tomu nedošlo), že by se hezky doplňovali moje a jeho stránky, taky že by nebylo zlý je sloučit...

Jak již bylo řečeno, plánů celkem dost ;)
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Rytíř píše:Alnag: :o))))

Na druhou stranu, má lehká skepse a zdrženlivost se podle mýho docela aj vyplatila, páč narozdíl od novejch stran CzechDnd ty moje pořád celkem žijou :)

Jinak má pravdu podle mě aTom, že stránky jedou, když jsou jasně delegovaný pravomoce - a nejlepší (resp. jediný dlouhodobě funkční) podle mý zkušenosti je opravdu jeden velkej šéf, kterej napůl úkoluje a napůl přesvědčuje a pobízí ostatní, dobrovolný spolupracovníky. Co si budem nalhávat, člověk je tvor ze zásady líný. Proto to taky tak daleko dotáh ;o)

Jinak zase podle mý zk diskuze probíhající na jakymkoli webu jsou fajn, ale vždy jdou paralelně s vlastním chodem stránek (CzechDnd a todel fórum je zářnej pžíklad), zasahují do něho jen výjimečně. Totéž platí o nabídkách pomoci, málokdo se chytne a když už, málokdo u toho vydrží. Spolupracovníků bylo i u mě dost, ale postupně odpadaj, dávaj si pauzy... klasika, známe to všichni. Počáteční nadšení je super věc, ale jde opravdu o počátky. Pravda, teď se bavim hlavně o překladech, články na různý témata jsou věc trochu jiná.
Nerad bych prostě věnoval čas a sílu něčemu, z čeho pak zbude jen domýšlivé torzo.. Ovšem to se těžko předem pozná, žeano. V životě to ale většinou bejvá tak, že čím větší ambice, tím dřív a hůř to skončí :) To radši začínat skromně a mít rezervu do budoucnosti.. viz ty moje stránky, když sem začal bylo to o ničem, pár stran mizernejch překladů a koukněte teďko, nikdy bych tomu nehádal současnou podobu! ;)

Ozaj, nechcet Vy přejít ke Mě?? :)))))))))
No, zdrženlivost... ono jaksi nebylo kam materiály nebo podporu předat, takže jsem musel bejt taky zdrženlivej i když jsem nechtěl. A svým způsobem se to vyplatilo i když paradoxně Bazilišek je populární víc u hráčů jiných RPG než DnD (čemuž bych nikdy nevěřil, ale ty Hlášky tak táhnou...)

Nejsem proti tomu mít nějakého BigBosse, ale kdo to bude? Nějaké návrhy...

Diskuse se dají taky zakomponovat do stránky (jako na hrynahrdiny.cz) ale výsledkem je, že fórum je prázdné a u každého článku požehnaně komentářů, což nemusí být špatně... ale je to takové divné...

No... představ si rytíři, že bychom tě vzali za slovo a RPG fórum, CzechDnD, Baziliška, Dragonlance a já nevím co ještě přelili k tobě. Byl by v tom nějakej rozdíl krom názvu a designu (což jsou konec konců podružnosti)? Navíc, několikrát jsem vážně uvažoval o sloučení baziliška a stínu rytíře, ale zdá se mi že Stín rytíře při současné podobě už i tak těžce zápasí s tím jak schůdně narvat rubriky do menu (což znám) a přidat ti jich tam dalších pět, šest by tě asi nepotěšilo (a teď si jich představ dvacet, třicet...)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

O tom že CzechDnD bude jinak vím, mám i představu ajk by to mělo být. Al eže by to mělo být se ví rok, co jsem sem začal chodit a furt nic...

Navíc opravdu navrhuji spojit českou a slovenskou komunitu, tím se rozšíří trh a samozřejmě i počet potencionálních přispěvovatelů. Mělo by být v našem zájmu vytlačit a nahradit na scéně české hry na hrdiny.

Zároveň by bylo dobré spustit novou stránku v souvislosti s vyjítím DnD basic setu. Jinak IMHO na 80% to je opravdu Blackfire kdo to vydá (odhad podle toho kdo se mnou z Hraj.cz komunikuje).

To by měl být časový limit spuštění nového designu Czech And Slovak DnD
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:O tom že CzechDnD bude jinak vím, mám i představu ajk by to mělo být. Al eže by to mělo být se ví rok, co jsem sem začal chodit a furt nic...

Navíc opravdu navrhuji spojit českou a slovenskou komunitu, tím se rozšíří trh a samozřejmě i počet potencionálních přispěvovatelů. Mělo by být v našem zájmu vytlačit a nahradit na scéně české hry na hrdiny.

Zároveň by bylo dobré spustit novou stránku v souvislosti s vyjítím DnD basic setu. Jinak IMHO na 80% to je opravdu Blackfire kdo to vydá (odhad podle toho kdo se mnou z Hraj.cz komunikuje).

To by měl být časový limit spuštění nového designu Czech And Slovak DnD
No pokud to nevíte, tak CzechDnD bylo původně zamýšleno jako československé, ale tak nějak na Slovensku nikoho neznali nebo to skoro nikdo nehrál (a nebo byl iritující ten název - které zase nemůže být moc dlouhý... no a tohle jsou důsledky... kompromisem by byla adresa czechdnd.sk $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Příspěvek od Alef0 »

Navrhujem www.ceskoslovensky-dungeon-master(trademark).cz.

Myslim, ze zo strany Slovenska ide o to, ze ludia chcu vidiet nieco vo svojej rodnej (alebo ,,skoro" rodnej reci). To, ze je to primarne cesky a na ceskej domene, si myslim nikomu vadit nemoze.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Alnag píše: Diskuse se dají taky zakomponovat do stránky (jako na hrynahrdiny.cz) ale výsledkem je, že fórum je prázdné a u každého článku požehnaně komentářů, což nemusí být špatně... ale je to takové divné...
Annun má propojená fóra s hlavním pagem, že se automaticky s vydáním článkem na stránce, se objeví diskuze o článku na fórech a strányk an fóra přímo odkazují, stejně jako komentáře, akorát je to prsotě přímo na fórech.

Osobně si ymslím že se to vyvíjí dobře, jen oteřít diskuzi o formě, lidí už je dost.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jestlis e nepletu stav je:
Vannax
Alnag
Rytíř
Drizzt
Dalcor
Alef0
andtom

je tomu tak?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Já bych to upřesnil:
Stav je
Vannax
Dalcor
Alnag
možná Alef0 ???

Rytíř se zatím příliš nevyjádřil, protože není ještě k čemu konkrétnímu.
Ostatní se zatím vyjádřili jen jako přispěvatelé (což je samozřejmě v pořádku a na případné diskuzi jsou vítaní - pokud se povede to setkání svolat :) )
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Příspěvek od Alef0 »

Moj problem je ten, ze z dialav ,,temer Ukrajiny" sa nemozem len tak jednoducho fyzicky dostavit :-)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Detto ako alef, len BA ...
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Víceméně jde teď, v prvé řadě o to dát dohromady těch 5 (6, 7 nebo kolik) lidí, kteří aktivně stránky potáhnou!
V takovém případě nezáleží na tom jestli jste z Ukrajiny nebo Bahrainu, ne?
Je to ovšem rozhodnutí přeci jen zásadní, protože to s sebou nese už hodně práce a zábavy minimum.

Především je potřeba, aby se ohlásil někdo, kdo bude SCHOPEN spravovat ty vzniklé stránky technicky. (Řešení problémů, tvorba a úpravy vzhledu atd.) Najde se někdo takový?
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů