D&D na webu

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Na bazilišku jsem trochu (no, fakt jen trochu proštouchnul rubriku Greyhawk), a to je upřímně řečeno dost všechno... psal jsem něco obecných článků, ale mám teď jiné starosti - zkouškové a tak. Čili, do 29. června se mnou není kloudná řeč... $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Engine je hotový, zítra ho dokonce odevzdávám ve škole :-)

Uploadnul jsem poslední verzi, k ní patří taky přepracovaný prozatimní design. Neobsahuje sice žádnou kouzelnou grafiku, ale už je snad koukatelný.

S designem to, abych tak řekl, vázne. Už dlouho nemám od Sylvaena žádné novinky. Budu ho muset zase pořádně prošťouchnout.


A jinak, ty články, co máte v šuplících, můžete už dávno vkládat do reloaded. Nebojte, neztratí se tam. Opravdu není na co čekat.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Pjotříku, prosimtě, mohl bys prohodit ty odkazy na Další a Předchozí tejden? Nemůžu si pomoct, ale mě mate, když listuju dál v historii a klikám na další tejden.. a předchozí je novější :)
Jinak s tím designem to asi na tobě zůstane taky, jak se zdá.. :( zkus najít chut a něco vyzkoušej, seš šikovnej, máš na to, všichni ti fandíme..! A vzor se tu snad ještě někde najde, o kerej se opřít.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Škoda že jsem teď dva měsíce mimo, klidně bych ten design i udělal.
Nicméně, Pjotře, kdybys to měl dělat ty... Myslím, že v tématu "Design" se válí návrh od Sylvaena, který vypadal velmi pěkně a všem nám vyhovoval. Prakticky stačí "jenom" zakódovat to do CSSka, samotná grafika a vymýšlení je víceméně hotová.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Mala otazocka, preco vypisuje ze je tam 7 clankov a precitat sa daju len 4 alebo 5?
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Viděli jste toto? To je zatím podle mě docela neetické!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Co co?
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Už nic, dořešeno z Crowenem, trošku neeticky dokazoval na náš web na jeho vlastních fórech a jako úvodník citoval přímo kusy článků což vzhledem k tomu že neuvádí autory a některé články které cituje byly uvolněny pouze pro můj/náš web mi přišlo trošku neeitcké :)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Bola to moja chyba, ja som si kedysi davno pytal povolenie na taky druh odkazovania, az potom mi doslo, ze to bola dohoda so serverom hrynahrdiny.cz
Uživatelský avatar
Plz
Příspěvky: 194
Registrován: 11. 10. 2004, 08:22
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Plz »

Opět jedna rejpavá poznámečka, ale neberte to osobně jen jako jeden z mnoha možných názorů.

1)Vzhledem k tomu že CzechDnD reloadje už na webu a články které tam jsou vám "stárnou" (vzhledem k řazení potýdnech) nechcete na něj udělat někde odkazy? (Třeba původní CzechDnD, Bazilišek, Stín rytíře) (Nevim jestli tam jsou ale ja je tam nenašel). Já vím že řeknete že není hotový vzhled stránky a dalších spousta věcí, ale možná by jste tím přilákali další lidi keří by se zapojili do tvorby.

2) Jak složité je dát nějakou debatu či hodnocení za článek a zpřístupnit to i neregistrovaným lidem? Kromě kritiky ať už pozitivní nebo negativní tím zvětšíte návštěvnost protože kdo jednou něco okomentuje tak se alespoň přijde podívat na to jestli na jeho komentář někdo odpověděl.
Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Plž: máš pravdu, že jsou tam články pěkný a láká to se jimi pochlubit... ale já tu stránku v žádném případě nepovažuji za hotovou! Kdyby chyběl jen design, tak proč ne, jenže to je jen vrcholek ledovce.. Zatím to není než skladiště, chybí mu řád a ucelenost - nezkusíš Pjotře aplikovat náměty a základní třídění podle toho, co napsal tuším Alnag (možná Markus)? Prostě něco, s čím všichni souhlasili a od čeho bychom se odrazili. Zkusim ještě něco hodit do Konceptu.
Když to necháme na pusté teoretizování, nikam to nepovede, jak vidno, podle té aktivity-neaktivity tady.. :(
BTW když koukám na poslední články Alnaga, už mi začíná chybět možnost určení Pro začátečníky! :)

Jinak co se týče možnosti diskutovat nad každým článkem - na klasických info webech to nemám rád, beztak se tam diskuze motaj pořád kolem toho samýho. Nicméně na některých odbornějších serverech to funguje, možná že by i tady to nebylo na škodu? nevím. Každopádně pokud si dobře vzpomínám, tak původní myšlenka byla, že kadžý článek půjde diskutovat tady na fóru, s nímž měly být stránky úzce propojeny.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Rytíř píše:Plž: máš pravdu, že jsou tam články pěkný a láká to se jimi pochlubit... ale já tu stránku v žádném případě nepovažuji za hotovou! Kdyby chyběl jen design, tak proč ne, jenže to je jen vrcholek ledovce.. Zatím to není než skladiště, chybí mu řád a ucelenost - nezkusíš Pjotře aplikovat náměty a základní třídění podle toho, co napsal tuším Alnag (možná Markus)? Prostě něco, s čím všichni souhlasili a od čeho bychom se odrazili. Zkusim ještě něco hodit do Konceptu.
Když to necháme na pusté teoretizování, nikam to nepovede, jak vidno, podle té aktivity-neaktivity tady.. :(
BTW když koukám na poslední články Alnaga, už mi začíná chybět možnost určení Pro začátečníky! :)

Jinak co se týče možnosti diskutovat nad každým článkem - na klasických info webech to nemám rád, beztak se tam diskuze motaj pořád kolem toho samýho. Nicméně na některých odbornějších serverech to funguje, možná že by i tady to nebylo na škodu? nevím. Každopádně pokud si dobře vzpomínám, tak původní myšlenka byla, že kadžý článek půjde diskutovat tady na fóru, s nímž měly být stránky úzce propojeny.
To se ale zase musím Pjotra zastat, že při redakci článku máš možnost ho propojit s existujícím threadem ve fóru. To, že to nikdo nepoužívá je jiná věc. Např. já propojil článek o tvorbě světa se threadem tvorba světa a zatím to vypadá dobře. $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Jo, něco takovýho sem si myslel... jen jsem byl línej to hledat, esli to tak je doopravdy :)
Uživatelský avatar
Plz
Příspěvky: 194
Registrován: 11. 10. 2004, 08:22
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Plz »

Možná ještě jeden nápadíček kterej by možná mohl být.

Pokud někdo zadá článek tak vlastně dokud se neobjeví tak o něm nic neví.
Nedal by se přidat odkaz na něco jako fronta na schválení či v případě odmítnutí zpráva: Váš článek byl zamítnut, nebo opačná zpráva váš článek byl včera přijat.

S tím by mohl souviset i mejl autora jako nepoviný údaj na který by se to posílalo.
Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Nevím jestli jste se dnes dívali v TV na zprávy, ale kažodpádně tam ukazovali příklad skupinky nadšenců, kteří přeložili Harryho Pottera 6 (rozdělili si to a zmákli to během několika dní). Případ je to velmi podobný (ne-li stejný) jako náš, taky to šíří zadarmo přes internet. V reportáži uvedli, že jim hrozí trestní stíhání se sazbou do pěti let nepodmíněně případně víc, protože jsou jako organizovaná skupina. V tomto kontextu navrhuju, abychom se důkladně zamysleli nad tím co s překlady DnD. Vím, že to dlouhá léta nikomu nevadilo, ale Blackfire teď vydává Basic set, je tu ten případ s Potterem, který by na nás mohl přitáhnout pozornost (bůh ví, kdo z Blackfire se taky díval na televizi) atd. Já si teda do chládku jít sednout nechci. Jsou různé možnosti, co s tím, ale měli bychom to asi důkladně probrat...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti