O osudu CzechDnD

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

MArkus: s linkováním na Rytíře souhlas... :P

nějak si to koordinátorství přehazujem jak horkej brambor... podstatný je, že všichni víme, co děláme, nijak to nazvývat nemusíme, a jde jen o zaplnění toho chlívku u jména :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tak kdyz m ten text o stavu prekladu 3e schvalil i Quasit, tak by to tam mohl nekdo, kdo je toho schopen kopnout. (nezapomente na odstavce ja na ne zapomnel...). Nevim, kde se to da udelat z admin rozhrani a jestli vubec... $P
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Já, nebo Markus to tam kopnem, rsp. já spíš až tehdy, jestli to tam Markus nedá - nevim, jaký úmysly s tim přesně má :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Markus njedřív potřebuje sepsat něco o tý 2e, ale k tomu se dostanu až o víkendu. Takže do tý doby to tam klidně může hodit i Vlasák.

Ale jestlio to nikomu nevadí, hodim to tam obojí o víkendu já - rád bych keště podniknul pár kosmetických změn.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Markus píše:Markus njedřív potřebuje sepsat něco o tý 2e, ale k tomu se dostanu až o víkendu. Takže do tý doby to tam klidně může hodit i Vlasák.

Ale jestlio to nikomu nevadí, hodim to tam obojí o víkendu já - rád bych keště podniknul pár kosmetických změn.
Nemám nic proti...
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ještě jeden takový malý návrh. Co takhle hodit ikonku odkazující na Fórum do prava nahoru? Hnedka by tak hezky udeřila do očí, takže by ji asi nikdo nepřehlédl... :P
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

No, podle mě je akorát tak pěkně viditelná tam vlevo. Protože doprava dorohu se možná nepodívá každej, ale do menu se podívají úplně všichni 8) Tak či onak, přehlídnout se nedá a to je hlavní.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Rozhodně se nenechte brzdit v přispívání na stránky! Všichni víme, že je to krkolomné, ale stojí to za to :wink: Až bude nové CDND, půjde převážná většina obsahu přinejmenším poloautomaticky převést.

ad moje funkce: Už ze mě asi bude napořád technická podpora :-)

Dark Shadow: můžeš pls splašit od Bammala přístup k DNSce? Nepotřebuju je hned teď, ale až do toho začnu aktivně hrabat, budu uřčitě občas měnit poddomény.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Drizzt píše:Ještě jeden takový malý návrh. Co takhle hodit ikonku odkazující na Fórum do prava nahoru? Hnedka by tak hezky udeřila do očí, takže by ji asi nikdo nepřehlédl... :P
Vlevo by ji měl najít každý, jak říká Markus - na druhou stranu, dát ji místo vyhledávání nahoru ještě jednou, taky nezní zle :P

Njelepší propagace fóra je každopádně skrze články - proto opět apel - kam se to jen hodí (skoro všude :wink: ), dávejte na konec článku něco ve smyslu "chcete-li xyz prodiskuotovat, naštivte fórum (link)"
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Pjotr píše:Dark Shadow: můžeš pls splašit od Bammala přístup k DNSce? Nepotřebuju je hned teď, ale až do toho začnu aktivně hrabat, budu uřčitě občas měnit poddomény.
Nevím přesně, co myslíš ty poddomény, ale ta "DNS" v podstatě ani DNS není. Funguje to tak, že na JINAKu jsou 2 weby: http://rpgforum.cz a http://rpgforum.cz a ta takzvaná DNS je vpodstatě jenom cloak, který tě přeforwarduje na tyto weby. Stejně tak je to i s mailama. Podle mě by bylo lepší používat DNS od jinaku, ale to má nevýhodu - pokud bys chtěl udělat další web něco.czechdnd.cz, tak si to neuděláš okamžitě sám, ale pošleš mail adminovi JINAKu a ten ti ho vytvoří. Obvykle to udělá rychle, ale pořád jsi závislý na tom, až si přečte toho maila, což může pár hodin trvat.
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Vlasák píše:Vlevo by ji měl najít každý, jak říká Markus - na druhou stranu, dát ji místo vyhledávání nahoru ještě jednou, taky nezní zle :P

Njelepší propagace fóra je každopádně skrze články - proto opět apel - kam se to jen hodí (skoro všude :wink: ), dávejte na konec článku něco ve smyslu "chcete-li xyz prodiskuotovat, naštivte fórum (link)"
Obávám se, že nahoře vpravo by se to pletlo s logem. Každopádně fórum by se určitě mělo víc propagovat v článcích/novinkách.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Hele, proč si myslíte, že se fórum propaguje málo??
Mě osobně teda fakt vysírá (s prominutím), když mi někdo pořád tluče do hlavy kolíky, co mám dělat, kam se kouknout... aby to nemělo přesně opačnej efekt, budete-li to vážně tak fest připomínat!

Jinak Max mi teď nadhodil možnost, že bysme mohli propagovat "žhavá" témata tady probíraná někde na ráně u mě na webu. Takže pokud/až to uděláme, to hned návštěvnost stoupne, bez obav.. :))))
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Rytíř: chápu, co naznačuješ, a v podstatě souhlas, ale jedno je třeba - naučit ty lidi na fórum chodit a hlavně se nějak projevit. Takhle to všechno má poloviční hodnotu - jak pro nás (rsp. pro autora), tak pro ně. Někdo nahodí dobrodružství - lidi ho přectčou, líbí se jim, nelíbí, ale tím to hasne... max tak možná komentář, kterej čte jen málokdo... a to je chyba - pakliže máme za ušlechtilý cíl nějak formovat D&D českou komunitu, pak nejde spoléhat jen na pasivní přijímání/odevzdávání informací... a to je v tom - spousta lidí o fóru možná dosud ani moc neví, rsp. nechápe jeho účel...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Když se už mluví o propagaci fora, co takhle zkusit kontaktovat některé D&D servery (třebas Drisstovy stránky a podobně) a domluvit s nima, že by jejich forum přešlo pod nás? Získali by se noví lidé, kteří by nejspíše aktivně přispívali a hlavně by se rozšířila působnsot fora z Překladatelského na Fantasy o RPG...
Co říkáte?
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Drizzt: tahle myšlenka tu byla, ale neujala se - proto jsem koneckonců včera smazal skupinu Webmasteři :wink: Proč se neujala, nevím - neví, jestli byl vůbec někdo kontaktován atp. Každopádně netuším, jestli by někdo jen tak pustil svoje fórum a z dobrý vůle přešel na jiný...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů