O osudu CzechDnD

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Vlasák píše:Drizzt: tahle myšlenka tu byla, ale neujala se - proto jsem koneckonců včera smazal skupinu Webmasteři :wink: Proč se neujala, nevím - neví, jestli byl vůbec někdo kontaktován atp. Každopádně netuším, jestli by někdo jen tak pustil svoje fórum a z dobrý vůle přešel na jiný...
Tak já si to vezmu na na starost a něco s tím udělám...
BTW: Třegbas Drisstovy stránky forum nemaj a má hezky udělané stránky o Zapomenutých říších...
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Drizzt píše:
Vlasák píše:Drizzt: tahle myšlenka tu byla, ale neujala se - proto jsem koneckonců včera smazal skupinu Webmasteři :wink: Proč se neujala, nevím - neví, jestli byl vůbec někdo kontaktován atp. Každopádně netuším, jestli by někdo jen tak pustil svoje fórum a z dobrý vůle přešel na jiný...
Tak já si to vezmu na na starost a něco s tím udělám...
BTW: Třegbas Drisstovy stránky forum nemaj a má hezky udělané stránky o Zapomenutých říších...
No slovo hezky udelany bych nepouzil, ale to je vec nazoru. Jiste by bylo fajn propojit stranky alespon skrze forum a bylo by mozno jich kontaktovat i vic, ale jestli jste si vsimli, tak trend je spise opacny... tzn. stale vic stranek ma vlastni kecatko...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak se podívejte do autorů... Zatim jsem to pořešil takhle...
námitky...? :wink:

...žádné, to rád slyším :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:No slovo hezky udelany bych nepouzil, ale to je vec nazoru. Jiste by bylo fajn propojit stranky alespon skrze forum a bylo by mozno jich kontaktovat i vic, ale jestli jste si vsimli, tak trend je spise opacny... tzn. stale vic stranek ma vlastni kecatko...
Však já už to nějak pořeším... Nemějte strach, ono to nějak dopadne... :wink:
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Vlasák píše:Tak se podívejte do autorů... Zatim jsem to pořešil takhle...
námitky...? :wink:

...žádné, to rád slyším :wink:
jedna velká námitka - vůbec tam není uveden Bammal! A to je myslím velká ostuda, protože bez něj by ty stránkyvůbec nebyly...
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jedna velká ostuda: vidíš... :oops: já věděl, že mi tam něco chybí (prve jsem tam zapomněl zkopírovat i sebe a furt jsem se nemohl dopočítat, na koho ze srazu jsem zapomněl :wink: )
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Jo, vyhovuje... :P
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hele, na konci stránky autorů je odkaz na "spolupracovníky". Doporučuju umazat, protože je to silně neaktuální a i z menu už jsme to vyhodili. Udělal bych to sám, ale jsem ve škole a z hlavy nevím login na FTP. 8)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

ňo...? :wink:

btw původně jsem chtěl smazat i to nad tim, pak jsem to nechal všechno v duchu postupné čistky :wink: - pochybuju, že si Maw ještě na něco vůbec pamatuje, Radarovo logo byly myslím ještě ty meče, po Gandalfovi se slehla zem už na začátku, co jsem slyšel...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Vlasák píše:ňo...? :wink:

btw původně jsem chtěl smazat i to nad tim, pak jsem to nechal všechno v duchu postupné čistky :wink: - pochybuju, že si Maw ještě na něco vůbec pamatuje, Radarovo logo byly myslím ještě ty meče, po Gandalfovi se slehla zem už na začátku, co jsem slyšel...
Mno, ale mylsím, že v každém případě by se tam měli nechat jako zakladatelé nebo něco na ten způsob... :wink:
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Dark Shadow píše:Nevím přesně, co myslíš ty poddomény, ale ta "DNS" v podstatě ani DNS není. Funguje to tak, že na JINAKu jsou 2 weby: http://rpgforum.cz a http://rpgforum.cz a ta takzvaná DNS je vpodstatě jenom cloak, který tě přeforwarduje na tyto weby. Stejně tak je to i s mailama. Podle mě by bylo lepší používat DNS od jinaku, ale to má nevýhodu - pokud bys chtěl udělat další web něco.czechdnd.cz, tak si to neuděláš okamžitě sám, ale pošleš mail adminovi JINAKu a ten ti ho vytvoří. Obvykle to udělá rychle, ale pořád jsi závislý na tom, až si přečte toho maila, což může pár hodin trvat.
Šlo mi o ten cloak. Budu chtít udělat aliasy jako preklady.czechdnd.cz pro adresáře na czechdnd. Nejspíš si s tím budu docela hrát, takže bude lepší použít ten cloak než otravovat adminy z jinaku.
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Pjotr píše:Šlo mi o ten cloak. Budu chtít udělat aliasy jako preklady.czechdnd.cz pro adresáře na czechdnd. Nejspíš si s tím budu docela hrát, takže bude lepší použít ten cloak než otravovat adminy z jinaku.
Zjistím, dodám.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Na reloaded.czechdnd.cz jsem hodil specifikaci projektu kvůli škole. Podívejte se prosím, jestli jsem tam nevytvořil nějakou botu, než to odevzdám a zavážu se k tomu.

Dík
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Vypadá to zajimavě, přesto mám "zlepšovák":
U novinek ve stávajicím enginu se mi nelíbí, když novinku pošle někdo jiný než redaktor, tak tam jako autor je redaktor, který novinku schválil a vtextu je Ten a ten píše...
Myslím si, že by jako autor měl být uvedený ten, který novinku zaslal a čtenáře vůbec nemusí vědět, kdo novinku schválil.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Dark Shadow píše:Vypadá to zajimavě, přesto mám "zlepšovák":
U novinek ve stávajicím enginu se mi nelíbí, když novinku pošle někdo jiný než redaktor, tak tam jako autor je redaktor, který novinku schválil a vtextu je Ten a ten píše...
Myslím si, že by jako autor měl být uvedený ten, který novinku zaslal a čtenáře vůbec nemusí vědět, kdo novinku schválil.
Ale co s Anonymy???? :>:o/ :8oO
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů