O osudu CzechDnD

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

CzechDnD není jediný ani první projekt snažící se nějak sjednotit české DnD weby. Kdysi tady byl (neúspěšný) pokus o Unii ADnD, shodou okolností jsem teď na disku našel takovou malou vykopávku - záznam z adminovského messageboardu. Jestli máte čas, zkuste to přečíst. Vždycky je dobré vědět o už vyzkoušených slepých uličkách, znáte to... $D




Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 07.07.2001 v 16:36:
Email: adad@adad.cz
V pondeli, v 19:30 na Unie chatu.
Tesim se na Vasi ucast :)



--------------------------------------------------------------------------------
Targ nám nechal(a) vzkaz 09.07.2001 v 13:28:
Email: targ@rune.cz
Web: http://www.rune.cz
Sorry, ale chatu se nezúčastním. Prob je v tom, že jsem díky našemu báječnému molochu zvaném Telecom dočasně z domova odříznut od webu a mám k němu přístup pouze z práce. A zde jsem nejdéle do 19.00 Byl bych velice vděčnej, pokud se domluvít, za nějaký stručný shrnutí vaší diskuse a toho na čem jste se domluvili.


--------------------------------------------------------------------------------
Targ nám nechal(a) vzkaz 09.07.2001 v 13:30:
Email: targ@rune.cz
Web: http://www.rune.cz
Zgurvenost zvaná loot - reflektuju na vzkaz ohledně toho jak někdo vykrádá sajty. Ano, sere mě to, ale nic s tím neuděláme. V rámci družby zvané internet bych doporučil udělat malou anotaci do newsů ve stylu - V případě zájmu se můžete podívat rovněž i na internetové zloděje nápadů a myšlenek na http:// .... to by jim mohlo alespoň přivodit malou ostudu.


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 10.07.2001 v 00:12:
Email: adventureweb@seznam.cz
Take jsem bohuzel o chat prisel. Povinnost mi velela byt mimo domov (tudiz mimo i-net)... Uvital bych zapis z chatu.
Seznam vykradacu je moc dobry napad.


--------------------------------------------------------------------------------
Marek nám nechal(a) vzkaz 10.07.2001 v 19:17:
Email: mjir@mybox.cz
Psat na tenhle web vykradace je ouplne zbytecny, pac sem \"zatim\" vubec nikdo nechodi....
Co takhle pocitadlo pristupu MArtine???
Ten zapis je hotovej, je na mym webu.
Sem nemocnej, tudiz se na netu trosku dyl nebudu zdrzovat..

zatim bye



--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 10.07.2001 v 22:12:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: pjotr.kgb.cz
Následující komentář z pondělního chatu sepsal Marek (add.jinak.cz)

A máme to za sebou. Dnes kolem půl osmé se rozproudila první on-line debata webmasterů z Unie AD. Asi tak během hodinky jsme si vyříkali prakticky všechny zásadní problémy, hlavně pak jejich řešení. Je mi trošku líto, že nás nedorazilo tolik, kolik se čekalo. Dostavil se pouze Martin Matějka za Adad.cz, Pjotr za Pjotr.kgb.cz a já. Na poslední chvíli se omluvil Targ, o Bammalovi, který celou schůzku \"zorganizoval\" nemáme doteď žádné zprávy. Oficiality pryč...
...o čem se jednalo???
1)
Času nebylo mnoho a tudíž šla v současnosti již nezajímavá Autorská práva z kola ven (ono vlastně již není co řešit!!!). Na pořadu dne byly úplně jiné problémy, zejména pak design stránek. Ten je podle mínění (a oprávněného) všech dost nepřiměřený cílům webmasterů. Z debaty se dalo vytušit, že se Pjotr pokusí o nový, hezčí, příjemnější, stylovější, prostě krásný design. Uvidíme, jak bude úspěšný.
2)
Byla odsouhlasen nově vznikající archiv materiálů na unii. Teoreticky by se tak unie měla stát největším archivem materiálů pro ADéčko na českém internetu. Vysoko nasazená laťka, snad se se ji podaří zdolat.
3)
On-line debaty by se měly stát pravidelnou součástí činnosti webmasterů Unie. Schůzky by se měly konat každý týden. Stoprocentně budou neveřejné, myslím si však, že stejně nikoho nemůže moc zajímat, co pár fanatiků plácá :-).

Za sebe se jenom připojím ke stesku že nás tam bylo málo, víc názorů by určitě prospělo. I tak to snad s Unií pohne kupředu.


--------------------------------------------------------------------------------
Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 10.07.2001 v 22:47:
Email: martin@adad.cz
kouknete se na

http://www.adad.cz/unie_new/

nova verze unie, jak by mohla vypadat.
Jinak vcerejsi debata byla urcite prinosna... urcite to jeste zopakujem.


--------------------------------------------------------------------------------
Targ nám nechal(a) vzkaz 11.07.2001 v 10:31:
Email: ten už znáte
Bravo, nová úprava unie je podstatne lepsi nez puvodni. Tleskam!


--------------------------------------------------------------------------------
Targ nám nechal(a) vzkaz 11.07.2001 v 10:41:
Email: pfff
Mam celkem dobrej napad na graficke doplnky pro Unii - tj. logo apod. Dejte vedet pokud byste o to meli zajem. Eventuelne.


--------------------------------------------------------------------------------
ADAD nám nechal(a) vzkaz 11.07.2001 v 16:36:
Email: :-)
Targ > jiste ze mame zajem! Soupni to nekam na net a dej vedet!


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 11.07.2001 v 22:15:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: pjotr.kgb.cz
Rozeslal jsem vam co se ucastnite debaty na nastence svuj navrh na obnoveni Unie, ted ocekavam vase nazory. Pokud byl nekdo o email osizen, necht se mi ozve. Jinak od zitrka do nedele budu v prirode, daleko od kabelu :)


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 11.07.2001 v 23:17:
Email: adventureweb@seznam.cz
Nova uprava je lepsi. To ano. Ale je to porad takove nemastne neslane. Bohuzel ale ja pro zmenu designu a stranek vubec nemohu pomoci, jelikoz tohle neumim. Jsem rad, ze se mi jakztakz povedlo sesrotit to moje.
ad vysledky chatu:
1) konecne klid... :o)
2) Pro archiv jsem pro, ale spise pro \"sajtovy typ\", jak v e-mailu navrhoval Pjotr.
3) Jsem rozhodne pro (i kdyz jsem se prvniho chatu nemohl zucastnit). Ale dal bych i verejne chaty s moznosti pripadneho zamknuti chatu pro neverejne schuzky.

ad E-mail:
Pjotruv napad se mi velice zamlouva.
1) uvodni strana - neni co resit
2) novinky - v podstate souhlas, akorat bych treba titulky zprav nebo tak neco barevne odlisil: aktualizace cervene, presun stranek modre, komentare treba ruzove atd. Nenapadaji mne zrovna vsechny typy stranek. Dale treba na boku udelat tabulky dle ruznych kravinek: Hodnoceni navstevniku, webmasteru, posledni aktualizace. Je to takova vec navic pro prehlednost (i kdyz je to v podstate zbytecnost)
3) Linky - Souhlas. Asi neni co resit. Jen by byla super moznost pridavani komentaru.
4) Archiv - Souhlas.
5) Chat - Souhlas plus jeste dodatek (viz vyse)
6) Pridej se k nam - Souhlas.
7) Webmasteri - Souhlas.
Takze v podstate ve vsem souhlas.
Nacrt menu se mi velmi libi. Je fakt super.
Anglictina by byla fajn, ale chtelo by to pak u stranek uvadet, zda jsou jen v cestine nebo i v anglictine atd.
Tot zatim vse. Na vic si zatim nevzpomenu.
btw: Co takhle se sdruzit i podobne jako se sdruzujou weby v www.rpghost.com Tohle by bylo, ale slozitejsi a pro vic webu a i pro jine systemy, takze jen takova myslenka do budoucna.


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 12.07.2001 v 00:42:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: pjotr.kgb.cz
Jeste nez odjedu, neda mi to abych nezareagoval :)
1) barevne odliseni novinek podle tematu - proc ne, ale v tom mailu jsem zatim nesel takhle do hloubky
2) \"kravinky na strane\" nejsem proti, ale osobne bych s tim pockal, soustredil bych se na zprovozneni toho zakladu a pak to teprv takhle vychytaval
3) rpghost.com je hodne o necem jinym - je proste daleko vetsi a diky tomu je taky navrzena uplne jinak. Casem, kdo vi
btw: jestli se nemylim tak na rpghost.com pouzivaji stejny menu co chci pouzivat na Unii


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 12.07.2001 v 15:06:
Email: :-)
Tak na http://www.adad.cz/unie_new
najdete novou tvar unie, jak by mohla vypadat, ted nove s pridanymi napady od Pjotra.


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 14.07.2001 v 09:18:
Email: martin@adad.cz
A je tu nova tvar unie :))


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 17.07.2001 v 00:30:
Email: adventureweb@seznam.cz
Tenhle design uz je lepsi, ale jeste tomu neco chybi. Jsem zvedav s cim prijde Pjotr... ;o)


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 19.07.2001 v 01:40:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: pjotr.kgb.cz
Tak, mam prvni stripek do budouci mozaiky Unie. Podivejte se na pjotr.kgb.cz/unie.gif. A pište názory


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 19.07.2001 v 01:43:
Email: pjotr@kgb.cz
A jeste neco, ozval se mi Astinus, ze chysta prekopani svych stranek. Takze bych rek ze se mame na co tesit. A doufam ze se zacne zajimat i o unii (jemne jsem mu to doporucil :)


--------------------------------------------------------------------------------
Marek Jiran nám nechal(a) vzkaz 19.07.2001 v 20:25:
Email: mjir@mybox.cz
Tak Pjotr, to je naprosta parada. JEstli se ti v podobnym duchu jako ta hlavicka povede udelat celou unii, tak klobouk dolu. Sem rad, ze se neco deje, jinak jeste dneska v noci budou pristupne u me na webu nove informace z unie :-)
zatim zdravim....


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 20.07.2001 v 11:56:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: mujweb.cz/zabava/pjotr
Protoze KGB beha priserne, dal jsem obrazek i na zrcadlo, takze www.mujweb.cz/zabava/pjotr/unie.gif


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 21.07.2001 v 03:35:
Email: adventureweb@seznam.cz
Teda Pjotre, fakt je to super... Čekal jsem něco dobrého, ale že to bude až tak dobré... Hmmmm. :o))


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 21.07.2001 v 06:03:
Email: martin@adad.cz
Tyyy jo, Pjotre, musim uznat, ze je to skutecne moc moc moc dobry. Kdyz se ti to povede uplne cely takhle, tak teda budu koukat :).

Super, jen tak dal!


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 21.07.2001 v 13:32:
Email: pjotr@kgb.cz
To jsem rad ze se vam libi. Ja se ted par dni budu ucit na zkousku, takze prace na chvili usne. Ale pocitam, ze do konce cervence by to mohlo byt celkem hotove.


--------------------------------------------------------------------------------
Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 22.07.2001 v 20:54:
Email: martin@adad.cz
Web: http://www.adad.cz
Mame noveho clena! http://adndx.host.sk

Snad k nam brzo zavita a zapoji se do naseho programu.


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 22.07.2001 v 23:07:
Email: :-)
Spustena beta verze Anglicke verze UNIE AD&D


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 25.07.2001 v 21:56:
Email: pjotr@kgb.cz
Tak zitra jdu na zkousku. Pokud ji neudelam jdu si hodit masli, pokud udelam vrhnu se na Unii.


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 26.07.2001 v 01:27:
Email: hadej@adad.cz
Pjotr> hodne stesti :) To vis, musis to udelat - ted kdyz mame unii rozdelanou :)))


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 27.07.2001 v 01:55:
Email: adventureweb@seznam.cz
Držím pěsti!!! ;o)))


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 29.07.2001 v 14:26:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Mam prosbu... ;o)
Moje stranky adnd.wz.cz konci (budou na webu stale, ale bez aktualizace) a dnes spoustime dnd.czweb.org
Byl bych rad, kdyby se to nejak aktualizovalo v Unii. Bud vymazte adnd.wz.cz anebo je tam nechte. To zalezi na vas.
dnd.czweb.org zaregistruju jako nove stranky... Nepujde-li registrace, tak je tam doplnte.
Diky moc...


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 29.07.2001 v 16:44:
Email: neco@adad.cz
bammal> ok. dneska se k tomu uz nedostanu, ale zejtra snad jo, tak te tam pridam, jak budu moct.


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 01.08.2001 v 00:40:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Ja vim, ze jsou prazdniny (jenom pro nektere... :o( ), ale nejak to tu v posledni dobe hodne zmrtvelo... :o(


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 02.08.2001 v 21:38:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Diky za pridani odkazu a za hodnoceni! :o)))))))))
Jen, jestli by nekdo mohl zmenit nazev stranky na CzechD&D...
Diky! :o)))


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 03.08.2001 v 23:11:
Email: pjotr@kgb.cz
Tak bohuzel nesplnim co jsem slibil, cili novy design Unie do konce cervence. Mel sem trochu trable a tim padem min casu na ADnD. No a za par hodin odletam na tydenni dovcu. Ale pak se fakt budu snazit :)


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 04.08.2001 v 19:17:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Neudelame zase chat? Tentokrat se snad dostavim... ;o)


--------------------------------------------------------------------------------
Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 05.08.2001 v 21:23:
Email: martin@adad.cz
Zdravim ve spolek!
omlouvam se za moji delsi absenci na unii (a na netu vubec). Prave jsem se vratil z sermyrsky akce (hrad Helfenburg) - proc to sem vlastne pisu!? No sem z toho nadsenej :)
no ale kazdopadne jakmile se mi podari presunout se i v myslenkach zpatky do 21. stoleti (20. nebo 21. ?), budu se venovat vsemu, co jsem zanedbal. :)
Verte mi ;-)

Zatim se mejte, Martin.


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 06.08.2001 v 01:10:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Vitej nam zpet! ;o))) Je dobre, ze jsi prezil. ;o))))
Prosim, oprav ten nazev stranky v Linx. Dej tam \"CzechD&D\". Teď budeme přibírat spolupracovníky a bylo by hloupé vůči nim, kdybysme tady vystupovali jako Bammalovy a Markusovy D&D stránky... ;o)))))


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 06.08.2001 v 21:13:
Email: martin@adad.cz
Bammal > a je to :)


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 07.08.2001 v 01:39:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Diky moc! ;o))))))


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 13.08.2001 v 20:50:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Chodíte sem občas někdo?


--------------------------------------------------------------------------------
Marek Jiran nám nechal(a) vzkaz 13.08.2001 v 23:12:
Email: :-)
Panove, s politovanim musim oznamit, ze s naprostou bravurou prejima funkci techto stranek dnd.czweb.org. Bohuzel na ceskem poli adecka se nenachazi dostatek kvalitnich a spolehlivych lidi schopnych udelat neco pro spolecnou vec. V Unii nadale zustavam, pokud zbyde cas, budu o deni v unii indformovat na svych strankach. Zadnou dalsi iniciativu vsak jiz vytvaret nebudu, mam na praci spoustu jinych veci. Odrazem toho, ze unie je na HOVNO (bohuzel musim dnes poprve uvest vulgrismus) je i pocitadlo. Vemte na vedomi, ze minimalne jednou za dva dny se sem prijde podivat kazdy webmaster. Tudiz se sem chodi kazdy divat na sve zakrsle a nedokonale ditko, lidi z venku tento projekt absolutne nezajima. Musi se na to uplne jinak, bohuzel vsak tady se nevi, jak na to. Budu ted tedy me usili vkladat do dnd.czweb.org, pac to vypada, ze z toho neco bude.
Deni v unii monitoruji, tento pripevek bude i hlavnim predmetem me dalsi uvahy na mych strankach.
JE MI LITO? ALE BOHUZEL...

zdravi Marek jiran, add.jinak.cz


--------------------------------------------------------------------------------
fAke nám nechal(a) vzkaz 14.08.2001 v 07:57:
Email: shlubik@stonline.sk
Web: www.dungeon.miesto.sk
Musím nesúhlasiť s Marekom, ohľadne toho, že unia ADAD je na \"hovno\". Veď preto sme začali tvoriť tento projekt. Viem nestačí len kecať a kecať, ale aj niečo robiť. Moja stránka vznikla, preto lebo nigde (sorry, ale SJ je potvora :)) som nenašiel veci pre adad, sú síce ale len phb a pre DM nič viac (sú, ale len v AJ a nie všetci vedia po anglicky), tak som začal so stránkou. Ona nieje pre mna, ona je pre vás.

A PRETO NEŠTAČÍ DRÍSTA O TOM ČO SA DÁ A ČO NEDÁ TREBA KONA !!!

p.s. bolo to písané priamo po reakcí na marekov odkaz.



--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 03:13:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
fAke: Unie primo na hovno neni. Protoze je jedina. Ve stavajici Unii je vyhoda v tom, ze clovek nemusi vypisovat vsechny odkazy na ceske ADnD stranky. V cem jinem je v tuto chvili dobra? Byla tady ochota pretvorit ji v opravdovou a hodnotnou Unii, ve ktere by opravdu stalo za to byt a nebyla by jen odkaznik a jeste s neupdateovanym popisem. Nevim jak dlouho tady chodis, ale pokud se nic nezmeni, tak das Markovi zapravdu. Pokud ti ovsem stavajici Unie staci...
A Marka se opravdu musim zastat. Tenhle clovek nedrista, ale opravdu kona!!! Stranky, na ktere se dival, jsou pocitam jeho samostatne. Nediv se, ne kazdy ovlada HTML apod. natolik aby vytvoril neco velkolepeho (btw tve stranky jsou pekne). Ale alespon je udelal a nejsou tak spatne, jak mi vyznelo z tveho prispevku, a prozatim je aktualizuje. Musis vzit taky na uvazenou, ze ted zacal s nama delat na CzechD&D. btw: Stezujes si, ze nemuzes najit jine pravidla nez v anglictine... Asi si nehledal dostatecne. Podivej se treba k nam. A ze neni prelozeny DMG? Vsiml sis u Marka na strankach, ze se na nem pracuje? No a jeste, ze nestaci kecat co se da a co neda. Nestaci. To mas pravdu. Ale je to velice dobry zaklad, pokud ma spolupracovat vice lidi na te urcite jedne veci. Nevim jake s tim mas na webu zkusenosti, ale ja uz jsem se od zacatku CzechD&D vycvicil...
Tot snad vse. Nechtel jsem te nejak urazit ci nastvat nebo napadat, kdybys to tak nahodou pochopil. Jen jsem ti chtel vysvetlit co a jak a proste jsem se musel Marka zastat, jelikoz on je jeden z lidi, co kona... ;o))))))))
Tak tedy zatim dobrou noc (dle hodin uz rano)!
A mejte se zatim vsichni co nejlip. ;o)))))


--------------------------------------------------------------------------------
fAke nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 10:07:
Email: shlubik@stonline.sk
Nenaštval si ma, ale asi si si zle prečítal moju pripomienku, pretože som povedal že ADAD unie nie je na hovno. Máš asi pravdu, že som nehladal dostatočne, hoci keď som začal boli na sezname iba 4 stránky s ADAD. Ja bývam v dosti odlahlel časti slovenska cca 15km od hraníc s ČR a tu sa nikde nedá zohnať nič o adad. Xcel som niečim začať, ale ako keď som nič nemal. Tak som si našiel PHB (samo že v čestine :o)), ale čo pre DM. Kde zohnať svet, k adad. Tak som žačal hladať, ale kde ?(fylozofická otázka). Nič nebolo v zrozumiteľnej reči. Až ma prestalo baviť stále niečo hladať a tak som prišiel na www.tsr.com . Kewl stránka pre manikov do ADAD, ale dosť ma prekvapila ta komercia naokolo, xcěs niečo, dobré, zaplať. Tak som tam xodil pravidelne vyše roka a našiel som the North (tý čo poznajú Icewind Dale nemusím predstavovať). A začal prekladať, stále hladám niekoho čo stím pomôže. Zatiaľ mám preložené celkový pohlad, zemepis, počasie, celú históriu (vrátane legiend),všetky rasy, kmene + ix históriu a časť náboženstva. Prepísané mám všetko po počasie (na mojej stránke to nájdete).



--------------------------------------------------------------------------------
Targ nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 11:03:
Email: targ@rune.cz
Web: http://www.rune.cz
Drazi pratele.
Se zaujetim jsem si precetl vase zpravy, kterych se opravdu prilis mnoho neobjevuje (jak spravne podotknul Marek). Ja osobne trochu tak trochu porad nechapu zamyslenou funkci Unie. Co vlastne chceme sjednocovat? Unie je urcena predevsim pro webmastery. Neni lepsi zpusob komunikace, nez se vecne divat na nejake centrum, pouzit system mailu (ICQ) nebo linku. Technicky je to jednodussi. Nemyslite?
Podstatne vic podporime navzajem nase sity tím, že dle dohody umistime linky. Na ty se vetsina lidi diva. Ja osobne nemam problem uvest, ze na serveru XY se nachazi ty a ty soubory. Nemusim kvuli tomu vecne veku lezt na unii a tady to nejak slozite sosat. To me zdrzuje a cas jsou penize (alespon vetsinou). Myslim si, ze v ramci internetove druzby bychom mohli mit ruzne specializace - tahle stranka pro updaty pravidel, tahle stranka pro moduly dobrodruzstvi, apod.
Existence ci umrti webovych serveru je zalozena zasadne na zajmu navstevniku - v pripade unie webmasteru. A to je presne to co se unii nedostava.
Jak jsem rekl, radsi linky na strankach a vse bude v poradku.



--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 19:50:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
fAke: To, ze jsi psal, ze Unie neni na hovno jsem si precetl a vzal samozrejme v potaz. ;o))))) btw: Co si o Unii myslis ty a k cemu ma vlastne slouzit?
Targ: To s temi linky a komunikaci mimo Unii si myslim taky. A taky to tak provozuju... Specializace: Je tezke se na nasich novych strankach na neco specializovat. Prave, ze mi chceme nabidnout komplexni stranky se vsim vsudy, jak pro novacky, tak pro ostrilene hrace. A delame to s lidmi pro lidi. Specializovane stranky jsou v CR celkem neresitelne. Vetsinu stranek tvori jeden clovek, ktery si na ne da to, co ho zajima. A malokdo se chce sdruzit. Hlavne chteji delat na vlastnim. U nas jsme zatim 3 (kazdy mel/ma svoji stranku) a specializujeme se. Kazdy ma na starosti neco jineho. Nevim, ale myslim si, ze specializace oddelenych stranek by nefungovala...
Souhlasim s tebou i v te existenci/umrti webu. Ale taky to jeste zalezi primo na webmasterech tech urcitych stranek... (neni to mineno na nikoho)


--------------------------------------------------------------------------------
Nasranej Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 23:30:
Email: nasranej.martin@adad.cz
Tak.
Jak to tady tak ctu, tak koukam, ze jsem se v nekterych z vas splet. No vezmu to poporadku, aby v tom nebyl uplnej bordel.

Marku, vysvetli mi prosim, jak myslis to, ze UNII prebira nejaky CzechD&D.org ? Myslis jako kdyz sem nikdo nechodi, protoze proste neni na Unii cas (nemyslim tim jenom sebe, ale treba i Pjotra...) tak proste ukradnete napad? (ted pozor - ukrast nejakej download a ukrast internetovej projekt je rozdil! Ale to je ted vedlejsi...). Zrvovna od tebe jsem cekal neco vic, nez ze Czech D&D prebira unii. Jak muze czech d&d prevzit Unii, a ja o tom nevim!? To nechapu...

czech D&D Crew (tak si rikate?) - nevim, ale mam pocit, ze to bude to samy i na jiny adrese. Jestli jsem teda pochopil spravne, ze chcete budovat jinou Unii, jinde?! (jestli ne, tak se omlouvam). Nevim, co si o tom vsem myslet.

Dal... Jestli budete namitat, ze je unie neaktualizovana, tak s tim muzete jit rovnou nekam! Nejmin tisickrat jsem vas zadal o pomoc pri aktualizovani... Nabizel jsem, ze vam sdelim ftp pristup na unii! ze to proste nestiham a tak bych na to potreboval jeste nekoho (vid Marku? Nevim, jakej je rozdil pomahat unii na czech D&D nebo na adad.cz? Neni to to samy?). Zadal sem vas o pomoc mockrat a pokazdy ste se na me vysrali, ze nemate cas. Jedinej kdo byl ochotnej pomoct byl Pjotr, kterej se pustil do designu a spolupracoval...

Pokud vim, vsichni jste odsouhlasili uvedeni seznamu archivu na strankach Unie. SERETE NA TO! Dneska sou tam asi tri? A kolik je (bylo) clenu Unie!?

Tohle neni fer jednani.


--------------------------------------------------------------------------------
martin nám nechal(a) vzkaz 15.08.2001 v 23:35:
Email: nemam@adad.cz
Takze zasadni otazka.

RUSIME UNII AD&D ?
CHCETE ZASTAVIT A ZRUSIT PROJEKT UNIE AD&D?



(jen tak pro zajimavost, proc se vsichni neregistrujete v NAVRCHOLU.cz? zajimalo by me,kolik lidi chodi na czech d&d, kdyz se cejti na prevzeti funkce unie... mozna hodne, mozna malo, ale zajimalo by me to.)




--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 16.08.2001 v 00:41:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Takze abych to uvedl na pravou miru:
Neni proc byt nasrany Martine. Ano, rikame si CzechD&D Crew. CzechD&D neprebira ani nehodla delat zadnou podobnou Unii. Mozna sis spatne vylozil Markovy slova. Jedine co chceme, je delat stranky na urcite urovni (at uz je jakakoliv) ;o). Nechceme nikomu konkurovat. Radi budeme spolupracovat s lidmi, kteri o ni projevi zajem. A tim se stal napriklad Marek. Domluvili jsme se a tak pracuje na strankach s nami. Opravdu se nejedna o zadnou Unii AD&D.
Ohledne nulove pomoci vyjma Pjotra. Za sebe mohu prohlasit, ze s technickymi vecmi jsem nepomohl ani v teto dobe nemohu pomoci, jelikoz neumim dostatecne skripty a v grafice je to se mnou jeste horsi. Vse u nas prozatim obstaraval Markus. Take ani nebyl cas, jelikoz jsme makali na CzechD&D a stale makame (i kdyz uz to neni tak intenzivni). Jedine cim jsem mohl (a obcas prispel) byly navrhy. Temi muzu prispivat k pomoci i nadale.
Archiv: klidne ti seznam veci dodam, ale velice casto se meni (i dvakrat do tydne) a tak nevim, jestli to ma smysl.
Rusit ci nerusit: to je zasadni otazka. Samozrejme to zalezi na Tobe. Kazdopadne ja bych ji zachoval. I kdyby byla totalne k nicemu, tak par lidem pomuze urcite...
Navstevnost CzechD&D: Pokud Te zajima navstevnost, podivej se u nas na stranku s novinkama a na ji uvidis primo vlevo dole. Je to tam bile na cernem... ;o))) A jinak jsme i registrovani na navrcholu.cz (i kdyz ne od zacatku).

Zatim se vsichni mejte co nejlip a nehadejme se. Je to zcela zbytecne a k nicemu to nevede...


--------------------------------------------------------------------------------
fAke nám nechal(a) vzkaz 16.08.2001 v 09:51:
Email: shlubik@stonline.sk
Prečítal som pripomienky, troxu divný pocit z nix mám. Prečo by sa malo niečo rušiť, keď by to pomohlo aspoň jednomu človeku.

Nerušte úniu, keď človek ide po zozname, sezname alebo inýx hladačov. Napíše čo hľadá, väčšinou mu to vyhodí milión odkazov a väčšina z nix je na \"hovno\". Tak tu máme jednu adresu kde je všetko dokopi.

Súhlasím s Martinom, že sám nato nestačí, a preto tuto stránku tak hodnotíte.


--------------------------------------------------------------------------------
Ten, co to vsechno rozpoutal (Marek) nám nechal(a) vzkaz 16.08.2001 v 19:54:
Email: mjir@mybox.cz
JE mi velice lito, ze tak bystry clovek, jako je MArtin Matejka, si spatne vylozil ma slova. Je NEPSAL: Seru na vas, du si udelat unii nekam jinam. Jenom jsem rikal, ze na Czech DD se doopravdy pracuje. Pokud se tam budou objevovat nove prispevky, downloady, recenze, budou tam zajimave diskuse (porovnej Martine vzaky na tvejch strankach, v UNII a na Czech DD, mozna te to prekvapi) a budou se tam organizovat nove preklady apod., potom CZech DD automaticky prevezme FUNKCI Unie. TAm to bude zajimavy, tady urcite ne.
Dalsi vec
NESPOLUPRACUJU??
ja sem uz na zacatku rek, za v html umim pouhopouhy zaklad, graficky sem na draka (muj vytvarny talent konci u obrazku kostela) a tudiz z podobou nepomohu. POmohu ale s obsahem, s prispevky, s organizovanim prekladu. ZE by opet nepochopeno

Celym probleme je vzajemna nevrazivost mezi webmastery.
Na jedne strane Martin, ktery dva roky mel prakticky MONOPOL dobrych stranek (omlouvam se Pjotrovi a Targovi). Ted se tu objevil Czech DD, rozbehlo se to strasne rychle, navic se ozvali lidi PROTI praci UNIE. NAvic si nikdo dovolil narusit naprostou ignoraci autorskych prav. Ale to se nathejme, jasne sem rek, ze je to pro me uzavrene. Ale ruku na srdce, Martine, me jmeno u meho prispevku u tebe je vyjimkou.

A co me stve nejvic???
ze me tu ma plnou hubu myho jmeno nekdo, kdo s Unii spolupracuje prakticky nejmensi dobu:
Takze mily FAKE: moc toho nevis, co se tu delo predtim. Stranky mas pekne, proto se ale nemusis opirat do prace jinych, o jejichz praci nevis zhola nic. Muzeme si to vyrikat mailem ci na chatu, pres nastenku mi to prijde hloupe a trochu exhibicionismus.
A PROSIM, mam uz tak problemy ze slovenstinou. Mozna sis vsiml, ze tu spatne funguje diakritika.TAK prosim pis bez hacku a carek, protoze pro Zapadocecha je to nerozlustitelne.


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 07:10:
Email: pjotr@kgb.cz
Všechny vás tu zdravím,
dneska to byla celkem dlouhá noc :O, nebyla první, každopádně ale design je hotov.
Najdete to na adrese pjotr.kgb.cz/unie/index.htm

Ted nejprve par slov k te debate co tedka probiha. Prijde mi ze obcas pisete rychleji nez myslite, objevuji se tady ostre reakce bez toho, aby si clovek poradne zjistil o cem mluvi ... ja jenom doufam ze to skutecne je jenom horkyma hlavama (koneckoncu jsou poradny parna) a ze se obe strany (ja mel vzdycky dojem ze jsme jedna strana :O) zklidni.

Ale uz k designu. Budu psat mozna trochu neusporadane co me k tomu bude napadat, ohledne toho jak je to delane a co je treba dodelat, nejspis na dost veci zapomenu, takze pripominkujte, ptejte se atd.
Nejdriv ohledne zpozdeni. Omlouval jsem se, ze jsem design nestihnul dodelat pred svym odjezdem, od te doby co jsem se vratil na tom delam co mi sily staci.

Ted co je treba jeste udelat.
Hotovy je design, ale stranky jsou kompletne staticke, ted je treba zapojit do prace trochu dynamiky, Nejspis to zbyde na Martina, snad bych mu s tim mohl pomoct, to se domluvi. Krome toho mi chybela data o clenech Unie. Nasledne bude na VSECH clenech Unie, aby dodali svoje data a Unie se mohla rozbehnout.

Cili prvni faze: Doplnit seznam odkazu na cleny Unie (linky.htm), jejich emaily (email.htm) a detailni kontakty do webmasterovske sekce (kontakty.htm).
Pak pridat opravdove prihlasovani do webmasterovske sekce a soukromou i verejnou nastenku.
Trochu tezsi to bude s novinkami a archivem. Idealni by bylo udelat oboji dynamicky, ale rekl bych ze to bude znamenat dost prace a urcite to nebude hned, to znamena ze aktualizace se alespon ze zacatku nebudou delat pomoci formulare ale primo do souboru. Na jednu stranu to neni moc hezke, ale osobne si myslim ze to pro nikoho z nas neni prilis velka zatez. Znamena to taky ze vsic


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 07:19:
Email: pjotr@kgb.cz
Martin: jeste na neco jsem zapomel. Protoze nemam mail na vsechny cleny Unie, posli jim to prosim. Dik


--------------------------------------------------------------------------------
fAke nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 08:30:
Email: shlubik@stonline.sk
Zobral som si ponaucenie, ze budem pisat bez ciarok a hacek.

Marek, namas na mna byt co nastvany, pretoze som tvoje meno spomenul, len raz. A mne bude srdecne jedno na akej adrese bude unia. Len aby fungovala a pomohla ludom. S uniov spolupracujem asi najkratsie, ale to neznamena ze som v tomto uplny amater. O ADAD sa aktivne zaujmam vyse dvox rokov (mám doma slusnú zbierku toho). A sledoval som vývoj stranok s týmto zameraním u vás. Ja som sa preto rozhodol robiť svoje stranky. Mne jedno ako bude vyzerat stranka s adad, nemusi mat ani obrazky, ak tam najdem co potrebujem.
K tvojmu vyroku k mojim vystupeniam na nastenke. Poviem ti to takto :

PRAVDA BOLI A PRETO JU LUDIA NERADI POCUVAJU

Pjotr, perfektny dizajn stránok. Je velmi pekny a dufam ze sa uxyti.


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 15:49:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Pjotr: je to super! ;o)) Info ti poslu, ale nebude v nem obcanske jmeno ani telefon...
Telefon nebude jelikoz trosku mi dost selhal a je k nepouziti... (musim kupovat novy...) :o(((


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 17:22:
Email: hadejte@adad.cz

Co na to rict?
tahle debata nevede nikam. Jestli se budeme hadat, muzem to rovnou zabalit, protoze se nikam nedostanem. Uznavam, ze jsem to predtim spatne pochopil, ale fakt na Unii sam nestacim. Uz sem zazadal o prideleni vlastniho ftpcka pro Unii, takze od nekoho z vas chci slyset, ze mi s tim pomuze. Nekdo kdo je spolehlivy a je casteji online. Pjotr? Marek? Nevim... jestli se na to nekdo z vas cejti, necht se mi ozve a az mi pride heslo na to ftpcko, sdelim ho ty osobe.

Design > Pjotre, odvedl jsi vynikajici praci. Co s tim designem ted? Posli mi to cely mailem, ja tam dodelam ty nastenky a podobne a hodim to na net. Pozdejc (nestiham!!!) dodelam ty autentifikace a podobne... na to tedka neni cas. Jsem blbej a delam reparat z Elektroniky a tudiz se musim ucit...

fAKE, Marek, a vubec vsichni ostatni > koncime s hadkou? Na Unii se nic nedelo, protoze jsme za a) cekali na design, za b) tu skoro nikdo o prazdninach neni a za c) ste na to kaslali.
Myslim tim to, co naznacil i Pjotr. Meli bysme si sdelit svoje jmena a tel. cisla. kdyz byl chat na Unii, zachranilo debatu jenom to, ze Marek dal do eteru svoje tel. cislo. Takze jsem mu mohl zavolat, ze se spozdim.

Tak doufam, ze uz s tim konecne neco udelame. Design od Pjotra je fakt dost dobrej a tak se s tim da uz neco delat.
AD&D zdar!




--------------------------------------------------------------------------------
Marek nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 19:11:
Email: :-)
POmoc nyni slibovat nebudu.Delam ted na dvou strankach, takze bohuzel nemam cas i na Unii. Pokud vsak se naskytne nejakej konkretni problem, ozvete se, kouknu se, co se s tim da delat. Ale slibit kompletni pomoc s celym projektem, na to nemam bohuzel cas.
zatim...


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 19:21:
Email: pjotr@kgb.cz
Web: pjotr.kgb.cz
Tak, mam prvni stripek do budouci mozaiky Unie. Podivejte se na pjotr.kgb.cz/unie.gif. A pi1te názory


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 19:23:
Email: pjotr@kgb.cz
Sorry za ten predchozi vzkaz. Netrefil sem adresu a znova sem tam odeslal starou zpravu :(


--------------------------------------------------------------------------------
Martin nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 20:46:
Email: mam_mail@adad.cz
Pjotre, posles mi ten tvuj navrh na unii? docela bych ho rad dal na web. :)


--------------------------------------------------------------------------------
Martin Matejka nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 22:45:
Email: adad@adad.cz
Takze. Unie AD&D byla docasne pozastavena. Spustim ji, jakmile se zde dohodnem, budeme-li spolupracovat nebo ne.

Ptam se: Jste ochotni pomoct?

Chci od vas slyset jednoznacnou odpoved. Ano nebo Ne.
A pokud se dohodnem, ze ano, chtel bych pozadat jednoho z vas o pomoc s administraci Unie. Dnes jsem volal administratorovi serveru jinak.cz pod kterym bezime a dohod sem s nim vlastni ftp pristup pro UNII. Takze administrace nebude problem.

Prosim, budte rozumni!


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 17.08.2001 v 23:17:
Email: pjotr@kgb.cz
Takze ja jsem Martinovi poslal kompletni zdroj, ted je na nem aby doplnil chybejici informace a stranky. A rozjel Unii v novem designu.
Jinak uz jsem to psal Martinovi v mailu, ale abyste to vedeli vsichni, nabidl jsem se ke spolupraci. Ono to asi vlastne ani moc jinak neslo, kdyz jsem ty stranky udelal:)


--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 18.08.2001 v 03:10:
Email: crew.dnd@seznam.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Nuze tedy k veci (vecem) ;o))):
Spoluprace: Rad prispeju, pokud to bude v mych silach. Bohuzel vsak plnou spolupraci nabidnout nemohu, jelikoz jsem si toho uz vzal na sebe dost (nejen na netu) a nemuzu zarucit, ze bych stihal. :o(
Kontakty: Jak jsem psal vyse. Telefon mam ted out of control, ale jakmile budu ready-on-phone dam vedet. Prave jmeno rozhodne nesdelim, jelikoz nechci riskovat odhaleni Lizards of the Toast. :o(
btw: Komu mam tedy poslat kontaktni udaje? Pjotrovi nebo Martinovi?
Mejte se zatim co nejlip... ;o))


--------------------------------------------------------------------------------
fAke nám nechal(a) vzkaz 18.08.2001 v 07:55:
Email: shlubik@stonline.sk
Web: www.dungeon.miesto.sk
idem do toho, ale az od soboty som mimo. Potom mailnite, kde mam zacat.



--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 25.08.2001 v 00:45:
Email: pjotr@kgb.cz
Omlouvam se za nefunkcnost nastenky, prave jsem na to prisel a doufam ze s tim dokazu pohnout


--------------------------------------------------------------------------------
Pjotr nám nechal(a) vzkaz 25.08.2001 v 00:51:
Email: pjotr@kgb.cz
Tak nastenka by mela zase fungovat. Piste, co jste si behem par uplynulych dni museli nechat pro sebe.
A ja s tim zacnu, jak jste asi zpozorovali, presunuli jsme se na hezci adresu unie.adad.cz, mozna jste si nevsimli, ze jsem Martinovi zacal pomahat s administraci. A protoze Martin je momentalne pryc, staram se zrovna ted ja.



--------------------------------------------------------------------------------
Bammal nám nechal(a) vzkaz 25.08.2001 v 03:00:
Email: bammal@czechdnd.cz
Web: http://dnd.czweb.org
Super... ;o)))))
No, chtel bych nahlasit par veci:
- ICQ mam (nevedel jsem, ze ho mam uvest do kontaktu). Cislo je: 109767788
- od pondeli funguje CzechD&D na nove adrese: www.czechdnd.cz (tudiz prosim o zmenu... Moc to nespecha, jelikoz nejakou dobu bude na dnd.czweb.org redirect)
- take e-mail se pro CzechD&D meni na webmaster@czechdnd.cz nebo jeste moznost crew@czechdnd.cz
Diky mockrat... ;o))))

--------------------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Pjotr: pěkný vidět, co nám předcházelo 8)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Je hrozny videt, jak to slo do kytek. A neco mi to pripomina... :>;o)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Snad podobný osud nečeká nás... $o
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Už je tady toho trochu moc, tak pro věci týkající se nových stránek založím nový topic
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak mě napadá...
Teď, když už je, díky bratru Pjotrovi :wink:, jistý, že nová verze CzechDnD opravdu bude, co to veřejně oznámit na stránkách? Aspoň bysme měli nějakou omluvu pro to, proč jsou teď stránky tak úžasně zanedbávané.
Hodilo by se tam velké oznámení o přípravě nových stránek, napsalo by se, že ty staré se od této chvíle neudržují a klidně bysme mohli přihodit screenshoty navrhovaných designů, abysme ukázali, že opravdu něco děláme 8)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Pravda... i když bych to nedělal loňským stylem fixního oznámení na začátku novinek $D
Hlavou nejvíc pomazanou jsi na sepsání toho článku ty, takže piš, barde... $lol$ 8)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Já bych to nechal jako překvápko. Normální články by byly užitečnější.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Červenat se můžu hodně i já ( :oops: ), ale přiznejme si, že se teďka vyprodukuje nějakej článek těžko... je léto, půlka, ne-li víc, z nás je rozlítaných všude možně; druhak všichni si už téměř rok šetří síly právě na novej design (otázka je, jak to bude vypadat, až ten design vážně bude $D :wink: )...

Překvápko je věc hezká a tohle by se povedlo dost, ale zas než takhle "vyhnívat", tak by imho stačilo to překvápko, jakým bude oznámení, že se vůbec na něčem dělá... Za prvé to bude článek sám o sobě :D a druhak tím předejdem soudům typu "hmm, tak tady už to chcíplo úplně."
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Tak teda dobře... ale jestli chcete slibovat i termín, tak bych dal konec září, ať můžeme příjemně překvapit :-)
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ja bych nic neoznamoval dokud to nebude. Aby to nebylo jak s prekladem PHB 3e.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Výjimečně s Alnagem souhlasím :wink:
V tuhle chvíli už nějaké oznamování nemá cenu.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Markus píše:Výjimečně s Alnagem souhlasím :wink:
V tuhle chvíli už nějaké oznamování nemá cenu.
Bohužel máš pravdu... Hold pánové, musí se jednat a ne stále debatovat...
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti