Koncept CzechDnD

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ale jo, koncept jsem si prohlížel a nějak se nedokážu stotožnit s představou, že pravidla budou zastoupeny jenom jako příspěvky na fóru a sborníky? Nic mezi tím? Co když budeme mít úžasný ale osamocený příspěvek k nějakému tématu (řekněme úžasnou zbraň). Necháme to viset ve fóru dokud se za dva roky neobjeví druhá, aby si slovo sborník zasloužilo svoje jméno?
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Markus píše:Rytíř: Dobrý, třídění článků chápeme naprosto stejně. Akorát já si myslím, že lepší je míň než víc, ty si myslíš, že lepší je víc než míň :wink:
ok, v tom případě už mlčim, timhle sem si nebyl jistej
Ale pak si to dodatečně, resp. zpětně, budeš třídit sám..! :)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Alnag píše:Ale jo, koncept jsem si prohlížel a nějak se nedokážu stotožnit s představou, že pravidla budou zastoupeny jenom jako příspěvky na fóru a sborníky? Nic mezi tím? Co když budeme mít úžasný ale osamocený příspěvek k nějakému tématu (řekněme úžasnou zbraň). Necháme to viset ve fóru dokud se za dva roky neobjeví druhá, aby si slovo sborník zasloužilo svoje jméno?
Naprosto souhlasím. To sis ještě nevzpoměl, že se Forum samo maže po určité době, když tam není žádný nový příspěvek. Takže to tam buď bude samo a smaže se to. Nebo to bude postupem času zahrábanou hromadou nic neříkajících komentářů, jako je tomu teď.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ebon Hand píše:Naprosto souhlasím. To sis ještě nevzpoměl, že se Forum samo maže po určité době, když tam není žádný nový příspěvek. Takže to tam buď bude samo a smaže se to. Nebo to bude postupem času zahrábanou hromadou nic neříkajících komentářů, jako je tomu teď.
To se dá udělat nemazací, ale taky si myslím, že komentáře to můžou spíš pohřbít. Apropo, už jste tady na fóru někoho viděli publikovat zbraň, prestižku nebo feat? Spíš by to poslali jako článek než jako příspěvek do fóra. Tak já s tou volnou tvorbou nevím, nevím...

Mimochodem, myslíte si, že někdo někdy pošle do fóra dobrodružství? To bych ten příspěvek chtěl fakt vidět... :-)=
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Alnag píše:Ale jo, koncept jsem si prohlížel a nějak se nedokážu stotožnit s představou, že pravidla budou zastoupeny jenom jako příspěvky na fóru a sborníky? Nic mezi tím? Co když budeme mít úžasný ale osamocený příspěvek k nějakému tématu (řekněme úžasnou zbraň). Necháme to viset ve fóru dokud se za dva roky neobjeví druhá, aby si slovo sborník zasloužilo svoje jméno?
Problém je v tom, že v tomhle případě bys musel u každého přípěvku rozlišovat jestli je dostatečně úžasný na to, aby šel na stránky, nebo jestli už musí jít na fórum. Nehledě na to, že by potom něco bylo tady a něco tam a byl by v tom pěknej bordel.

Znám spoustu stránek, které uvádějí materiály k DnD, většinou to stojí za houby. V okamžiku, kdy můžeš přispívat každý, nastává jeden problém - budou chodit i nekvalitní materiály. Proto bych strašně nerad zaspamoval stránky úplně vším, co přijde. Systém "na fóru" všechno, na stránkách výběr mi přijde jako šťastné řešení.

Jinak... Nemusíte se bát toho, že by to po systémové stránce bylo nějak krkolomné. Přímo na stránkách budou odkazy do jednotlivých částí fóra, takže to vyjde skoro nastejno, jako kdyby to byly vlastní sekce stránek. Jestli ti po kliknutí vyjede seznam materiálů v enginu CzechDnD, nebo v enginu fóra... To máš to samý.
Akorát kdo bude chtít něco poslat, musí se přihlásit.

Fórum navíc umožňuje lepší údržbu a přehled. Ne, opravdu se to neztratí mezi komentáři. Protože: Každý materiál je samostatné téma (obrázek). Materiál bude popsán hned v prvním příspěvku toho tématu. Komentáře jsou až pod ním a vůbec si je číst nemusíte. Nevím, kde by se tam co ztratilo.
Mazání témat se dá vypnout.
Mimochodem, myslíte si, že někdo někdy pošle do fóra dobrodružství? To bych ten příspěvek chtěl fakt vidět...
No jo, vidíš. V tom případě můžou být všechna dobrodružství rovnou ke stažení na stránkách, ne na fóru. Nevidím problém.
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů