Moderování fóra

Témata ze staré moderátorské sekce, poprvé uveřejněna a vypuštěna na světlo světa.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Alnag: Dalcor mi psal, že Gorthovi nadnesl, aby v případě zájmu o celou sekci Hranahrdiny kontaktoval adminy. Vyjádřil, že i jo, ale že nejprve uvidí, jak bude aktivní tenhle dosavadní thread.

No, nerušili jsme někdy před rokem a půl skupiny "webmasteři"? $D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Vlasák píše:Alnag: Dalcor mi psal, že Gorthovi nadnesl, aby v případě zájmu o celou sekci Hranahrdiny kontaktoval adminy. Vyjádřil, že i jo, ale že nejprve uvidí, jak bude aktivní tenhle dosavadní thread.

No, nerušili jsme někdy před rokem a půl skupiny "webmasteři"? $D
Ano rušili. Ale zdá se, že se tahle myšlenka stále neodbytně vrací... tak proč to zase nezkusit. Fórum je jinak dost dead, takže horší to být zřejmě nemůže... $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Forum je dead, protože všechny nejzajímavější diskuze jsou pryč, smazaný. Místo aby si v nich nový návštěvník mohl najít kupu zajímavých názorů.
Tím, že tam nikdo nějakou dobu nepřipěje ještě neznamená, že ono téma ztratilo přitažlivost.
Zůstavají povětšinou jen "provozní diskuze" a nikam nevedoucí elitářské (zejména crew) debaty v ultra core slangu, kterým stejně nikdo krom pár zúčastněných nerozumí. Místo aby forum bylo místem, které má pochopení a informace pro každého, tak se stalo baštou elity, která často nemá daleko k bojovému heslu: "Všichni to děláte blbě, jen MY tomu rozumíme."

Toť můj názor po delší době, přeberte si to jak uznáte za vhodné.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ebon: koukám, že na říznosti jsi neztratil :wink:

Nevím - timeout na smazaní neaktivního fóra je kolem 120 dnů, což mi nepřijde tak málo na to, aby do propadliště spadlo téma, které by si to nezasloužilo. Je to třetina roku...

Nicméně nevím - imho je moje zkušnost spíš taková, že když někdo něco napsat chce, většinou to napíše úplně někam jinam, než do už hotového - zpravidla založí totiž téma vlastní :wink: Nepřijde mi, že z téhle strany by mělo archivování různých tématických chuchvalců větší cenu než nostalgickou.

Zeštíhlel Rozličný pokec, ale třeba Fantasy imho zůstalo vesměs plné...

Nemyslím, že by problém fóra byl v mazání témat - spíš chybí drajv, kterým by lidi měli chuť přispívat. Dřív jím byla tlupa různých diskutérů (včetně třeba tebe). Dnes tu ta tlupa povětšinou už nic moc nepíše... alternativa za ní by pak byla v článcích na stránkách...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Není už co psát. Všichni už jsme se krásně poštěkali, svoje názory známe a tím to hasne. Chybí nová krev a nedivím se, že se sem nehrne... Nemluvě o tom, že to tady správně hraju jenom já... $P
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Ohledně promazávání - v okamžiku, kdy nepřibývají nové příspěvky, není zase až tak potřeba mazat staré.. ale to je ryzí logika oproštěná od praktického použití :)
Nicméně chápu Ebona, že se mu to nelíbí, mě to taky jednou zarazilo, když sem se po sto letech chtěl na něco mrknout, že mam smolika.. některý diskuze a příspěvky byl fakt výborný. Jenže to je težký, dalo by hroznou práci to probírat a cedit přes síto, co pryč a co ne..
No a že je forum chladnoucí mrtvola.. no, pomalu to tak vypadá. Těžko říct, co je za tim. Že bysme my už naplno vyčerpali svůj potenciál? No, snad ne! :) Možná za to můžei začátek školy, flákači se třeba rozhodli zabrat a omezují ostatní aktivity :)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Sakra ani tenhle můj příspěvek nerozproudil žádnou debatu?

Dávám si teď nejhustší pracovní rok mýho života, takže vůbec nemohu přes den serfovat. Ale stav tady je skutečně neuvěřitelný.

Myslím, že je na čase otevřít náruč všem hráčům RPG a tím myslím i hráčům DrD. Co ty na to Alnagu? Páč stavět jen na DnD nových edicí se moc nedá, jak se ukazuje. Takže než kecat o tom, který system je lepší, bude spíš chtít dělat vše hlavně univerzálně.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Crew:
odeberte mě prosím z moderátorů sekce Překlady : DnD 3e

Dík
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Done and Done
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Právě jsem dostal Dalcorovu žádost, že by chtěl být moderátor všech sekcí, nejen OG... jsem v zásadě pro, takže pokud tu není nějaký vážnější odpor... tak bychom ho mohli povýšit... $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Povýšen...

Jinak, spolu s reorganizací fóra se zruší status CzechDnD Crew, tak se na to připravte :wink:

Nově budeme mít administrátory (počítám já, Vlasák, Pjotr, případně na vlastní žádost ještě někdo), kteří spravují "technické" stránky fóra, jeho základní konstrukci, a oprávnění různých uživatelů.

Pak budou moderátoři, na kterých bude ležet břímě většiny špinavé práce 8) Jsou tu od toho, aby dohlíželi na chod fóra, dodržování pravidel. Budou přesouvat témata do patřičných fór, ozačovat Důležitá témata, upozorňovat lidi na nevhodné chování, aj.

Blíže na toto téma později. Zároveň taky budu rekrutovat moderátory. Zatím to neřeště, píšu to jen tak pro informaci, abyste si mohli naposledy vychutnat status CzechDnD Crew :wink:
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Markus píše:Jinak, spolu s reorganizací fóra se zruší status CzechDnD Crew, tak se na to připravte :wink:
Húúú, krů... :cry: $D $lol$
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

BTW Sosák mi napsal:

myslis ze bych te mohl ponizene poprosit o zmenu titulu z "lord" na "lord of nightmares" ? 8)


Uvolníme mravy - což s sebou přinese další takovéhle požadavky? ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Co kdybysme povolili uživatelské tituly?

To by chtělo hádám další plugin. kašlem na to, škoda práce... :>;o)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Markus píše:Co kdybysme povolili uživatelské tituly?

To by chtělo hádám další plugin. kašlem na to, škoda práce... :>;o)
Sice skoda prace, ale bylo by to hezke... :clap: $D
Zamčeno

Zpět na „Crew Board“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů