Sraz

Témata ze staré moderátorské sekce, poprvé uveřejněna a vypuštěna na světlo světa.
Zamčeno

Kde byste sraz nejraději měli?

Anketa končí za 20. 6. 2003, 07:35

Praha
5
63%
Brno
1
13%
Ostrava
2
25%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

rezervace je od 18:00 na jméno David
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Supr.
Pokud to klapne, tak bysme s Pjotrem měli dorazit chvilu poté...
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Už se těším pajdáci! :-)=
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ebone, nevíš o co jsi přišel... Kdybys nešel dřříve, tak by ses náramě bavil... $D :P :lol: 8) :D $lol$
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Když se na srazu probíral taky Eleshar, nemohu si odpustit tři jeho korektorské perly (vše na cca jedné A4) - ano, je to nečestné a nesportovní dávat do pléna cizí korespondenci, ale ten člověk tím prostě žije :wink: přestože to osoba, které ony poznámky adresuje, nikdy číst nebude, on si pokoj nedá :wink:

[normální text - přeložený originál; kurzíva - překladatelův koment; červené tučné - Eleshar]

Noh odletí od své oběti v případě, že zranění, které od ní utrží, odpovídá čtvrtině - nebo 3/4? /jo, to já nevím, to bys měl vědět ty... každopádně jsem nedávno vynadal holičce, když nepochopila rozdíl mezi O třetinu a Na třetinu... pozn.kor./

Byla-li oběť uchopena jen jedním pařátem, obvykle ji nechá být, vzlétne a pokusí se ji znovu popadnout /to si neodpustím okomentovat, tohle je první pořádná česky znějící věta, co jsem zde četl... pozn.kor./.

....ale protože je jasné o kom se celou dobu mluví, nepřijde mi to na škodu. /teď zase není jasné mně, o čem se mluví... jaké zase pravidlo o vynechávání podmětu? minulo mě něco? jsem vůbec ve správném vesmíru?!?!?!/
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hele, jen co zprovozním foťák a nahraj ty fotky, tak je sem hodím.

To bude Ebon koukat, o co přišel 8)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

jj, to Ebon pořád říkal: "to je pane bodypainting, ta je správně macatá, kdovíkdy to nakonec vybalí..." až to vážně přivolal :wink: sám o tom ale nevěděl $lol$
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

aneb "Jak to Ebon zas projel" $D Uplne jsem cumel, co se to v Nosferatu deje... Kde jsou ty fotky?
Jinak sraz byl fakt supr, skvele jsem se bavil. Nejlepsi bylo, ze o CZechDnD prakticky nikdo nemluvil $;)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

2vlasák: to se neboj, že bych netušil. Když si někdo nechá v deset kreslit na kozy, tak to je jasný, jak to skončí. O-)

2Q: Jak to můžeš říct? $cry$ "zas"?? Předtím si mi skoro spal na rameni a teď namíšeš zas. :>:o/

Vytaste fotky, je na čase založit tu galerii. 8)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Quasit píše:aneb "Jak to Ebon zas projel" $D Uplne jsem cumel, co se to v Nosferatu deje... Kde jsou ty fotky?
Jinak sraz byl fakt supr, skvele jsem se bavil. Nejlepsi bylo, ze o CZechDnD prakticky nikdo nemluvil $;)
jj, sraz byl super... no, řekni, kdo by se bavil o Czechdnd, když se takhle kolektivně vidíme jednou za uherskej rok - od toho je přece tuhle fórum :wink:
ostatně, s jídlem roste chuť - tak jak to vidíte s tim vícedenním sousestředěním? :wink: srazy jsou moc fajn, ale víceméně jednohubky 8)
Ebon Hand píše:2vlasák: to se neboj, že bych netušil. Když si někdo nechá v deset kreslit na kozy, tak to je jasný, jak to skončí. O-)
Kdyby ti to bylo jasný, tak mi neříkej, že zrovna TY bys odešel $P :wink: :lol:
ale abys netruchlil, slečna byla v pár pózách vyfocena, tak počkej, až to Markus nahodí :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ale mohl by si Markus pohnout... jsem v celku zvědavý, jak to fotky vypadaj... $D :D :lol:
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Taky musim se svou troškou do mlýna.. :)

Sem prve docela Ebone přemejšlel, že nás s Quasitem lehce taháte za fusekli - ale přesvědčil jsem se, že se opravdu vyplatí zůstat na srazu až do konce!! :))) Věřim, žes jít musel, takže tě halt jen lehce polituju (a vy nehecujte, co víte, jak se měl? Třeba se nejen koukal!!) :))) a vřele doporučim propříště lepší time management... ;)

Jinak na ty fotky sem samo taky zvědavej, co je s nima?? :))
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Sakra Rytíři, ty si to napsal dřív, než jsem to já poslal a teď to musím opravit. :D


2vlasak: já ale netruchlím, já jsem právě musel jet ze srazu dřív, abych vyzvednul jednu slečnu. Proto jsem tam také předváděl telefonní ústřednu, abych to všechno sladil. :-)=

Ale srazy se mi líbí.
Škoda, že je to vždy jednou za uherák.
Jsem sám překvapen, jaká je to dobrá partička. 8)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ebon Hand píše:Sakra Rytíři, ty si to napsal dřív, než jsem to já poslal a teď to musím opravit. :D


2vlasak: já ale netruchlím, já jsem právě musel jet ze srazu dřív, abych vyzvednul jednu slečnu. Proto jsem tam také předváděl telefonní ústřednu, abych to všechno sladil. :-)=

Ale srazy se mi líbí.
Škoda, že je to vždy jednou za uherák.
Jsem sám překvapen, jaká je to dobrá partička. 8)
Mno, chtělo by to něco většího a trlavlejšího rázu... 8)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Rytíř píše:Sem prve docela Ebone přemejšlel, že nás s Quasitem lehce taháte za fusekli - ale přesvědčil jsem se, že se opravdu vyplatí zůstat na srazu až do konce!! :))) Věřim, žes jít musel, takže tě halt jen lehce polituju (a vy nehecujte, co víte, jak se měl? Třeba se nejen koukal!!) :))) a vřele doporučim propříště lepší time management... ;)

Jinak na ty fotky sem samo taky zvědavej, co je s nima?? :))
ba ne, Quasit s Ebonem nekecali - že to nebyly jejich fantaskní představy, může Drizzt potvrdit na vlastní kůži $P
Ale máš, pravdu, co když Ebon nás Ebon převez a vnímal na rozdíl od nás nejen očima $lol$

Ebon Hand píše:Ale srazy se mi líbí.
Škoda, že je to vždy jednou za uherák.
Jsem sám překvapen, jaká je to dobrá partička.
jj, srazy jsou vynikajicí a partička jsme parádní - no, řekněte, přátelsky si krademe tatarky, navzájem doporučujeme jídla, které nejíme atp. $D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Crew Board“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů