Sraz

Témata ze staré moderátorské sekce, poprvé uveřejněna a vypuštěna na světlo světa.
Zamčeno

Kde byste sraz nejraději měli?

Anketa končí za 20. 6. 2003, 07:35

Praha
5
63%
Brno
1
13%
Ostrava
2
25%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od Drizzt »

Taže, vzhledem k tomu, že se to již někde domlouvá, ale já soobně jsem z toho nic moc nepochopil, rozhodl jsem se na toto téma založit novou místnost... Takže? jak to teda vypadá s tím srazem CzechDnd crew?? Napište sem svoje názory... ale hlavně, ať je to rychl,e protože domlouvat něco přes fórum je bezva věc, ale když bysme se domluvili osobně, bylo by to mnohem lepší a dle mého názoru i účelnější...
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Rád bych viděl někoho dalšího, i když anonymní přístup má své kouzlo. 8)

Praha by byla v pohodě, do Brna bych se taky dostal bez problémů, Ostrava my přijde dost daleko, jsou to skoro čtyři hodiny v autě. $(
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ebon Hand píše:Rád bych viděl někoho dalšího, i když anonymní přístup má své kouzlo. 8)

Praha by byla v pohodě, do Brna bych se taky dostal bez problémů, Ostrava my přijde dost daleko, jsou to skoro čtyři hodiny v autě. $(
Mno ten anonymní přístup... to se mě ososbně zase moc nelíbí... chci vědět, kdo je ochoten kam přijet... nic víc nic míň

Takže prosím, kdo hodil Prahu, tak ať se dobrovolně přihlásí!!! :evil:
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jednu Prahu jsem hodil já :D
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Vzhledem k tomu, že Ostrava asi neprojde, tak hlasuju alespoň pro Brno.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hodil jsem Prahu, ale snesl bych i Brno :wink:

Tak mě napadá... nemáte někdo někde nějakou chatu? To by se to přeci jen rokovalo lépe :wink:

já ne :wink:
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Dark Shadow: I když si myslím, že Ostrava neprojde, tak pro ni hlasuju... :wink:

Ale reálně: nejlepší je setkat se někde na půl cesty případně na nějaké zajimavé akci. Což se toho týče, tak neříkám, že to musí být zrovna rpo každého "zajimavá akce", ale vzhledem k tomu, že to budeme tady v OVě organizovat, tak není problém s čímkoliv (a věřím, že každý by si to mohl zpestřit dalším programem)... Jediný problém je, že je to v listopadu. Což se možná bude někomu zdát daleko.
A o co jde? Jde o "con", který mám vepsaný do svého "podpisu" (kuk níž) :wink: Tam by se mohlo debatovat a poté by se každý mohl rozběhnout na jakoukoliv sekci programu, která by mu vyhovovala...

Pokud se sejít dřív, tak bych byl pro nějakou komorní věc. Tzn. buď pod stan nebo chata (chata má výhodu nezávislosti na počasí).
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Se priznavam k jedne Praze... to by pro mne nebyl problem. Kdyby to bylo nekde v realne vzdalenosti od Prahy tak asi taky ne, ale abych pravdu rekl, jsem dost linej jezdit nekam daleko (protoze nemam auto a vlakem nebo busem se mi moc tahat nechce...)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

hehe... tak mě napadá, že já sám jsem nenapsal pro co hlasuju... takže je to Ostrava... ale byl bych schopen se i raz za čas dostat do Brna...
Jinak mám ještě další návrh... co takhle dělat lokální srazy, řekněma tak jednou za měsí a vždy raz za čas (tak jednou za 1/4 roku) udělat sraz celé CzechDnd crew?? nebylo by to tak náročné a navíc by sme se postupně seznámili všeci... na těch lokálních by se pařilo Dnd a řešily nějaké ty otázky ohledně Czechdnd celorepublikových by se vyřešilo vše týkající se problémů Czechdnd a podobných věcí... na těch
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Tak sem přihodil další Prahu. Protože minimálně na první takovejhle srazík bych se rád podíval!

Štěstí, ze nejsem crew, protože sraz 1 za 3 měsíce by pro mě byla dost smrt - zhruba takhle často teď hraju ;)
Ale vážně si pospěšte, s tim domlouváním, protože v dohledné době (po prázdninách?) plánuju odchod z Prahy a pak hlasuju vždy a jedině pro Písek!! :)))))
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Jednou za tři měsíce je to moc... To je pro mně finančně absolutně neúnosné...
Ale já stejně v Crew nezůstávám, takže je to jedno...

Rytíř: Nejsi v Crew? A kouknul ses pod své jméno? :wink: $D :8oO (dal jsem to tam sice až teď, ale jen proto, protože jsem myslel, že už to tam máš a fakt nevím proč jsem ten dojem měl... Omlouvám se.)
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Bammal píše:Jednou za tři měsíce je to moc... To je pro mně finančně absolutně neúnosné...
Ale já stejně v Crew nezůstávám, takže je to jedno...

Rytíř: Nejsi v Crew? A kouknul ses pod své jméno? :wink: $D :8oO (dal jsem to tam sice až teď, ale jen proto, protože jsem myslel, že už to tam máš a fakt nevím proč jsem ten dojem měl... Omlouvám se.)
No dobře, tak jednou za tři měsíce ne... tak by se to dalo jendou za půl roku... halvně ale ať je první sraz někdy o prázdninách... to se určitě nějaká ta korunka najde...
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Nechal bych to koňovi.
Právě takovýhle věci je přece nejlíp dohodnout na onom velkém prvním srazu, ne? :))
Takže kdy, v červenci? Někdy o víkendu? Nebo chcete vážně raději v rámci nějaké akce?
No tak, chlapi, přece to nebudu dělat já, dyk je tu tolik lepších organizátorů..! :)))

Bammal: To vážně nebyla výtka! Mě nějak nedošlo, že do crew patřim - sem si řikal, že přece jenom budu dělat nějaký překlady, vlastně nic jinýho než dělám už teď, takže jakápak crew.. :))) No dobře, kousnu to ;)) - a dík!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

[quote="Rytíř"]Nechal bych to koňovi.
Právě takovýhle věci je přece nejlíp dohodnout na onom velkém prvním srazu, ne? :))
Takže kdy, v červenci? Někdy o víkendu? Nebo chcete vážně raději v rámci nějaké akce?
No tak, chlapi, přece to nebudu dělat já, dyk je tu tolik lepších organizátorů..! :)))

No já bych byl pro někdy o těch prádzninách... ejstli to bude červenec nebo srpen to je mi fuk...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

A jestli to nebude prvních 14 dní v červenci nebo posledních 14 dní v srpnu, tak bych se na vás mohl i přijet podívat :wink:
Zamčeno

Zpět na „Crew Board“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti